Zavistlost na PC (hry, nespavost, nervozita ....)

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod petriczech98 17. 8. 2007 08:48

MajorShitus píše:Nj, to je trochu problém, když 21 letý (že thohte? nebo tak nějak) radí téměř 13 letému...ale uvidíš sám, určitě se ti zadaří, když se zkusíš s někým dát do řeči, za to nic nedáš! /quote]

Jasně. Taky si myslim.
petriczech98
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 17. 8. 2007 08:48

petriczech98 píše:
Ted píše:
petriczech98 píše: Začnu novej život!!!!!!!/quote]
Tyhle velký myšlenky mívam taky, pak si ale něco nainstaluju a rychle mě to přejde :mrgreen:n/quote]
Jo. Jenže já už mám tak blbej PC, že už si jen tak něco dovolit nemohu. Snad to změní moje narozeniny. Ale občas se najde i hry která mi vyhovuje. Bohužel jen zřídka :? :?//quote]

napiš, co máš za konfiguraci, něco ti kdyžtak doporučím...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Thowt1 17. 8. 2007 09:16

MajorShitus píše:Nj, to je trochu problém, když 21 letý (že thohte? nebo tak nějak) radí téměř 13 letému...ale uvidíš sám, určitě se ti zadaří, když se zkusíš s někým dát do řeči, za to nic nedáš! /quote]

nj ale nevedel som kolko mu je, az v poslednych prispevkov povedal ze 13, kazdopadne to moc nemeni na tom co som "poradil", na druhu stranu, ako som uz pisal, treba tie moje "rady" brat s rezervou, kazdy je iny clovek, zije v inom prostredi s inymi ludmi, je takto tazko radit na dialku, navyse od toho nemam ziadny patent, nie som akosi vinimocne erudovany v tejto oblasti, len som sa snazil trocha pomoct, no, lendufam ze tie moje "rady" nenapachaju viac zla ako dobra, preto sa od nich dodatocne distancujem, aspon ja by som bral rady cudzich magorov ( :D ) z fora vzdy s rezervou, nechcem mat petriczka na svedomi :?
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod petriczech98 17. 8. 2007 09:34

MajorShitus:
Procesor 1,08Ghz
512MB Ram
Ati Radeon 9000Pro
petriczech98
Killing Spree

Odeslat příspěvekod petriczech98 17. 8. 2007 09:35

Thowt1:
Jo. Doufám, že ti nijak nevadí, že jsem tak mladej :D
No a dneska o 2 hod plánuju výlet :D
petriczech98
Killing Spree

Odeslat příspěvekod petriczech98 17. 8. 2007 09:36

Mimochodem líbí se vám můj obrázek??? Myslim ze SETTLERS IV. Takhle asi nějak vypadám. Vážně!!! :D :wink:
petriczech98
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 17. 8. 2007 09:41

petriczech98 píše:Thowt1:
Jo. Doufám, že ti nijak nevadí, že jsem tak mladej :D -/quote]

vobec nie, tu ide o to, ze sa uz nedokazem poriadne vzit a vcitit do psychiky 13 rocneho cloveka, cim moje "rady" stracaju na legitimite, ale snad som poradil dobre, len nerad by som ak by si sa sklamal alebo sa dostal do problemov, a to len na zaklade mojho akoze "radenia"
Thowt1

Odeslat příspěvekod petriczech98 17. 8. 2007 09:44

Thowt1:
Snad je lepší, když máš zkušenosti ze života ne???
petriczech98
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 17. 8. 2007 10:29

njn, ale aj tak sa necitim byt osobou, ktora by mala radit ostatnym, aneb ak ti cosi nevijde, ja za to nemozem :wink: :mrgreen:
Thowt1

Odeslat příspěvekod petriczech98 17. 8. 2007 11:42

Tak teď jsem byl venku. A řeknu jediný. S**** na všechny mý kámoše v mý vesnici. Šel jsem za kámošem, se kterym jsem chodil na základce ven. Ale co to??? On šel ven s tim nějvětším debilem z vesnice a okolí!!! Já tedy radši budu celej den sedět u PC a povídat si s váma. Vy jste moji kámoši. Kámoši, kteří se zajímaji o PC a o PC hry. Kteří si se mnou aspoň povídají!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
petriczech98
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Berzeger 17. 8. 2007 11:46

V cem je to takovej debil?
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 8. 2007 11:47

Berzeger píše:V cem je to takovej debil?
Ty jsi snad zapomněl, jak to chodilo, když ti bylo 13? Tam přeci nejde o to, jestli je to opravdu debil, ale o to, že je to prostě debil.
Edit: Smajla jsem zapomněl - :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Berzeger 17. 8. 2007 11:51

Nenic moje psychologicky metody krucinalfagot :twisted: :lol:
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 8. 2007 11:54

Berzeger píše:Nenic moje psychologicky metody krucinalfagot :twisted: :lol:
Uznávám, kolego, že vaše psychologická metoda má něco do sebe, ale tak nějak jsem si neodpustil odhadnou reakci objektu, na který je aplikována.
Takže podpořím otázku: Proč je debil?
:D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod petriczech98 17. 8. 2007 12:00

Ne!!! Tak to není, že on je takovej debil je tak. Je mu asi něco přes 13 a neví kolik je 12+13. Nebo tak nějak. On naprostej výmaz. Chápete to??? Newim jak se snim vůbec někdo tak bavit. Jo a ještě jedna věc. Ten kámoš, pro kterýho jsem se ztavoval nesl v rukou asi 6 piveček. Jak oni se změnili od té doby, co jsme chodili do lomu a tam jsme si udělali vor a vozili jsme se po vodě. A při tom se do toho lomu vůbec nesmělo!!! On je prostě jinej. Má jiný záliby. S nim se prostě nedá bavit!!! Vážně a díky, že se se mnou bavíte a že mi odpovídáte.
petriczech98
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka