Strach z her

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Grammator 23. 1. 2006 14:28

Čeho jste se báli? Bojíte? Co vám ve hrách vadí? Z čeho je vám špatně nebo smutno?

U mě: v 6 letech v DOOMovi nesmrtelnost (žluté oči) a taky když hupsla hra (písmenka, barvičky, patlance, nesmysly) - z toho sem měl hotové noční můry...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 23. 1. 2006 14:31

Já se opravdu bál u hry jen jednou. Bylo to u Steamlandu a bál jsem se toho, že ještě někdy dostanu do ruky něco podobného... :D
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AnachronyX 23. 1. 2006 14:41

Bál jsem se například u Dungeon Mastera - kdy na mě co vyskočí zpoza rohu. Oh, memory...

Další děsuplnou hrou byl první Alone in the Dark. Totálně atmosférická záležitost.
Do not ask, 'Why kill the alien?', rather ask, 'Why not?'
- - Battle Brother Artemis

He who allows the alien to live, shares its crime of existence.
- - Inquisitor Apollyon
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 23. 1. 2006 14:42

Vzhledem k tomu že hraju 90% auta tak se bojim co bude za další zatáčkou. :mrgreen:
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AnachronyX 23. 1. 2006 14:44

Teď mě napadlo, že je mi špatně vždy, když mám roli zabijáka, který vraždí jen tak (např. pro prachy). Tedy nic jako Doom, kde je potřeba veškerému kosmickému šmejdu nakopat zadek. Poprvé jsem zažil tohle dilema, když jsem vzal ve Frontieru zakázku na nájemnou vraždu. Přitom šlo jen o polygonové kosmické lodi.
Do not ask, 'Why kill the alien?', rather ask, 'Why not?'
- - Battle Brother Artemis

He who allows the alien to live, shares its crime of existence.
- - Inquisitor Apollyon
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ES0 23. 1. 2006 15:15

Wolfenstein (myslim ten stary v DOSu) , jsem se hrozne bal tech s kulometem a pak takovych zvlastnich nazelenalych clovekotvoru s dvema pistolemi :)

a pak jeste v prvnim Unrealu, tech Skaarju, ti byli tezce zasahnutelni a extremne smrtici, navic je clovek potkaval v malo prehlednych mistech

to mi take pripomina prvni AVP a vetrelce v nem :)

ale taky jsem na to mel vek, dnes by me to spise nudilo...

navic dnes v tech novych hrach se clovek snad uz ani bat nemuze, mam pocit ze obtiznost neni tak vysoka jako u starsich her
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 23. 1. 2006 15:17

Mě když bylo cca 8 let...tak jsem měl hrůzostrášné sny z Dooma
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pipin 23. 1. 2006 15:21

No, tohle asi nikdo nebudete znát, ale já začínal jako kluk na ZXku a tam byla hra "Maziacs", v podstatě šlo o to dojít bludištěm pro poklad. Maziaci byly příšery který se dal zabít jen když měla postavička v ruce meč, kterej ale po zabití jedné úpotvory zmizel a člověk musel buď hledat jinej nebo to risknout bez něj..jak já se jich bál..oni ještě vydávaly takový hrozný zvuky....

Z poslední doby samozřejmě Silent hilly, nikdy jsem to neměl doma, ale i u kamaráda (tedy ve dvou) to nerjsem schopen hrát dýl než úůl hodiny...
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod David Sláma 23. 1. 2006 15:28

K těm vraždám - geniální scéna je ve Splinter Cell Pandora Tomorrow. Za několik prvních misí se naučíte mechanicky plnit instrukce z vysílačky. Je jedno jak, ale víte co, a tak to uděláte. V jedné misi vás provede městem jakási ženská. Nakonec nastoupíte do výtahu, zavřou se takové ty mřížkové dveře a výtah se pomalu chystá rozjet. Najednou se vás ve vysílačce zeptají, jestli je ta ženská svámi, odpovíte, že ano a dostanete instrukci ji okamžitě zabít. Namíříte a zastřelíte bezbranou civilistku. Následně se stejně jako Sam ptáte "Co jsem to sakra udělal?". Až další události vysvětlí, že jste si ušetřili mrak problémů, ale ten prvotní dojem fakt stojí za to.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 1. 2006 15:28

Z poslední doby sem se fakt bál snad jedině u VTM:Bloodlines v hotelu, kde strašilo.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Alcil 23. 1. 2006 16:28

Já jsem se poprvé bál u Fallouta 1, to když jste se nechali zavést z Necropolisu do základny mutantů a oni vás tam proměnili. Ta ruka čouhající z hladiny. Brrr...z toho jsem ten den nemohl usnout. A pak jednoznačně Suffering. U toho jsem se bál poprvé, když jsem si představoval, jaká ta hra asi je a zase noční můra, a pak jsem si tu hru zahrál, no, tak rozklepanej jsem nikdy nebyl.
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 1. 2006 16:29

Ertefol píše:Z poslední doby sem se fakt bál snad jedině u VTM:Bloodlines v hotelu, kde strašilo.i/quote]

jojo to byl hodne dobry zazitek
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 1. 2006 18:54

Tak já si pamatuji jak jsem poprvé hrál RE2 na PSX...jsem pozval k sobě asi 5 kámošů a byli jsme po... až za ušima
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 23. 1. 2006 21:25

Ja jsem se desil oblud z Dungeon Mastera 1.

Jinak v davnejsi dobe jsem se vydesil pri hrani Alien vs. Predator v noci a v uplnem tichu.. :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 1. 2006 21:45

Ja te teda uplne mega lekl pri hrani Silent Hilla 1....ta scena ve skole v satne s klepajici skrini me fakt dostala(ti co to hrali urcite vi )......jeste 10 min po tom sem mel tik v ruce
Lo!Zza
Dominating

Další stránka