Na jaké hře jste vyrůstali?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod lama 123 17. 8. 2007 09:44

To byli casy drive sem parival DOOMa a u pc sem sedel tak 1 hodku denne a dnes sem u pc asi 6 hodin denne.
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 12. 2010 02:09

Mafia, COD, NFS HP2, Rally Championship. Nejspíš první hry, co jsem měl.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 12. 2010 04:10

Vyrůstali?! Stínadla, Policajti a zloději, Mušketýři, Kuličky, Hokej s tenisákem, Lavičky, Hlavičky, Zeď, Knoflíkovej fotbal, figurkovej hokej, Hokej s Knoflíkama(s drážkou)...Jo ahá na počítači, no to spíš stárli, hehe(od 37 let): Powermonger, Pirates, Populous, Civka, Dungeon Master, Lemings, Doom, Quake, Tetris, M.U.L.E., atd. Jo toto letí,STarec(od ST Atari)Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Sattero 30. 12. 2010 19:02

Já tedy hrál před Transport Tycoonem hodně her, ale s tou hrou jsem opravdu vyrůstal. Pak s Hereticem, WarCraftem 2 a StarCraftem 1. To byly takové ty hlavní tituly, které mě provázely dětstvím :)
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 30. 12. 2010 19:56

U mě to byl hlavně první Prince of Persia, Commander Keen, Wolf 3D, Retaliator (kterej jsem nikdy pořádně nepochopil), Dangerous Dave a pár dalších her, jejichž názvy už si nepamatuju:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mirdasl 30. 12. 2010 21:46

Taky si pamatuju Stunt/s ? a Moto GP ? Nebo moto gp 500..Retaliator byl uzasnej.Princ taky.Pak tu mame-Lemings,golden axe..a jine.Proste co se veslo na disketu/y tak nejak pamatuju.Asi tady bylo psano i to co sem uvedl-nevim..co ale miluju,je Gods-old game-
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod Slash_luke 31. 12. 2010 13:43

Já vyrůstal na hrách jako Body Blows (chudák joystick), Dungeon Master 2, Golden Axe, Gobliins, Eye of the Beholder, Elvira..hory času jsem strávil nad Transport Tycoonem, což je rozhodně jedna z nejgeniálnějších her, co vznikla (vlastně si ji možná hned teď zase nainstaluju :-P ), dále třeba u Warcraftu, C&C, Red Alert 1..později mě nejvíce zasáhla série Baldur´s Gate.
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sattero 31. 12. 2010 14:00

Doporučuji udržovaný projekt OpenTTD, akorát si tam nahrej původní grafiku a zvuky :)
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Slash_luke 31. 12. 2010 15:47

Teď jsem to zkusil a zdál se mi to oproti starému TTD dost nezvyk. Možná až zbytečně moc vlaků, busů apod. Nádraží se sama od sebe neplní zbožím, ale je třeba, aby tam nejdříve přijel vlak s konkrétními vagóny a až poté začala v daném místě těžba a vlak se pomalu plnil.
Stejně tak s autobusovými zastávkami. Zatímco u TTD jsem byl zvyklý, že jsem ji postavil a hned se pomalu začala plnit čekajícími lidmi, tak zde v OpenTTD tam nejdřív musí přijet autobus a pak dlouho čekat, než se někdo uráčí přijít.
Asi spíš zkusím starý dobrý TTD :)
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sattero 31. 12. 2010 16:18

No to snad bylo i v TTD. Jen původní TT to nemělo :)
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Slash_luke 31. 12. 2010 16:26

Nene, TTD mám zrovna nainstalovaný a je to tam tak, jak jsem byl vždy zvyklý.
Na druhou stranu ten Open má trochu přívětivější interface a vyšší rozlišení, tak jej ještě zvážím
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 12. 2010 16:46

Možná se to dá někde nastavit... Těch nastavení je tam hromada...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Slash_luke 31. 12. 2010 17:10

Opravdu to jde přenastavit! Díky! :)
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 12. 2010 17:31

Kde kde? :D Jsem to nenašel...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Slash_luke 31. 12. 2010 18:01

Ve hře, "Nastavení patchů" -> Záložka "Stanice" -> Dodávat zboží do stanice jen když je poptávka :)
Slash_luke
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka