Zavistlost na PC (hry, nespavost, nervozita ....)

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Thowt1 28. 5. 2007 16:20

nj ale ja si zatnut tipec nenecham! :D kebyze uz fakt nemam ten cas, tak si aspon kupim daku konzolicku a to by v tom cert bol, aby som aspon za rok aspon Gears of War nedal!
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 28. 5. 2007 16:22

Jo vyslo mi prechodne stadium, coz me docela prekvapuje :D
Jinak je pravda, ze od te doby co jsem na stredni uz zdaleka nehraju tak , jak na zakladce. To jsem vzdycky prisel domu a.."jel". Ale kdyz ted na to neni ani tolik casu, tak se mne kolikrat ani jednoduse nechce. A taky vydrzim cumet do monitoru jen tak jak pako nekdy, aniz bych neco poradneho udelal. "I don´t know itś something about PC that calm me down...you know" :lol:
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 28. 5. 2007 19:23

Já sem závislej na inernetu moje ideální doba připojení je 20:00-03:00 v tomto období sem počítačovje nejaktivnější ale jinak tam mohu bejt téměř celý den.
vaclavbarak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malignus 26. 6. 2007 23:03

Ačkoli si to pravděpodobně nedokážete sami přiznat, vaše odpovědi svědčí o tom, že on-line závislost je problémem, který se akutně týká především vás. Počítač (internet, chat, hry) potřebujete ke svému životu stejně jako vzduch. Běžnou realitu jste už dávno vyměnili za tu virtuální a bohužel jste ztratili i nadhled nad svým chováním. Projevujete se přesně jako narkoman; před blikajícím monitorem pociťujete štěstí a euforii, pokud se musíte svého miláčka vzdát, cítíte se v depresi a prázdní. Na lidi, kteří se vám snaží naznačit, že to se svou počítačovou vášní přeháníte, pohlížíte jako na nepřátele, kteří vám nechtějí váš požitek dopřát. Je pravděpodobné, že svůj reálný život nezvládáte a jako náhradu jste si našli virtuální svět. Tady je totiž samozřejmě komunikace i další vztahy mnohem jednodušší a máte je naprosto pod kontrolou. Zkuste si ale alespoň na vteřinu připustit myšlenku, že přes počítač se zkrátka vztah navázat nedá a tím méně jej udržovat.
Malignus
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 26. 6. 2007 23:22

Zajímavé. některé věci mi docvela odpovídají...ale test určitě neelže!!!! 8) :mrgreen:
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 27. 6. 2007 04:14

Malignus píše:Ačkoli si to pravděpodobně nedokážete sami přiznat, vaše odpovědi svědčí o tom, že on-line závislost je problémem, který se akutně týká především vás. Počítač (internet, chat, hry) potřebujete ke svému životu stejně jako vzduch. Běžnou realitu jste už dávno vyměnili za tu virtuální a bohužel jste ztratili i nadhled nad svým chováním. Projevujete se přesně jako narkoman; před blikajícím monitorem pociťujete štěstí a euforii, pokud se musíte svého miláčka vzdát, cítíte se v depresi a prázdní. Na lidi, kteří se vám snaží naznačit, že to se svou počítačovou vášní přeháníte, pohlížíte jako na nepřátele, kteří vám nechtějí váš požitek dopřát. Je pravděpodobné, že svůj reálný život nezvládáte a jako náhradu jste si našli virtuální svět. Tady je totiž samozřejmě komunikace i další vztahy mnohem jednodušší a máte je naprosto pod kontrolou. Zkuste si ale alespoň na vteřinu připustit myšlenku, že přes počítač se zkrátka vztah navázat nedá a tím méně jej udržovat.l/quote]
E? :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 6. 2007 07:06

No ,obraťme si to ...Když nejste v,,Pohodě,,= ta Nervnost ,tak asi moc
Her nedáte(tak max.,,kachničky,,...)a skončíte,,otravováním,,kamarádů
na Netu ,v horším -už jen Tím ,,civěním do monitoru,, a na Netu již ,,neuděláte,,vůbec nic,že...Nespavost(záleží na Tom jaká!?...),,Hráčská,, je předpokladem k dohrávání ,,Tuhých Her,,...,ta druhá je již ,,na prášky,,...Ale vše to souvisí s ,,Nervíky,,...či ,,osamělostí,,...u Těch Starších a nemůže být řeč o ,,klasické závislosti,,...Přejícně Vám ji závidím -Vy ,,Mladí/ý/é Hráčstvo,, o Neťácích ani nemluvě...STarec Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 6. 2007 08:05

No je to děs,když člověk sedí s někým,kdekoli a přitom by chtěl hrát.To je pak na levačku oboje.
Naštěstí musím uznat,že kdykoli si jdu sednout,chuť na hraní mě přejde.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 27. 6. 2007 08:11

Malignus píše:Ačkoli si to pravděpodobně nedokážete sami přiznat, vaše odpovědi svědčí o tom, že on-line závislost je problémem, který se akutně týká především vás. Počítač (internet, chat, hry) potřebujete ke svému životu stejně jako vzduch. Běžnou realitu jste už dávno vyměnili za tu virtuální a bohužel jste ztratili i nadhled nad svým chováním. Projevujete se přesně jako narkoman; před blikajícím monitorem pociťujete štěstí a euforii, pokud se musíte svého miláčka vzdát, cítíte se v depresi a prázdní. Na lidi, kteří se vám snaží naznačit, že to se svou počítačovou vášní přeháníte, pohlížíte jako na nepřátele, kteří vám nechtějí váš požitek dopřát. Je pravděpodobné, že svůj reálný život nezvládáte a jako náhradu jste si našli virtuální svět. Tady je totiž samozřejmě komunikace i další vztahy mnohem jednodušší a máte je naprosto pod kontrolou. Zkuste si ale alespoň na vteřinu připustit myšlenku, že přes počítač se zkrátka vztah navázat nedá a tím méně jej udržovat.l/quote]
Ehé? :shock: Sakra, jsem závislej :mrgreen:

quote="jezek"]No je to děs,když člověk sedí s někým,kdekoli a přitom by chtěl hrát.To je pak na levačku oboje.
Naštěstí musím uznat,že kdykoli si jdu sednout,chuť na hraní mě přejde. /quote]

Plný souhlas. Proto se vlastně do tý hospody chodí.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 28. 6. 2007 22:09

X-men: vyslo mi to same, ale teda pri mych odpovedich... casto u toho sedim pres noc misto spanku, tu a tam lzu, vsechny ty fyzicky problemy jsem mel... se dost divim :D jestli to nahodou nerika vsem to samy, aby to lidi uklidnilo :D
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 3. 7. 2007 13:46

Jak napovídají vaše výsledky, vy se rozhodně závislosti na počítači, internetu, chatu nebo počítačových hrách bát nemusíte. Máte svůj život pevně ve svých rukou a znáte své hranice. Jste v dobrém kontaktu s okolním světem a realitou. Je také pravděpodobné, že máte uspokojivé mezilidské vztahy a v pohodě zvládáte sociální a komunikační situace. Proto nemáte zapotřebí hledat náhradní uspokojení ve virtuální realitě. Počítač vnímáte především jako pracovní pomůcku a internet jako přístupovou cestu k informacím. Zábavu a sociální kontakty hledáte ale úplně někde jinde. Tomu odpovídá i čas, který trávíte před počítačem jen pro vlastní zábavu. Nevnímáte práci s počítačem jako žádné zvláštní potěšení, proto u něj trávíte právě jen tolik času, kolik je nezbytně nutné. Můžete být v klidu, protože vzhledem k vašemu postoji je téměř jisté, že se vás on-line závislost nebude týkat ani v budoucnosti.



ehm ehm, tak nvm :-D pán Atlas.cz se asi prepocital, bo u PC prosedim cca 7 hodin denně, z toho hodinu a půl kutim v prohlížeči, 5 hodin hraju a půl hodiny hraju přetlačovanou před SLEEP klaveskou :-D :-D :-D
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 3. 7. 2007 13:47

btw. L2 4ever :-D
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 3. 7. 2007 14:31

no ja nevim no je mi 20 let. Mam hafo pratel , sexualne ziji taky piju moc obcas i naky drogy a zavyslej na world of warcraft sem take a nak me to nese*e ..obcas prohraji na wowku celej den obcas nehraji vubec nekdy premyslim jak zmenim talenty u me postavy tak aby byla jeste ucinejsi atd nekdy uvazuju jak a co budu delat u tezkych bossu tak abych prezil a dal nejvic damage atd atd ... jenze je to krasa a jak sem psal bavi me to a necejtim se ze bych utikal pred realitou :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 3. 7. 2007 14:34

Heady569 píše:btw. L2 4ever :-D


ja sem kolikrat wow hral i 20 hodin dene :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 3. 7. 2007 20:53

To znám :-D já měl minulej rok období, asi 14 dnů, kdy sem v pátek přišel ze školy, sedl ke kompu, a v pondělí ráno od kompu se zarudlejma očima a tikama v ruce od kompu vstal a šel do školy, ani sem se neobtěžoval spát, nebo nějaky takovy zbytecnosti :-D
Ted už ale hraju jen kvuli clanu a nejen L2 jako driv... obcas zaparim ET, nebo dotu, Battlefield 2, nbo SWAT4 apod... o WoWku sem premejslel, ale odrazuje me ta nechutna grafika, a vicemene uplne stejnej princip hry... takze si radsi pockam az prijde L3, nebo jiná podobná pecka.. hodne dobře vypada Aion... ale uvidíme.. do te doby to bude jen to samy furt dokola... ono taky hrat jednu hru rok a pul v kuse... uz by stacilo :) Jistý je, že budoucnost on-line gamingu je prave v MMORPG a podobnejch zanrech, protoze hazi nejvic penez tak je budou do lidi tlacit co to da... ne ze by mi to vadilo, prave doufam ze se nekomu povede dalsi vyborna parba jako L2, ale s daleko delsi zivotnosti... do te doby musime setrit na novy zelezo a cvicit si ukazovacky..... a taky doufat ze nekoho napadne trocha snizit ceny komponentu, protoze dneska koupit gaming pc je otazka 50 tisic.... :cry:
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků