Zavistlost na PC (hry, nespavost, nervozita ....)

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 23. 2. 2006 17:02

Souhlasím,taky jsem to nečekal.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 5. 2007 09:59

Tak mi vyslo taky toto:
Ve vašem případě se jedná zřejmě o přechodové stádium, kdy se u vás objevují tendence k zneužívání počítače a věcí s ním spojených (internet, chat, hry). Na druhou stranu máte ale ještě poměrně dobrý kontakt s realitou a máte na své chování ještě přijatelný náhled. Občas se vám stane, že „ujedete“ a strávíte před monitorem víc času, než jste měli původně v úmyslu. Dokážete si ale uvědomit, že takové chování není v pořádku a že byste například svůj čas mohli věnovat užitečnějším činnostem. Je pravděpodobné, že máte lehké problémy v partnerských a sociálních vztazích a máte tendenci hledat uspokojení alespoň občas v jiných sférách. Virtuální realita vás láká, ale nic pro vás není ztraceno. Pokud si včas dokážete uvědomit, že surfováním nebo chatováním se vaše problémy nevyřeší a že na svých potížích musíte pracovat, budete na svá on-line období vzpomínat jako na neškodný výstřelek.

No neni to tak hrozne...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 5. 2007 10:13

Jsi na dobré cestě :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 5. 2007 10:15

Budu se snazit, abych to dotahl co nejdal... :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 28. 5. 2007 12:14

Ve vašem případě se jedná zřejmě o přechodové stádium, kdy se u vás objevují tendence k zneužívání počítače a věcí s ním spojených (internet, chat, hry). Na druhou stranu máte ale ještě poměrně dobrý kontakt s realitou a máte na své chování ještě přijatelný náhled. Občas se vám stane, že „ujedete“ a strávíte před monitorem víc času, než jste měli původně v úmyslu. Dokážete si ale uvědomit, že takové chování není v pořádku a že byste například svůj čas mohli věnovat užitečnějším činnostem. Je pravděpodobné, že máte lehké problémy v partnerských a sociálních vztazích a máte tendenci hledat uspokojení alespoň občas v jiných sférách. Virtuální realita vás láká, ale nic pro vás není ztraceno. Pokud si včas dokážete uvědomit, že surfováním nebo chatováním se vaše problémy nevyřeší a že na svých potížích musíte pracovat, budete na svá on-line období vzpomínat jako na neškodný výstřelek.

No teda, čekal jsem něco tvrdšího :mrgreen:
Ale je pravda že některé ty odpověd jsou nanic...
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 28. 5. 2007 12:54

Jo a jsme opět u TOHO,,Jedu a Léku,, a i Alkaholu a jiných Jedech...záleží na Dávkách ,že a na ,,repetici,,...,he- Ptáci řvou a Kytky *****ěj...koukejte ať již jste již Venku...bacha na Bouřky ,ať Vám to ,,totálně,,nevypnou...Drazí závisláci...,co takhle ,,vandřík,,...ve Dvouch
i více Lidech...,,Ve dvouch se to lépe Táhne...atd.,,...to psal i Matěj Kuděj ,když to Táhli Českou kotlinou s Jarkem Hašků...,he všude je měli rádi...,hmmm,když jim konečně ukázali záda...Tulák Marcel po všech Dimenzích...poustevna Zvon...Dodatok:Test je na mě ,,málo záludnej,,...,přesto díky za Linku...II.stadium...,he
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jont 28. 5. 2007 13:29

já mám taky to přechodové stádium. docela to odpovídá...:)
PS4ever
Jont
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 5. 2007 13:38

Taky mi pořád vychází přechodové stádium,ikdyž v práci u kompu sedět musím a doma mi chybí hraní...Tak by mě zajímalo,když budu po "přechodu"? :lol:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 5. 2007 13:41

Mně vyšlo to, co jsme zde již psal ...takže jsem na tom pořád stejně, ba ne-li hůř :lol: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 28. 5. 2007 14:41

Jak kdy. Jeden den musím valit v kuse gamesky a druhý den ne. Ale zase je pravda že pokud si na dovolenou nevezmu noťas tak sem v ***** a není se mnou řeč.
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 28. 5. 2007 14:48

hm, to ja zas drepim u kompu kazdej den, ale na dovoleny si vod vsech tech elektronickejch hejblat rad vodpocinu.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 28. 5. 2007 14:56

ten "testik" je picovina (moze sa tu nadavat?, ak nie, aj tak je to picovina :twisted: ) - a jo, mam prechodne obdobie, ale este mozem byt spaseny :lol:
nemam na PC zavislost, len prirodzenu potrebu ho pouzivat, vyuzivat a zneuzivat - ako mobil, auto, telku... - tak aj PC, no, minimalne vdaka nemu som sa odnaucil pozerat na TV, co je ku prospechu...
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 5. 2007 15:20

mr_wawra píše:hm, to ja zas drepim u kompu kazdej den, ale na dovoleny si vod vsech tech elektronickejch hejblat rad vodpocinu.

Mluvis mi z duse. Naprosty souhlas...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 28. 5. 2007 15:25

tak mě taky vyšlo přechodný stadium... a řek bych že správně... někdy jsem na PC třeba tři dny v kuse... jindy na něj tejden nesáhnu (to kecám... ale třeba dva dny jo) ...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dubnobass 28. 5. 2007 15:47

Tak hrát jak je (a dokud je) chuť, ne? Dokud tomu zaměstnání, manželky a obecně čas nakonec postupně nezatnou tipec :)
Dubnobass
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků