Strach z her

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod JM.MJ 21. 2. 2006 18:16

njn Strach z F.E.A.R.u :lol:
Měl jsem strach ze S.T.R.A.CH.u :lol:
JM.MJ
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 21. 2. 2006 18:51

includes píše:Mě když bylo cca 8 let...tak jsem měl hrůzostrášné sny z Doomaz/quote]
Čeče, můj brácha to hrál ve dvou letech a vůbec se toho nebál :arrow: 8)
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 21. 2. 2006 19:13

Weightlifter píše:
includes píše:Mě když bylo cca 8 let...tak jsem měl hrůzostrášné sny z Doomaz/quote]Čeče, můj brácha to hrál ve dvou letech a vůbec se toho nebál :arrow: 8)s/quote]


hm..tak každý jsme vyrůstal na jiné hře :mrgreen: .. jinak dneska v poho hraju F.E.A.R , Sillent Hill atd...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 21. 2. 2006 20:35

Weightlifter píše:
includes píše:Mě když bylo cca 8 let...tak jsem měl hrůzostrášné sny z Doomaz/quote]Čeče, můj brácha to hrál ve dvou letech a vůbec se toho nebál :arrow: 8)s/quote]


Asi to bude tim,ze to nejak nevnimal :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 22. 2. 2006 20:57

Ja si pametam este pred 9 rokmi, ked som mal asi 7 rokov, som hraval DuckTales a nemal som rad tu misiu v piramide, kde na vas vyskocila ta mumia. Ja uz vtedy, ked som vedel ze na mna vyskoci, tak som uz zaliezal pod stolicku a zakryval som si oci od strachu. :) cize asi takto :)
Player.
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 2. 2006 21:07

Player. píše:Ja si pametam este pred 9 rokmi, ked som mal asi 7 rokov, som hraval DuckTales a nemal som rad tu misiu v piramide, kde na vas vyskocila ta mumia. Ja uz vtedy, ked som vedel ze na mna vyskoci, tak som uz zaliezal pod stolicku a zakryval som si oci od strachu. :) cize asi takto :)

Jo to si taky pamatuju...dost priserny kolo
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lolman 22. 2. 2006 21:16

Před 5 minutama jsem se strašně jekl když jsem měl lag v L2 na extremu, kde jsem zrovna zabíjel vcelku tuhou potvoru a chybělo jí už jen trošku, tak jsem se bál že mě zabije :)
Stále žiji, k nelibosti všech!!
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 22. 2. 2006 21:23

Tak to já hrál cca před 45min. PES5 a taky jsem se pěkně lekl,když mi v prodloužení nastřelili břevno....ale uf, dotáhl jsem to do vítězného konce :mrgreen: .......... Valencia CF 2:1 Real Madrid
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 2. 2006 21:26

Kdyz uz to tady zminujete tak ja se lekl odpoledne kdyz sem hral SC:CHT a pri plizeni me Widle oznamily ze: Program provedl nepovolenou operaci a bude ukoncen....no mel sem radost
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 2. 2006 21:40

Tak něco podobného se mi stalo včera večer u NFS:MW.6:49 z 8 minutové honičky a 29 z 32 nabouraných policejních aut a vyhodilo mi to naprosto stejnou hlášku.Program bude ukončen.
A aby to nebylo úplně OT,tak jsem měl dneska docela strach zapínat kompa,jestli se mi to nestane zas.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Céda 9. 3. 2006 15:48

Super situace je v Silent Hillu 2 kdyz vejdete na dvorek ke konci hry a uprostred dvoku je sibenice a vokolo nekdo beha!!!!!!!!!!to je hukot ale musi te to zazit ve tme a poradne vohuleny na 5.1 TO JE MASO!!!!!!!!!!!!!!!!!to se poserete:)))))
PEACE......WU Tang FOREVER.......PEACE
METHOD MAN
Céda
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taucher 10. 3. 2006 23:17

tak ja se bal docela dost zrovna dnes u adventury Scratches, atmosfera v ni by se dala krajet, a ten konec jsem malem nerozchodil..
Taucher
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 3. 2006 23:53

Taucher píše:tak ja se bal docela dost zrovna dnes u adventury Scratches, atmosfera v ni by se dala krajet, a ten konec jsem malem nerozchodil..

Právě se chci zeptat jestli tahle adventura stojí za to
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taucher 11. 3. 2006 08:02

urcite, jedina nevyhoda je, ze je docela kratka, a urcite se nevyrovna silent hillu atd., ale na PC docela dlouho hra s takovou atmosferou nebyla.
Taucher
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 11. 3. 2006 09:30

Ještě bych doporučil adventuru Posel Smrti. Velice dobrá zápletka a atmosféra výborná.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků