Pálené hry :)

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 2. 2006 16:26

Me by jenom zajimalo co byste delali kdyby naproti v obchode meli originalku a kamos za rohem by mel tu samou hru vypalenou....pochybuju ze by si tady vsichni koupili orginalku za 1000 kc misto 2 CD za dvacku...
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 2. 2006 17:08

já bych si nekoupil nic, protože někoho kdo to PRODÁVÁ pálené bych nejradši šlehnul přes vajca ocelovou tyčí. Přece jenom je sprosté, prodávat něco, na co jsem nenapsal ani kB kódu.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 10. 2. 2006 17:11

2lolman:Začnu trochu OT.LordGod se opravdu neplete.Tady na Ově se počáteční platy opravdu pohybují okolo 7 litrů(čistých,zdaněných) a to i pro vysokoškoláky.Proč si myslíš,že polovina pražáků má ostravský dialekt?Pokud nenatrefíš na firmu se zahraničním kapitálem nebo dobře zavedený podnik,tak si pár prvních let musíš odkoutit za tyhle drobný.Ale ještě na tom nejsme tak špatně jako na přerovsku a bruntálsku.

A teď k tématu.
Player. píše:A toto sa ti zda byt normalne? Dlh mohol byt splateny ale ty radsej vyhodis veci na nepodstatne veci.

Z tohodle výroku je mi do pláče.Ty asi vůbec nemáš žádné sny,nebo jsi ještě nepoznal cenu peněz.Celé je to jen a jen o prioritách.Taky platím leasing na auto,ale to neznamená že na 5 let přestanu provozovat své koníčky,přestanu jezdit na dovolenou atp.Vše je jenom otázkou priorit a schopnostmi daného člověka,dokázat skloubit oboje dohromady.
Netvrdím,že mám doma všechno legální(paradoxně,Nero ano :wink: ),ale z lidí typu Player.,LordGod atp,se mi dělá trochu šoufl.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod lolman 10. 2. 2006 20:38

LordGod píše:To lolman: Jsi z Prahy, co?? Typický pepík.k/quote]

Prosímtě přečti si co jsem napsal tak 2 stránky dozadu. Za prvé jsem z vesnice!!! VESNICE!!! a za druhé nejsem ani z Čech. Jsem z moravy

Btw co je pepík???
Naposledy upravil lolman dne 10. 2. 2006 21:14, celkově upraveno 1
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod lolman 10. 2. 2006 21:13

Lo!Zza píše:Me by jenom zajimalo co byste delali kdyby naproti v obchode meli originalku a kamos za rohem by mel tu samou hru vypalenou....pochybuju ze by si tady vsichni koupili orginalku za 1000 kc misto 2 CD za dvacku...

No já to tak mám sice né za rohem ale ve vedlejší vesnici.

iquote="Player."]No lolman to nie si asi dobry ekonom, ked si nevies vypocitat, ze to co si mozes lahko zohnat zadarmo a zaroven mas moznost si to kupit, tak ako ambiciozny ekonom by si mal brat to zadarmo. Vsak pockaj ak budes cely zivot takyto poctivy tak to nikam nedotianes.

Takhle se chovají rádoby "podnikatelé" co potom jezdí na "dovolenou" na bahamy
Tak ty asi nic nevíš o tom že nejhorší pro ekonomiku je neutrácet a šetřit že? když si všichni všechno budou krást tak ekonomika půjde do pr**le. protože pak by to nikdo nevyráběl protože by se jim to nevyplatilo= Inflace ( jestli víš co to znamená), nezaměstnanost, větší státní dluh(ikdyž ten nikoho nezajíma dokud se ho to netýká), atd... je tu těch faktorů víc.

Mě osobně nevadí že kopírujete hry a soft. Ale vadí mi jak se k tomu stavíte. "Přece nejsem blbej abych si to kupoval" to je podle mě špatnej přístup. Aspoň nějaký výčitky svědomí nebo něco takovýho a ne tady natvrdo říct že na nějaký kupování her se můžeš vy**at.
Ale jako "ekonom" :) se na to musím podívat i z druhé strany :)
Třeba je pálení způsob jak donutit distrybutory k tomu aby snížili ceny her. Je to jistý způsob ale není jisté jestli by fungoval a nakonec by se to zase vrátilo do starých kolejí. Jak ceny tak pirátství.Ale cesty ekonomiky jsou nevyspytatelné :D

toPlayer.
tak to že máš orig win a HL 2 je aspoň trochu pozitivní
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 10. 2. 2006 21:46

Abych zastavil zbytečný flame, ano, opravdu jsem svůj příspěvek přivedl do extrému. Zkuste se ale občas zamyslet. Je člověk opravdu velký frajer, když nemá ani na zábavu? Ano, je děsně mocný, dokáže překročit zákon, všechny tím dostane a nikdo na něj nemá. A proč to dělá? Jen tak, pro zábavu, vždyť o nic nejde.
Že se někdo staral o hru, tvořil ji, věnoval jí spoustu svého času, to nikoho nezajímá? Zajímají pak někoho rohlíky? Nebo třeba maso, krmení prasat, které bylo potřeba k jeho vytvoření? Kdybych nemohl mít dítě, ukradnu si jej? Je to přeci skoro to samé, vidíte někde zřetelnou hranici? Můžu si samozřejmě pro sebe nastavit, že kradení her je super a kradení rohlíků ne, protože na rohlík si sáhnu, představte si však vývojáře. Dělají dny, měsíce, roky na svém titulu a pak se dozví, že jim jej několik stovek tisíc lidí ukradlo. Jsou věci, které si za peníze nekoupíte, jen tak mě napadá pojem čisté svědomí. Pokud vám nic neříká, váš problém, jste v mých očích chudáky.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 2. 2006 00:19

[quote="Petr Kolář"tAbych zastavil zbytečný flame, ano, opravdu jsem svůj příspěvek přivedl do extrému. Zkuste se ale občas zamyslet. Je člověk opravdu velký frajer, když nemá ani na zábavu? Ano, je děsně mocný, dokáže překročit zákon, všechny tím dostane a nikdo na něj nemá. A proč to dělá? Jen tak, pro zábavu, vždyť o nic nejde.
Že se někdo staral o hru, tvořil ji, věnoval jí spoustu svého času, to nikoho nezajímá? Zajímají pak někoho rohlíky? Nebo třeba maso, krmení prasat, které bylo potřeba k jeho vytvoření? Kdybych nemohl mít dítě, ukradnu si jej? Je to přeci skoro to samé, vidíte někde zřetelnou hranici? Můžu si samozřejmě pro sebe nastavit, že kradení her je super a kradení rohlíků ne, protože na rohlík si sáhnu, představte si však vývojáře. Dělají dny, měsíce, roky na svém titulu a pak se dozví, že jim jej několik stovek tisíc lidí ukradlo. Jsou věci, které si za peníze nekoupíte, jen tak mě napadá pojem čisté svědomí. Pokud vám nic neříká, váš problém, jste v mých očích chudáky.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Malkovich 11. 2. 2006 10:52

[quote="Petr Kolář"t. Jsou věci, které si za peníze nekoupíte, jen tak mě napadá pojem čisté svědomí. Pokud vám nic neříká, váš problém, jste v mých očích chudáky.
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
First Blood

Odeslat příspěvekod Player. 11. 2. 2006 13:09

lolman píše:Tak ty asi nic nevíš o tom že nejhorší pro ekonomiku je neutrácet a šetřit že? když si všichni všechno budou krást tak ekonomika půjde do pr**le. protože pak by to nikdo nevyráběl protože by se jim to nevyplatilo= Inflace ( jestli víš co to znamená), nezaměstnanost, větší státní dluh(ikdyž ten nikoho nezajíma dokud se ho to netýká), atd... je tu těch faktorů víc. /quote]
Ale co hovoris nedava zmysel... :) My tu predsa hovorime len o jednom malickom segmente veci, ktore nedokazu ani trosku s ekonomikou zatriast. Keby totiz dokazala, tak potom by sa mrte vela ekonomik zrutilo a boli by sme uz davno v <-> :D
lolman píše:Mě osobně nevadí že kopírujete hry a soft. Ale vadí mi jak se k tomu stavíte. "Přece nejsem blbej abych si to kupoval" to je podle mě špatnej přístup. Aspoň nějaký výčitky svědomí nebo něco takovýho a ne tady natvrdo říct že na nějaký kupování her se můžeš vy**at.
Player.
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 11. 2. 2006 15:26

Player, tvůj úžasně přihlouplý pohled na toto téma je možná také dán , že sis ještě nezkusil něco vytvořit, dokázat, případně vydělat peníze. Víš, teď si možná připadáš jako děsnej king, jenže pokud v životě narazíš na nějakýho podobnýho kinga, tak to nebývá moc příjemné setkání.
Vim sice, že vývojáři příliš peněz z her prodávaných v obchodech nemají, ale aspoň je to způsob, jak jim poděkovat za roky tvrdé práce.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Player. 11. 2. 2006 16:34

ale preco by som sa im mal financne odmenit ked ma ta hra nebavi?
Player.
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 11. 2. 2006 16:38

jó hochu, si musíš umět vybírat kvalitu, mám pocit, že se tomu řiká dobrej vkus nebo tak nějak ;)
A hry, který tě bavily máš určitě originál, že? :)
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Player. 11. 2. 2006 16:54

no take co nieco vydrzia mam. Napr hl2, hl1, w3-ft, spellcross a este win, pri tychto hrach som stravil dlhy cas... :)
Player.
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 11. 2. 2006 17:45

tak vidiš, že to jde, ani to nebolí
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod lolman 11. 2. 2006 17:57

Player. píše:no take co nieco vydrzia mam. Napr hl2, hl1, w3-ft, spellcross a este win, pri tychto hrach som stravil dlhy cas... :)

A teď přiznej kolik z toho máš opravdu koupených a který z toho máš ukradených někde ze skladu nebo z nějakýho obchodu.
lolman
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka