Pálené hry :)

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod axel222 2. 6. 2005 16:41

Já vím je to už opravdu ohrané a 100x omleté téma,ale kdo ví třeba se tu ujme a někdo napíše takže:

Co myslíte je správné když si vypálím hru,která by mě jinak v krámě stála 1500Kč??
Správné to asi není ,ale kdo má kde brát takové peníze ???(obzvláště když je student a na praxy mu dávají myzerné 200kila za měsíc)

Pište co si o tom myslíte a jestli také preferujete radši pali než oregináli.
:mrgreen:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 2. 6. 2005 18:34

Když na to někdo nemá ať nehraje. není to nutnost hrát nové hry. I za 200 Kč se dají koupit skvosty na dlouhé měsíce. Deus Ex, HoMaM 4 s datadisky, Fallout Tactics, oba Ice Wind Dale, Alien vs Predator, Gabriel Knight, Warcraft 3 a spousty dalších. Ale co si budeme říkat kdo by si nějakou tu poslední hitovku nevypálil že : ). Ale když to je možné a vím o nějaké hře že mě bude bavit, tak si jí koupím...
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 2. 6. 2005 18:35

V tomto ohledu není moc co řešit - pálení her je nelegální, což mluví za vše. Ceny jsou u nás vzhledem k příjmům vyšší než v zahraničí a to vytváří slušnou půdu pro pirátství, to je další fakt. Na druhou stranu pokud někdo chce být čestný, má k dispozici hromadu recenzí v časopisech a na internetu a demoverze, podle nichž se může rozhodnout, do jaké hry investovat a do jaké nikoli. Zajímavou skupinou lidí jsou ti, co si hru stáhnou a pokud se jim líbí, koupí si originál.
Abych odpověděl na první otázku - správné to není. K druhé - peníze jdou vydělat brigádami, nebo prací na částečný úvazek (při studiu VŠ se to dá).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 2. 6. 2005 18:44

Co se týče cen, tak speciálně konzolové hry jsou u nás přemrštěně drahé, ze zahraničí (anglie, austrálie) se dají sehnat novinky o dost levněji.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 6. 2005 06:15

Správné to není,ale upřímně,abych reagoval na Davida.Na Doom3 jsem se fuckt hóóódně těšil a recenze mě jen vybudily.Nebyly prachy,ak jsem si půjčil smažku a teď jsem strašně moc rám,že jsem si to nekoupil.Ale takhle bych to mohl posuzovat hru od hry.Spíš nechápu lidi,kteří si pálí hry,co jdou sehnat za 2 nebo 3 kila :(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 3. 6. 2005 07:37

...tento problém nemám, jelikož převážně živím NINTENDO. Ale abych se vyjádřil - koupím tak 2 hry za 2 měsíce, to se dá, teda neplatím nikde nic jiného, mít rodinu, či jiné VELKÉ neodkladné výdaje, tak nevim, nevim...jak již bylo řečeno palení je ilegal, hmm
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 6. 2005 07:41

Můžu Ti říct,že od té doby co platím auto,živím byt,jeho rekostrukce,sebe,ženu,tak si kupuju daleko víc originálek,než před tím :D
Záleží na úhlu pohledu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 3. 6. 2005 07:43

...to je zajímavé, ale celkem pochopitelné, je potřeba více relaxu, nebo...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 6. 2005 07:49

Nebuď impertinentní :D
Ne,spíš jde o to,že si víc vážím práce.Ale na stranu druhou,když se mi zdá nějaká hra drahá,seženu si nejdřív smažku,odzkouším a pak si to buď koupím origoš,nebo zahodím.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 6. 2005 08:27

Co si budeme namlouvat, krome tech kteri maji Nintendo si obcas vypali nejakou hru skoro kazdy. Nekdo min, nekdo vic.. Osobne se priznam ze jsem tak napul. Za opravdu nepripustne povazuji to ze si to nekdo stahne, napali a jde prodavat na burzu nebo pres inzerat.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 6. 2005 08:32

Já občas taky smahnu něco na PS2, ale to kvůli tomu, že spousta her na PS2 v Evropě vůbec nevyjde, nebo vycházejí s půlročním spožděním. Viz. XENOSAGA.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 3. 6. 2005 08:42

...celé je to na levačku, když přemýšlím o koupy nějaké hry na kostku, přemýšlím také o tom, zda ten který tytul vychází i na PS2, protože tam si ho mohu pořídit za pakatel, a to by mě pak obzvlášt štvalo, že jsem ji zátáhnul v celé výši, když jsem ji mohl mít za zlomek na PS2...je to dost zvrácené...NINTENDO to vyřešilo celkem slušně formátem svých CD a ostatní by mohly tím, že by šli ceny her dolů, nebo...zvýšení platů, ale to je téma trochu někam jinam, hmm
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 3. 6. 2005 09:25

Já osobně když jsem dostal někdy asi před7 lety PC tak jsem kupoval pouze a oregináli(tedy nekupoval jsem je já páč sem byl malej a neměl sem peníze takže jsem je dostával od rodičů a příbuzných),na začátku to šlo no ale postupem času se v mé zbírce oreginálů začalo oběvovat více a více palů.
Ani nevim jak se to stalo :)
Kamarád měl vypalovačku a ejhle pak ji táta koupil i mě a ejhle.
Originál si koupím třeba i teď v téhle době,ale jen když vim že bude stát za to,ale když už to má kamarád doma tak proč bych měl utrácet pro mě drahocenou každou korunu:)

Např: mám PS2 a strašně jsem se těšil na SW Epizodu 3 na film a mela vijít i HRA.Byl jsem velice nadšen všude vychvalovali jaká to bude pecka chtěl jsem si hned koupit origo,kamarád byl ale rychlejší tak sem si to k němu šel zahrát.No a ukázalo se že pokuď bych si tu hru koupil byl bch na sebe naštván ještě hodně dlouho.
Hru jsem si smahl zahrál jsem ji a už asi v životě nezahraju.

:!: vim že to není správné ale kdyby např hry na PS2 nestáli 2000Kč ale kolem toho 1000Kč tak by se to dalo alo čeho je moc toho je příliš :!:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 6. 2005 09:36

Jak to říkal kámoš,který chvilku makal v USA.V americe vyděláváš na originálku asi dvě hodiny,proč si jí teda nekoupit.Třeba i tři týdně,ale když u nás na stejnou věc děláš dva dny,tak si to ku..a rozmyslíš.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 3. 6. 2005 09:42

Přesně a ještě když má někdo v práci šéfa z*r*a kterej ho šidí :roll:

Já se těším na letní prázdniny budu chodit na brigádu,vidělám prachy po dlouhý době se zas ňak nově ošatim,koupim boty,zaplatim výlety a zas budu mít kulový a na hry mi zbide zase prd.

U mě je to jasný PAL RULES :mrgreen:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků