Na jaké hře jste vyrůstali?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 13. 3. 2006 19:48

_DAVE_ píše:jj, podle takovych temat se da celkem odhadnout komu je kolik let.. :P Prece jenom takovy petnactilety typek proste na Golden Axe vyrustat nemohl.

Je mi více něž 15,ale s mladším kamarádem(je mu 15:wink:) jsme Golden Axe jsme pařili dost a dost :mrgreen:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 3. 2006 22:16

No mě bude za měsíc 20 ale prostě hry se ke mě dostaly později :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pipin 13. 3. 2006 23:34

Tak na sincaliru to byl Jetpac, commando, starwars, robin hood, bruce lee a mnoho dalších...
Na PC pak jednoznačně adventury od Sierry....
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 3. 2006 23:52

Já sem vyrůstal na RPGčkách od Black Isle (budiš mu země lehká), samozřejmě tam byly i nějaký ty starší hry (hlavně Golden Axe a formulky a motorky), ale ne v takový míře. Ještě hry od Topware (taky už jsou bohužel ve věčných lovištích) mě dost zasáhly.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 14. 3. 2006 07:26

Darwel píše:... a ještě Raptor: Call of the Shadows.s/quote]

Tak tohle mě taky bavilo,ale ještě jsem v té době neměl vlastního kompa,takže jsme to pařili ve škole.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Darwel 14. 3. 2006 07:43

Jj, my jsme zase ve škole pařili Dyna Blaster... :wink:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 14. 3. 2006 07:50

Teď jsem si vzpoměl,ještě jsme hráli jednu věc,ale nevím,jak se to jmenovalo.Bylo to ještě na monochromatických monitorech,lítalo se tam s nějakou malinkou vesmírnou stíhačkou a prolítaly se nějaké hranaté tunely,tvořené jen brankami,poskládanými za sebe.Jak se to jmenovalo,to fakt netuším.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 14. 3. 2006 09:28

Na cem jsem vyrustal? Jednoznacne na Westwoodu - C&C Red Alert (dvojka me moc nechytla :? ) a serie Dune. No a pak tu jeste byl Age of Empires 1/2, Warcraft 1/2 a Heroes 2. Vsak to znate... :). No a strilecky jsem vubec nehral, protoze jsem se bal :)
Naposledy upravil C.I.S.I. dne 14. 3. 2006 09:32, celkově upraveno 3
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 14. 3. 2006 09:30

Ale teď už se nebojíš,protože jsi velký Džed-Áj :wink: :mrgreen:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 14. 3. 2006 09:34

jezek píše:Ale teď už se nebojíš,protože jsi velký Džed-Áj :wink: :mrgreen:e/quote]

No to byly casy ale! No a ted se divam, ze tady je forum "Strach z her" nebo tak nejak. Hned to jdu omrknout :twisted:
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 14. 3. 2006 09:53

C.I.S.I. píše:
jezek píše:Ale teď už se nebojíš,protože jsi velký Džed-Áj :wink: :mrgreen:e/quote]

No to byly casy ale! No a ted se divam, ze tady je forum "Strach z her" nebo tak nejak. Hned to jdu omrknout :twisted:

Tady je prostě fšechno.Dokonalé fórum :mrgreen:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Chumbaba 14. 3. 2006 09:55

Moje nejrannější klasiky jsou - SUPER MARIOLAND (Gameboy) a GREAT GIANA SISTERS (podobná hra na C64) - o těch se mi ještě řadu let zdálo :) .

Na PC byl pro mě zlomový DUNGEON MASTER, kterým jsem hrám propadl a rozhodl jsem se, že budu hrát VŠECHNY RPG. Moji dospívající mysl zásadně zformovala WIZARDRY 7, kterou jsem hrál 13 měsíců a která mi zvedla laťku kvalitní RPG tak vysoko, že už ji žádná pozdější RPG hra nepřekonala...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 3. 2006 13:11

2jezek Nebyl to náhodou WipeOut nebo MegaRace 3? :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod mr_wawra 14. 3. 2006 13:16

C.I.S.I. píše: No a strilecky jsem vubec nehral, protoze jsem se bal :)

To já už někdy ve 3-4 letech jsem hrál Wolfensteina 3D a Dooma, protože mě to prostě šíleně bavilo :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 14. 3. 2006 13:18

Možná ten WipeOut,ale jistý si určitě nejsem.Fakt nevím,musel bych to vidět.
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka