Na jaké hře jste vyrůstali?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 1. 2011 21:36

Sattero píše:Já když řeknu, že jsem "píšu recenze," čekají, že mluvím o filmech, nejhůř hudbě, ale ono ne, o hrách! No a to už je katastrofa :D

No filmy uz lidi berou trochu lip. Ale v zasade mam vetsi prehled nez oni (protze je to po hrach muj druhy mensi konicek), a kdyz na ne zacnu chrlit jmena nejakych reziseru tak jsou v *****. No a hudba - sice mam prehled kdo ma na svedomi jaky pisnicky, ale abych se zajimal jestli frontman nejake kapely ve volnem case sbira brouky, to zas ne. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 1. 2011 21:42

No když recenzuješ hudební party, tak tě taky nezajímá život toho dotyčného zpěváka a vystačíš si s nějakým přehledem o něm/kapele, historii atd.
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 1. 2011 21:48

Sattero píše:Já když řeknu, že jsem "píšu recenze," čekají, že mluvím o filmech, nejhůř hudbě, ale ono ne, o hrách! No a to už je katastrofa :D

A co teprv když někdo recenzuje hry na mobil... :lol:
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod HALI32 5. 1. 2011 21:50

Myslíš skvělé, zábavné java hry? :mrgreen:
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 1. 2011 21:51

Jo, myslím skvělé, zábavné java hry, které už ale dávno nevycházejí :-(
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod HALI32 5. 1. 2011 21:54

No Gravity Defied jsem hrával hodně dlouho. Na tom jsem taky vlastně vyrůstal dá se říct :love:
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 1. 2011 21:56

No jo, MIDP1...to už je let. Ale na rozdíl od ostatních jsem tuhle hru zas až tak extra nemiloval, i když taky jsem ji dohrál. Blbých 30 tratí, ale daly zabrat.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 1. 2011 22:07

Sattero píše:No když recenzuješ hudební party, tak tě taky nezajímá život toho dotyčného zpěváka a vystačíš si s nějakým přehledem o něm/kapele, historii atd.

No moje hudebni konverzace zpravidla vypada asi takhle:
"Slysels tu novou pisnicku od XYZ?"
"Jo"
"A co na ni rikas?"
"Hmm..dobry"

uz jsem tak nejak z hudby vyrostl, abych ji tak zral. Posloucham samozrejme i nadale, jen uz ne tak intenzivne (ale o to jsou ty chvile, kdy si muzu neco pustit, lepsi ^^ )

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 1. 2011 22:15

Taky už neposlouchám moc intenzivně a často, ale jak říkáš, o to víc si každej song vychutnávám (teda v mém případě alba, jen málokdy poslechnu samotný song z nějakého alba a zbytek nepustím, jako třeba teď moc pěkné album Aloe Blacca, z kterého je známý song I need a dollar. Počítal jsem, že to bude blbost, ale celé album se moc pěkně poslouchá...).
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 1. 2011 22:22

Na albumy nemam cas. Jen obcas se mi stane ze si nahraju album a cast posloucham pri ceste do prace (cca 20 minut). Jinak si do prehravace nahazu pisnicky ktery se mi libi a dam random. :-)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod HALI32 5. 1. 2011 22:27

Hlavně každé album většinou musíš naposlouchat a mít trpělivost, pak tě to chytne a ty věci na tom albu tě baví, nejenom ty pilotní songy.

A taky některé alba jsou nedoceněné. Takové Blow Up Your Video od AC/DC považuju za druhé nejlepší album od nich, ale pro hudební svět to byl skoro odpad. Záleží asi na člověku. :)
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 1. 2011 22:33

Hehe, asi mne ukamenujete, ale mne se libi posledni album od My Chemical Romance. A ano, jsem jeden z tech, kteri by povolili odstrel lidi, jen za to, ze je poslouchaji. :D

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 1. 2011 22:42

Takže sebevražda, povídáš... hmm :D
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 1. 2011 22:48

Ne, sebevrazda ne. Musim jen doufat, ze nepotkam cloveka kterej smysli stejne jako ja. :D

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 1. 2011 22:52

Tak do Brna radši nejezdi :D
Sattero
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka