Na jaké hře jste vyrůstali?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 16. 8. 2007 15:53

_DAVE_ píše:Tohle uz se tady resi od nepameti, proste se musi kluci trochu vic s tema packama ohanet. Na sitova klani to ale neni.

To máš recht :| Žel bohu zatím M$ klávesnici+myš oficielně nepodporuje (i když klávesnicí se dá ovládat DASHBOARD-takový "WINDOWS",zkrátka OS 360).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod lama 123 16. 8. 2007 15:55

Jo u WII se mi libi ovladani ale hry ktere tam vychazeji me moc neoslovuji a nejde ani tak o grafiku jako o to ze kdyz uz to ma konecne ovladani na kterym se daji squele hrat FPS tak tam jich moc nevyjde coz je skoda
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree

Odeslat příspěvekod lama 123 16. 8. 2007 15:56

vim co je DASHBOAR o Xku sem cetl opravdu hodne a vim o nem snad vse
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
lama 123
Killing Spree

Odeslat příspěvekod lama 123 16. 8. 2007 16:00

lama 123 - No ja myslim ze s tim pocitecem by ti byl X360 asi dost k nicemu.
Proc myslis je fakt ze si na nem zahraju vse co vyjde pro PC ale zase na X360 vyjde HALO 3 a kdo vy kdy to bude na PC a me se cekat nechce a by to nakonec nebylo jako s HALO 2 na PC
lama 123
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 16. 8. 2007 16:06

mirdasl píše:
Rambo píše:Ted me tak napadly zimní a letní olympijské hry od Acolade.d/quote]
Myslíš tohle?to sem se nahrál.. pane..
.URL=http://img485.imageshack.us/my.php?image=winterchallengess5kl8.gif]Obrázek[/URL]

Omg, to byla snad první opravdová PC hra, co jsem hrál...jo a ještě Prince of Persia, tehdy supermoderní počítače a lá 286, všechno pod nikdy nepadajícím DOSem. Johó, na to jsem jsem taky vyrůstal.

Ale oprvní opravdu velkou hrou, u kterou jsem strávil hodiny a hodiny byli právě Osadníci 2, kterou jsem hrál snad půl roku v kuse...

No a pak hra z novější éry, v moderním grafickém kabátě atp, na které jsem vyrostl do současných časů - to byl Caesar 3, Half-Life a System Shock 2...tyhle hry mi vystačily na tři roky života :lol:
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 16. 8. 2007 16:08

lama 123 - ja vim, ale kolik je takovych her jako HALO3? PC ze 75% kopiruje X360. Navic premyslel jsi jak to Halo budes ovladat? Ja to hral (dvojku) asi pul hodiny a nemohl jsem trefit futra. A krizek mi sam pomahal trefit potvory, mazec.

Jsme dost offT, kalime na to.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod lama 123 16. 8. 2007 17:30

No tak me nedala problem na gamepadu hrat FPS ja hral HALO 2 na X360 multiplayer s kamosem a docela sem ho drtil a to to xko bylo jeho :D. Jinak pravda jsme OT tak konec.
lama 123
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 16. 8. 2007 18:15

mirdasl píše:
Rambo píše:Ted me tak napadly zimní a letní olympijské hry od Acolade.d/quote]
Myslíš tohle?to sem se nahrál.. pane..
.URL=http://img485.imageshack.us/my.php?image=winterchallengess5kl8.gif]Obrázek[/URL]

tohle je taky geniální hra... zejména skoky na lyžích!! a co musel vytrpět enter při biatlonu a jiných běžeckých disciplínách... ;) :D

jó, to byly doby :)
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod Chemist 16. 8. 2007 18:56

Jo, biatlon byl mazec :)
Skoky na lyžích byly maras, ale pro mě nejlepší byly boby, kdy se dalo vyjet z dráhy...chicht, to je fakt už hodně dávno, dobrých deset let, co jsem to hrál...
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 16. 8. 2007 19:37

Nejlepsi byly boby a skoky na lizich. Ale letni byly jeste lepsi. Tehdy musely byt kvalitni klavesnice. Tolik ran do entru by dnesni nevydrzely :) ...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod kurcatovium 16. 8. 2007 19:38

To teda! Ta IBMka, co jsem tenkrát měl, tak ta slouží dodnes!
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod Alimak 16. 8. 2007 19:44

Moje první pořádná hra byla Might and Magic VI. Dodnes má v mém srdci čestné místo :)
I want it now I want it now not
the promises of what tomorrow brings
I need to live in dreams today

PC, PS2, NDS LITE, XBOX 360
Alimak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 16. 8. 2007 19:46

kurcatovium píše:To teda! Ta IBMka, co jsem tenkrát měl, tak ta slouží dodnes!n/quote]

Takovy skok do vysky nebo o tyci, by dnesni klavesky nevydrzely ani jeden zavod :)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod AlienX 16. 8. 2007 22:14

Alimak píše:Moje první pořádná hra byla Might and Magic VI. Dodnes má v mém srdci čestné místo :)-/quote]
tenkrát poprvé :lol:
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 8. 2007 10:38

Settlers 2 jsme svého času hrávali s bráchou na jednom PC - dvě myši a splitscreen. Sice to místy dost trhalo, ale byla to sranda :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka