Strach z her

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod elfkam66 24. 1. 2006 15:30

Já když byl menší,tak třeba Hellnightů v Doomovi. A když jsem šel doma po tmě po chodbě,tak jsem se otáčel jestli na mě nebeží takové to růžové prasátko s dvěma nohama. No a pak ve Wolfensteinovi různých bossů,v Returnu nemrtvích v katakombách a tak. Teď se max. leknu.
Jo a dřív,když jsem začínal s VC MP...jsem šlohl vlajku a myslel jsem,že mi bouhne srdce...bumbumbumbum...ratata=Vietcong vlajka odhozena :D
Naposledy upravil elfkam66 dne 24. 1. 2006 15:31, celkově upraveno 1
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage

Odeslat příspěvekod stereoid 24. 1. 2006 15:30

Ty vole...Nejvíc v životě jsem se bál u Resident Evila 1, více-méně pořád. (Resident Evil remake pro GC) A to mi bylo 16.
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
stereoid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 24. 1. 2006 16:19

To je zvláštní, v jak útlém věku se tady řada lidí dostala ke hrám, co vůbec nejsou pro děti. Pak ať se ale nikdo nediví, že se dodnes pomočuje... :)
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 24. 1. 2006 20:24

Já jsem se bál u Dungeon Mastera (bylo mi 7)... Pořád jestli na mě nejdou ty chlupatý potvory s kyjema nebo ježci... Brr. :wink: Teď se tak maximálně LEKNU u Dooma 3...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod CeBrk 24. 1. 2006 21:04

Jednou z nejstrašidelnějších her vůbec je nepochybně Aliens vs. Predator. Hlavně za mariňáka. Když se člověk několik minut s nervy napjatými jak špagát opatrně prochází klaustrofobními lokacemi, tak by ho následně vyděsil i krteček v kalhotkách, natož pak geniální Gigerův alien. Stejně tak první blízké střetnutí s facehuggerem je vo infarkt. Ovšem takový System Shock 2 si v atmosféře s AvP nezadá. Tahle hra je děsivá po celou dobu hraní, a některé momenty mohou kardiakům přivodit nepříjemné komplikace. Například takové nečekané uniknutí údržbářského robota v Med-Sci sectoru, nebo procházení po těsném CargoBay plném nepříjemných droidů, opravdu není nic pro slabší povahy. Dooma 3 jsem hrál sice jen demo, ale proti výše zmíněným hrám je to hadr.
CeBrk
First Blood

Odeslat příspěvekod Darwel 24. 1. 2006 21:26

No právě JEN demo. V demu jsou myslím jen části ze začátku a tam je to ještě nic...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 24. 1. 2006 21:28

No to já bych mohl vyprávět. Tehdy když vyšel AvP, tak jsem zrovna upgradoval počítač, nový 17 palcový plochý monitor a pár dalších maličkostí. A pak mi kámoš donesl AvP... Abych si vychutnal tu atmosféru, hrával jsem to zásadně za tmy a se sluchátky na uších... a pěkně zesílený zvuk... to byla PARÁDA... Tak úžasnou atmosféru jsem snad už u jiné hry nezažil. A když jsem poprvé hrál za mariňáka a skočil mi na ksicht facehugger, tak jsem normálně spadnul ze židle (houpal jsem se na ni jako ve škole, znáte to :-)... Za mnou padaly CDčka a veškerý bordel co byl na stole a který jsem smetl kabelem od sluchátek... To byl takový šok, že se z toho potím ještě dnes :-). Potom jsem byl v takovým psychickým stavu, že jsem nemohl AvP za mariňáka hrát, protože jak začal chrastit facehugger, měl jsem děsnej strach... Pak jsem všechny úseky s facehuggerama musel procházet se sundanýma sluchátkama... fakt nářez atmosféra... A ta geniální hudba... brrrrrrrr
Mr.Lister
Killing Spree

Odeslat příspěvekod LaughingMan 24. 1. 2006 22:04

Nevim ale střílečky jako AvP nebo Doom mě vůbec neďesej, já se tada bál jen u jedný hry respektivě série a to u SILENT HILL, podle mě skutečné umělecké dílo. Na týhle hře jsou nejděsivější právě ty momenty kdy jenom tušíte, že vás něco napadne, dete tichou temnou chodbou najednou nějakej šílenej skřek nebo pláč dítěte a zase ticho dete dál rozezní se něco jako soustruh a to dokresluje příšerná psycho melodie, která perfektně dotváří atmosféru. No musim se přiznat, že dvojka bylo takový psycho, že sem si řikal, že to nedohraju. Ale kvůli odhalení konce příběhu sem se překonal a nelituju. 8)
LaughingMan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pipin 24. 1. 2006 22:30

Chumbaba píše:To je zvláštní, v jak útlém věku se tady řada lidí dostala ke hrám, co vůbec nejsou pro děti. Pak ať se ale nikdo nediví, že se dodnes pomočuje... :) /quote]

Já hrál ty svoje Maziacs taky v šesti letech... (sakra, loni jsem měl 20 let výročí!)
Bojím se jich dodnes,posuďte sami
:wink:
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod Axel Coon 25. 1. 2006 00:07

To já jsem zažíval perné chvilky u Silent Hill 2 a 3, trošku i 4... U 2 jsem se bál nejvíc, i když trojka taky není k zahození. V The Room jsem vypl PS po scénce, kdy jste podruhé v metru, na zemi u turniketů jsou na zemi vlasy, a pak naskočí anmačka, kvůli které mám teď špatné spaní :). Potom samozřejmě Half-Life 1... Doma jsem byl sám, na uších sluchátka, vedle mě kofola ve sklince, v HL se plazím pomaloučku polehoučku šachtou v absolutní tmě, kterou jen malinko prosvítá světlo z baterky, když tu na mě vyskočilo s řevem to cosi, co se vám snaží přisát na hlavu. Lekl jsem se tak že jsem nevědomky odhodil myš z ruky a spadl ze židličky :D. Potom je v HL 1 taky dobrá situace, když sestupujete po schodech, slyšíte že je něco za vámi, otočíte se, a vidíte před sebou zombíka, jak se k vám pomalu přistupuje... HL 1 byl můj první pořádný horor, a intenzivní pocit z hraní je podle mě umocněn tím, že všechny dějové situace a scénky se neobjevují v samostatných animacích ale normálně za běhu.
ABF forever
Axel Coon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Axel Coon 25. 1. 2006 00:12

Pokud se chcete při hraní pořádně pos***, zahrajte si Project Zero 2... Viděl jsem 15ti minutové video z hraní, a to mě stačilo pořádně vyděsit, a to se jednalo o video ze začátku hry.
ABF forever
Axel Coon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ES0 25. 1. 2006 00:57

Pipin píše:
Chumbaba píše:To je zvláštní, v jak útlém věku se tady řada lidí dostala ke hrám, co vůbec nejsou pro děti. Pak ať se ale nikdo nediví, že se dodnes pomočuje... :) /quote]

Já hrál ty svoje Maziacs taky v šesti letech... (sakra, loni jsem měl 20 let výročí!)
Bojím se jich dodnes, url=http://www.worldofspectrum.org/tbosg/maziacs.htm]posuďte samii/url]

hej, na tohle si pamatuji, nebylo to na nejakym comodorre ci necem takovym? mam pocit, ze jsem to tehda hral u strejdy a sestrenice byla lepsi nez ja, tady se clovek hrozne bal, kdyz se mu ze zmatku popletly klavesy:-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pipin 25. 1. 2006 09:13

ES0 píše:
Pipin píše:

Bojím se jich dodnes, url=http://www.worldofspectrum.org/tbosg/maziacs.htm]posuďte samii/url]

hej, na tohle si pamatuji, nebylo to na nejakym comodorre ci necem takovym? mam pocit, ze jsem to tehda hral u strejdy a sestrenice byla lepsi nez ja, tady se clovek hrozne bal, kdyz se mu ze zmatku popletly klavesy:-)

Já to hrál na Sinclairu, na Commodore to možná bylo taky...
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod OCELOTR 25. 1. 2006 09:57

Jak Vás tak čtu, tak jsem asi největší posera z celýho fóra.
Bál jsem u SILENT HILLu (obvzláště zvuky v kombinaci s DOLBY smrtící), ALIEN vs. PREDATOR, DOOM 3 jsem nedohrál, protože se mi po celou dobu nepříjemně zvyšoval tep a každou půl hodinu jsem D3 musel vypínat, ale nejhnusnější hra je bezkonkurenčně CONDEMNED, kterou jsem teď hrál na kámošově nově zakoupeném X360. Na to fakt nemám nervy :-). Paradoxně mám hororové hry rád, ale jelikož bydlim v bytě ve kterém před mým nastěhováním zemřel člověk, nemám z hraní FORBIDDEN SIREN po setmění dobrý pocit :-).

Obrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 25. 1. 2006 13:59

Na to bych málem zapoměl. Forbiden Siren je fakt hodně velký PEKLO, až jsem se podivil, jak toho dosáhli, že je to tak na palici.
dr.miša
Unstoppable

Předchozí stránkaDalší stránka