Na jaké hře jste vyrůstali?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 13. 3. 2006 18:48

_DAVE_ píše:jj, podle takovych temat se da celkem odhadnout komu je kolik let.. :P Prece jenom takovy petnactilety typek proste na Golden Axe vyrustat nemohl.


Je mi více něž 15,ale s mladším kamarádem(je mu 15:wink:) jsme Golden Axe jsme pařili dost a dost :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 3. 2006 21:16

No mě bude za měsíc 20 ale prostě hry se ke mě dostaly později :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 13. 3. 2006 22:34

Tak na sincaliru to byl Jetpac, commando, starwars, robin hood, bruce lee a mnoho dalších...
Na PC pak jednoznačně adventury od Sierry....
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 3. 2006 22:52

Já sem vyrůstal na RPGčkách od Black Isle (budiš mu země lehká), samozřejmě tam byly i nějaký ty starší hry (hlavně Golden Axe a formulky a motorky), ale ne v takový míře. Ještě hry od Topware (taky už jsou bohužel ve věčných lovištích) mě dost zasáhly.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 3. 2006 06:26

Darwel píše:... a ještě Raptor: Call of the Shadows.s/quote]

Tak tohle mě taky bavilo,ale ještě jsem v té době neměl vlastního kompa,takže jsme to pařili ve škole.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 14. 3. 2006 06:43

Jj, my jsme zase ve škole pařili Dyna Blaster... :wink:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 3. 2006 06:50

Teď jsem si vzpoměl,ještě jsme hráli jednu věc,ale nevím,jak se to jmenovalo.Bylo to ještě na monochromatických monitorech,lítalo se tam s nějakou malinkou vesmírnou stíhačkou a prolítaly se nějaké hranaté tunely,tvořené jen brankami,poskládanými za sebe.Jak se to jmenovalo,to fakt netuším.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 14. 3. 2006 08:28

Na cem jsem vyrustal? Jednoznacne na Westwoodu - C&C Red Alert (dvojka me moc nechytla :? ) a serie Dune. No a pak tu jeste byl Age of Empires 1/2, Warcraft 1/2 a Heroes 2. Vsak to znate... :). No a strilecky jsem vubec nehral, protoze jsem se bal :)
Naposledy upravil C.I.S.I. dne 14. 3. 2006 08:32, celkově upraveno 3
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 3. 2006 08:30

Ale teď už se nebojíš,protože jsi velký Džed-Áj :wink: :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 14. 3. 2006 08:34

jezek píše:Ale teď už se nebojíš,protože jsi velký Džed-Áj :wink: :mrgreen:e/quote]


No to byly casy ale! No a ted se divam, ze tady je forum "Strach z her" nebo tak nejak. Hned to jdu omrknout :twisted:
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 3. 2006 08:53

C.I.S.I. píše:
jezek píše:Ale teď už se nebojíš,protože jsi velký Džed-Áj :wink: :mrgreen:e/quote]

No to byly casy ale! No a ted se divam, ze tady je forum "Strach z her" nebo tak nejak. Hned to jdu omrknout :twisted:

Tady je prostě fšechno.Dokonalé fórum :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 14. 3. 2006 08:55

Moje nejrannější klasiky jsou - SUPER MARIOLAND (Gameboy) a GREAT GIANA SISTERS (podobná hra na C64) - o těch se mi ještě řadu let zdálo :) .

Na PC byl pro mě zlomový DUNGEON MASTER, kterým jsem hrám propadl a rozhodl jsem se, že budu hrát VŠECHNY RPG. Moji dospívající mysl zásadně zformovala WIZARDRY 7, kterou jsem hrál 13 měsíců a která mi zvedla laťku kvalitní RPG tak vysoko, že už ji žádná pozdější RPG hra nepřekonala...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 3. 2006 12:11

2jezek Nebyl to náhodou WipeOut nebo MegaRace 3? :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 14. 3. 2006 12:16

C.I.S.I. píše: No a strilecky jsem vubec nehral, protoze jsem se bal :)

To já už někdy ve 3-4 letech jsem hrál Wolfensteina 3D a Dooma, protože mě to prostě šíleně bavilo :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 3. 2006 12:18

Možná ten WipeOut,ale jistý si určitě nejsem.Fakt nevím,musel bych to vidět.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků