Strach z her

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Taucher 11. 3. 2006 11:24

Samo, posel je bez pochyb nejlepsi ceska adventura, taky stoji za to.
Taucher
First Blood

Odeslat příspěvekod Chumbaba 11. 3. 2006 14:29

OSEL SMRTI: Atmosféra OK, ale žádnou dobrou zápletku jsem neviděl. Ale jinak hezká a dlouhá adventura.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 11. 3. 2006 14:54

[quote="Céda";Super situace je v Silent Hillu 2 kdyz vejdete na dvorek ke konci hry a uprostred dvoku je sibenice a vokolo nekdo beha!!!!!!!!!!to je hukot ale musi te to zazit ve tme a poradne vohuleny na 5.1 TO JE MASO!!!!!!!!!!!!!!!!!to se poserete:)))))[/quote]
Taky jsem vodtamtaď hodně rychle zdrhal :)
Dobrý je taky tušim kousek před tim ve vězení, jak tam jsou takový plesnivý záchodky a zničehonič se ozve šílenej křik. Brrrr.
Trochu OT, ale nejvíc jsem se lekl v play off sezóny tušim 03/04, když Slávka hrála na spartě, sparta vedla 3-1 na zápasy a pět vteřin před koncem zápasu za vyrovnanýho stavu Chabada netrefil prázdnou branku, to se mně na moment zastavilo srdce
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 3. 2006 15:20

Jo jo posel smrti mám zrovna rozehrané...super adventura...a taky posel bohů NIBIRU
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tidic060 11. 3. 2006 21:12

strach je pěkný prevít..ja se spíš strašně leknu než bych se bál..např.: v DOOM3 sem se lakal skoro pořád sem si musel vzít židli s pevnou konstrukcí..abych neskákal jak "gumíded"..no al ekdyž jdete ve tmě, hraje strašidelná hudba a pak ticho..strach je tu..Sillent Hill je toho důkazem..tam je strach..
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 11. 3. 2006 21:18

v Silent Hillu neni ani tak strach, jako spíš všeobecně melancholicko-depresivní atmosféra, která tě prostě ubíjí
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 3. 2006 22:06

V SH je spis strach zalozenej na tom ze tam je vsechno postaveny na hlavu, takze praktickny muzete ocekavat ty nejneocekavanejsi :D a nejsilenjsi veci (s tim samozrejme souvisi atmosfera)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Revan 12. 3. 2006 13:03

Thief 3, mise v Shalebridge Cradle - málem jsem se podělal strachy. Dokonalaá atmosféra
Revan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Trinni 17. 3. 2006 23:30

Nejvic jsem se bala v alien vs predator 1 a 2, kdyz mi bylo tak 13-14 hrali jsme to s kamoskou obe dve, protoze sama jsem si netroufla,ona chodila a ja strilela, vzdycky kdyz se tam objevil vetrelec bezhlave jsem zacala strilet a pritom koukala uplne nekam jinam.... hrozny. Nedavno jsem to zkusila znovu a strach pretrval, musela jsem si zapnout nesmrtelnost abych to vubec mohla hrat...ale dohrala :mrgreen: No ja jsem stejne hroznej straspitel, na Dooma 3 jsem se jenom divala jak to hraje moje draha polovicka a uplne mi to stacilo, naskakovali jsme oba jaka to byla lekacka :)
Peace at any price

PC, PS3, NDS Lite :)
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 3. 2006 00:24

Trinni píše:Nejvic jsem se bala v alien vs predator 1 a 2, kdyz mi bylo tak 13-14 hrali jsme to s kamoskou obe dve, protoze sama jsem si netroufla,ona chodila a ja strilela, vzdycky kdyz se tam objevil vetrelec bezhlave jsem zacala strilet a pritom koukala uplne nekam jinam.... hrozny. Nedavno jsem to zkusila znovu a strach pretrval, musela jsem si zapnout nesmrtelnost abych to vubec mohla hrat...ale dohrala :mrgreen: No ja jsem stejne hroznej straspitel, na Dooma 3 jsem se jenom divala jak to hraje moje draha polovicka a uplne mi to stacilo, naskakovali jsme oba jaka to byla lekacka :)

Zahraj si silent hill a myslím že budeš skákat dvakrát tolik :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 18. 3. 2006 00:47

Dneska jsem si znovu rozehrál F.E.A.R ... sluchátka na uši, zasnout v pokoji a už se paří...nejedenkrát ze mě lil pot, jak jsem se bál, co na mě bude čekat za rohem :mrgreen:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod asd111 18. 3. 2006 01:10

já se bojím před instalací hry jestli to bude stíhat muj komp:))))
asd111
First Blood

Odeslat příspěvekod Trinni 18. 3. 2006 02:27

No podle toho, co jsem si tady precetla tak myslim, ze Silent Hill vubec nema cenu hrat (alespon pro me) :? Jeste bych mela spatny sny... ale je zajimavy, ze filmy vetrelce mam fakt rada, mam tu 9ti diskovou verzi :P Kdyz hraju musim mit rosviceno a nejlip kdyz u toho hraje telka a zvuk ne moc nahlas :| Takze ta hra vlastne straci tu pravou atmosferu.
Peace at any price

Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Trinni 18. 3. 2006 02:29

Hmm, tak tenhle strach vetsinou nemam, ale brala bych ho...lepsi nez ten muj :)
Peace at any price

Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 18. 3. 2006 02:29

Silent Hill je zase na druhou stanu zajímavý tím, že má 4 různé konce...takže nevíš,jak ti celá hra skončí....ale i na mě toho bylo místy dost...
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka