Myslíte, že jsou počítačové hry škodlivé nebo prospěšné?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PA_trick(y) 2. 11. 2005 16:33

Teď trochu změnim téma ale co problémy fyzickýho charakteru? Má třeba někdo z vás pařmenů cukání svalů a podobný blbosti? Jestli ste si někdy četli varování u manuálu v Ps2 hrách tak tam je o tom napsaný, prý by se mělo hrát max hod. a pak přestávka. To asi nikdo moc nedodržujete co :)
Strong man doesn't need to read the future, he makes his own...
PA_trick(y)
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 11. 2005 16:54

Ne, fyzické potíže nemám a to jsem u toho dřív sedával dost dlouho - třeba na internátě. Snad jen, že jsem přibral za 2 roky 10 kg, ale docela jsem to potřeboval - ze 65 kg na 75 kg není nic tak hrozného.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 2. 11. 2005 16:59

Mi misty dost trne ruka z krysika.. :mrgreen: Ale u PC sedim dost casu i v praci..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 11. 2005 17:56

S tou rukou a krysou by mohli lidi od nás z práce vykládat.Máme tu jednoho,který když si neudělá co 2 hoďky pauzu,tak má dlaň vytvarovanou přesně podle krysy až do večera.
Jinak já mívám po práci problémy se zrakem.Hlavně po odpolední,když je venku tma.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 11. 2005 18:48

Njn, to jsou ty CRTčka. Ale LCD taky ve tmě pěkně svítí. Taky jsem míval na internátu problémy s očima, když jsem dlouho seděl u compu - monitor je totiž po okrajích trochu (trochu víc) rozmazanej, ale už plánuju koupit jinej.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 11. 2005 19:23

Doma mi to nedělá,tam asi do monitoru tak nebrejlím.Tady prostě pořád dávám bacha na nějaké detaily a navíc mám monitor asi 20 čísel od nosu,což je na 21 dost blízko :|
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 11. 2005 19:40

Já doma taky nemám po celodenním čumění do monitoru červený oči, ale na intru jsem měl. Asi je to osvětlením a podobně.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 3. 11. 2005 07:57

PA_trick(y) píše:Teď trochu změnim téma ale co problémy fyzickýho charakteru? Má třeba někdo z vás pařmenů cukání svalů a podobný blbosti? Jestli ste si někdy četli varování u manuálu v Ps2 hrách tak tam je o tom napsaný, prý by se mělo hrát max hod. a pak přestávka. To asi nikdo moc nedodržujete co :)t/quote]


To se nejspíš PCčkářů netýká, ale zrovinka z výkendu mám puchejř na palci. Nechtěl jsem to nechat, ale musel jsem nechat hraní, aspoň jsem se věnoval víc čtení.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod John Dovany 3. 11. 2005 08:24

Ja teda zadny telesny problemy nemam, ale obcas kdyz dyl hraju nejakou onlajnovku, driv to bylo Neverwinter Nights a ted Lineage 2, se mi stava ze pak parim i kdyz spim :) Nevim jestli se mi to zda nebo co, ale nekde sem cet ze kdyz nekdo posloucha z MP3 prehravace porad dokola tu samou muziku tak ze ji pak slysi i kdyz zrovna prehravac neposloucha, takze to asi bude to samy.
John Dovany
First Blood

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 11. 2005 09:00

PA_trick(y) píše:Teď trochu změnim téma ale co problémy fyzickýho charakteru? Má třeba někdo z vás pařmenů cukání svalů a podobný blbosti? Jestli ste si někdy četli varování u manuálu v Ps2 hrách tak tam je o tom napsaný, prý by se mělo hrát max hod. a pak přestávka. To asi nikdo moc nedodržujete co :)t/quote]


Jo to znám, stává se mi to někdy, když se zaseknu přes noc, tak k ránu :wink:.. Je to znamení už toho bylo dost. Naposledy u RE4.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 11. 2005 14:42

Já si takhle dal před měsícem první Medal of Honor přez noc a pak jsem pokračoval i ve spánku.Asi je to noumáuní :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 4. 11. 2005 17:07

Doufám, že si při spaní sejvoval 8)....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 11. 2005 17:22

U nás v práci se používá jendo heslo:Sejfujou jenom zbabělci!
To se pak diváš,jak ti celodenní práce za sekundu zmizí :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 11. 2005 17:59

Hochu, to nejni jenom u vás v práci. To je všude. Zrovna dneska někdo savoval tak vehementně, že mu v disketovce zůstal ten krycí plíšek z diskety :) Máme tam taky případ, kdy někdo nezálohoval a formuláře, které jsme s kolegou dělali asi týden zmizely neznámo kam - ani restorovací programy je nenašly.
Ale to už zase narážíme na lidskou blbost a jsme silně off-topic. Nechtěl bych tady dělat moderátora :mrgreen:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 11. 2005 18:07

Proč?Tohle není off.Když ve hrách hodně sjefuješ,tak si děláš zálohy i v práci častěji.Takže tady ovlivňují pozitivně :mrgreen:
PS:Vím,že na to nemáme copyright :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků