Na jaké hře jste vyrůstali?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Rambo 16. 8. 2007 13:55

Ted me tak napadly zimní a letní olympijské hry od Acolade.
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 16. 8. 2007 14:00

Ertefol píše:Nemyslíš Tiberium Wars?s/quote]



ÁÁÁÁ, šit - sorry :oops:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 8. 2007 14:02

Ok, tak to poradím já :) Je nutné vypínat ty věže a pokud to chceš udělat celkem v pohodě, tak pošli dost pěšáků do budov okolo základny na jihozápadě a pokus se trochu zabezpečit cestu pro MCV (taktéž pěchotou). Hodně štěstí
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 16. 8. 2007 14:05

Rambo píše:Ted me tak napadly zimní a letní olympijské hry od Acolade.d/quote]

Myslíš tohle?to sem se nahrál.. pane..
Obrázek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lama 123 16. 8. 2007 14:07

To je zase Tiberium Wars ale mas kliku to sem dohral taky tak ti zkusim pomoct. Na zacatku vypni vsechny veze a nech pusteny jen AA veze zacni produkci dalsiho kombajnu hned jak se dostavi zahaj produkci raketomeciku a povol watch tower u kazdeho vchodu jednu bude na tebe najizdet masivni armada vojaku ze strany kde jezdi tanky postav ke kazdemu vchodu 4 predator tanky a jedno APC pak zacni s produkci apc APC postav tak okolo 10 a do nich naskládej raketometciky postav dva pitbuly a ctyri predator tanky ted uz mas dostatecnou armadu na to aby sil osvobodil MCV na obranu zakladny nech par raketometciku nejaky ty tanky par APC a pred vchody zakopej Infantry ted si seber armadu a vydej se vstric konvoji ktery uviznul na ty zakladny NODU se zatim vykasli ty znicis az po tom co zabezpecis svoji zakladnu jed nejkratsi cestou pro MCV a az budes tam jak strileji ty lasery tak zautoc prvni na ne pak na vojaky v budove pak se ti napise ze MCV je pod tvoji kontrolou vysli armadu se ktrou si prijel napred a postrilej vsechny nepratele a pockej s ni u mostu kterym se dostanes zpet pak vem jednotky z konvoje plus MCV a vydej te se rovnou k zakladne a zbytek nech na obranu mostu pak az zacnes stavit zakladnu odpor opadne a tvym ukolem bude znict vsechny zakladny nejdrive znic tu na druhem brehu neni zas tak silne branena ale neuskodi alespon jednen Mamhot tank apk se vydej rozdrti tu horni ted uz bude odpor minimalni jen obcas prileti jeden Venom a o neco se pokusi na zakladnu vede jen jedna cesta a to vzduchem vysilat tam vojaky nema smysl jsou tam veze ktery z nich udelaj kasi takze zahaj produkci Pitbullu APC a Predatoru to jsou vozidla ktera muze transpotrt prepravit az budes mit asi tak 20 jednotek postav letiste s armadou vyjet ven a tam na vsechny naraz zavolej CALL for TRANSPOR a doprav je nahoru k zakladne a tam je vyloz pozor na samside!! no a pak uz je jen prevalcuj a mas vyhrano
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 16. 8. 2007 14:35

Díky!!!! Vyzkoušim - jsem sice trochu limitován v rychlosti 360 joypadem, ale snad to zvládnou :-D.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lama 123 16. 8. 2007 14:38

HEH ty to jedes na X360???
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 8. 2007 14:41

Proč ne? :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 16. 8. 2007 14:45

Ertefol píše:Proč ne? :)>/quote]


-//-

(Ne fakt se to ovládá dobře a celkem přesně - navíc já jsem konzolemi odkojen, takže by pro mne byla překážkou spíše myš :wink:)
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lama 123 16. 8. 2007 14:47

Ne ja si jenom neumi predstavit to ovladani na tom game padu jinak je mi to celkem jedno je ja bych to tak asi nezahral proste sim si zvykl na mys + klavesni a a mam vychytany ty skratky na to a tak. Proto me to trochu zarazilo ale jinak je mi to celkem jedno na cem to hraje a jestli to zvlada na gamepadu tak ho obdivuji protoze ja bych to nedal
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lama 123 16. 8. 2007 14:48

Mno já zase na PC na konzolichj parim jen u znamych a tak i kdyz snazim se ukecat rodice na X360. no ale po tom co mi zacalovali PC tak se jim do toho moc nechce.
NTB: ThinkPad X201
PC: Cooler Master Stacker nVidia edition, Intel Xeon E5506 @3.6, 12Gb ram, Geforce 660+24"FHD+ G400s + G15
TEL: SG S6 + Razr V3i
Vozítko: Rapid Spaceback 1.2 Tsi
lama 123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 16. 8. 2007 14:49

Tohle uz se tady resi od nepameti, proste se musi kluci trochu vic s tema packama ohanet. Na sitova klani to ale neni.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 16. 8. 2007 14:50

lama 123 - No ja myslim ze s tim pocitecem by ti byl X360 asi dost k nicemu.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 8. 2007 14:51

Ach Ocelote ,...víš ,že já ,,stařešinky,,znáš ,máš ,i dáš-pro studijní účely... dost vyšlo v jubilejních mágách...atd.A Ti ,kdo se uměli ,,opičit,,-Remake či klony ...na tom jedině vydělali....STarec Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 8. 2007 14:51

Kdyžtak Wiičko, tam máš úplně jiné ovládání, na Wii Fit můžeš ukecat matku, která se bude snažit zhubnout :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků