Pálené hry :)

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 31. 1. 2006 07:19

Tak to se teda zkusím příště podívat.Dík.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod lolman 5. 2. 2006 05:30

Hmm tak jsem se díval na ty polský stránky a teda nic moc no :(
Ale asi je to tím že jsem čekal nějaký zázraky :)
Ale rozhodne tam bylo pár kousků který za to stály :) Ale vsechno bylo polsky a tak pro me bylo celkem slozity neco precist. Nejsou ještě nějaký obchody o kterých víte?
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod vuuduu 5. 2. 2006 10:10

Hmm, mam jeden dotaz. A je mozne do tych polskych originalok nejako dostat anglictinu alebo cestinu ? Nie ze by sa to nedalo hrat aj v polstine, ale...
vuuduu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 5. 2. 2006 13:20

na tohle téma mam jen jednu odpověď: Dokud budou hry stát tolik kolik teď stojí, nemůže nikdo čkat, že se nebudu vypalovat, apropo, teď mam novou vypalovačku, tak jí přece nevyhodim do koše ne?:-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 2. 2006 15:33

vuuduu píše:Hmm, mam jeden dotaz. A je mozne do tych polskych originalok nejako dostat anglictinu alebo cestinu ? Nie ze by sa to nedalo hrat aj v polstine, ale...

To jsem zatím nezkoušel protože jsem z Třince což je blízko od polska a většinu věcí rozumím...nebo třeba painkiller a NIBIRU mají anglický dabing jen polské titulky a na druhou stranu někdy je to sranda hrát hry v polštine :lol:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Malkovich 5. 2. 2006 16:50

Jistě že pálím,za ty prachy co to prodávají přeci nejsem na hlavu.Už jsem se párkrát spálil například u dema hry.Většinou tam dají první misy která docela ujde,hráče navnadí a zbytek stojí za ho--o.Chápu,že vývoj hry něco stojí,ale na druhou stranu jsou to hlavně výrobci her,kdo stále zvyšuje nároky na hardware,tak ať jim výrobci hardwaru něco zasponzorujou.Je zarážející,že novinka hry stojí 1200.-Kč a za půl roku se prodejce spokojí se třemi stovkami(viz FarCry.Splinter Cell Pandora tommorow):-)))))
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
First Blood

Odeslat příspěvekod Alcil 5. 2. 2006 17:03

Šmarijá, no a co, že jsou hry drahé, každý si má vybrat zálibu podle svých možností, aby nemusel být zločinec (jako ti, co hry palí). Taky nebudu sbírat Porsche, když nemám milióny, protože bych prostě musel ty auta nakonec krást. Když na hraní nemáte nebo za to nechcete dávat peníze, tak nehrajte.
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod Malkovich 5. 2. 2006 17:36

Alcil píše:Šmarijá, no a co, že jsou hry drahé, každý si má vybrat zálibu podle svých možností, aby nemusel být zločinec (jako ti, co hry palí). Taky nebudu sbírat Porsche, když nemám milióny, protože bych prostě musel ty auta nakonec krást. Když na hraní nemáte nebo za to nechcete dávat peníze, tak nehrajte.v/quote]

Hergot .Ty ses ale rozjel.Co kdybys zkusil chvíli moralizovat naše poslance,policicajty,státní úředníky atd,
Ty máš opravdu všechno legální Ty jsi opravdu nikdy neměl v ruce přepálenou hru,soft nebo film?V tom případě musíš mít svatozář.
Nebo možná postižená husa nejvíc kejhá. :mrgreen:
V týhle banánový republice se uplácí a krade na každém rohu a Ty tady moralizuješ.To opravdu nechápu. :wink:
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
First Blood

Odeslat příspěvekod Alcil 5. 2. 2006 17:45

Jenomže oni se s tím nechlubí na fórech a nevykládají, že je to normální a že jenom hňup se chová v mezích zákona. I kdybych někdy pirátil, nikdy bych se s tím nechlubil. Je to prostě hňupovitost a já si kupuji jedině originálky.
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 5. 2. 2006 17:59

Malkovich píše:Ty máš opravdu všechno legální Ty jsi opravdu nikdy neměl v ruce přepálenou hru,soft nebo film?b/quote]

Je něco jiného mít doma upirátěné dva programy, nebo si každý týden přiněst přepálenou novou hru....

Takže podle tebe si každý může dělat co chce, i když na to nemá? Takže může dělat doktora každý bez vzdělání, kdo nemá peníze, může krást..?
Kdyby všichni kradli, tak se hry přestanou dělat. A co byste potom kradli??

Můj názor je ten, že kdo hry kupuje, je lepší než ten, kdo je krade.
A kdo krade, a ještě se tím chlubí, tak to už je vážně asi úchylka..
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Malkovich 5. 2. 2006 18:25

beat píše:
Je něco jiného mít doma upirátěné dva programy, nebo si každý týden přiněst přepálenou novou hru....

Takže podle tebe si každý může dělat co chce, i když na to nemá? Takže může dělat doktora každý bez vzdělání, kdo nemá peníze, může krást..?
Kdyby všichni kradli, tak se hry přestanou dělat. A co byste potom kradli??

Můj názor je ten, že kdo hry kupuje, je lepší než ten, kdo je krade.
A kdo krade, a ještě se tím chlubí, tak to už je vážně asi úchylka..e/quote]

Co to tady plácáš za nesmysly o doktorech.
Když máš doma dva upírátěné programy,tak co si jiného nežli pirát.
A že se stím nechlubíš,co se tím změní.Nic, pirát zůstane pirátem.
Já se pirátstvím nechlubím,jen jsem se k tomu přiznal a jen slaboch a jak píšeš hňup se schovává za morální kázání. :lol:
Malkovich
First Blood

Odeslat příspěvekod Alcil 5. 2. 2006 18:40

Mně nevadí to, že jsi se k tomu přiznal. Mně vadí tahle věta ,,Jistě že pálím,za ty prachy co to prodávají přeci nejsem na hlavu". V té větě prakticky říkáš, že lidi, co si kupujou originálky jsou na hlavu a ty, že jsi chytřejší, tedy se chlubíš.
Jupí, budeme se přít, miluju rozprávky.
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod David Sláma 5. 2. 2006 18:44

Já souhlasím s Alcilem. Přepálení hry je v podstatě totožné s krádeží čehokoli hmotného. Přirovnání s auty nemá chybu. Chci jezdit v autě? Zvážím, na co mám, a když holt nemám na porsche, budu si muset koupit třeba jetou Felcku. Anebo si to porsche ukradnu? Když chci hrát a nemám 1500 na novou hru, tak holt třeba rok počkám a koupím tu hru za tři stovky. Malkovichova filozofie mi připomíná komunistické "Kdo neokrádá stát, okrádá rodinu." - jako národ máme takovou náturu a myslím, že je to docela smutný. A mít tenhle názor rozhodně není schovávání se za morální kázání.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Player. 6. 2. 2006 16:31

1.Dajme ruku na srdce - kdo si aspon raz za zivot nenapalil nejake cd,dvd...
2.Viete on, ten cely problem nie je u nas, ale je uplne niekde inde...
Na slovensku, cesku nie su dostatocne vysoke platy na to aby si ludia mohli dovolit kupovat pomerne drahe hry na nase pomery. Priemerny obcan slovenska zaraba okolo 22k (v blave), ked si zoberiete kolko musite zaplatit za rozne kraviny, tak vam neostane prakticky nic a aj ked mate tak si radsej nasetrite na nove pc ako na hru, ktoru nakoniec ani nebudem moct hrat pretoze mam slabe pc..
3.skratka keby u nas boli platy 60-80k mesacne tak by som si aj tu hru dve mesacne mohl dovolit kupit.
4.mimochodom ilegalny soft nevadi urcite vyrobcnom komponentov, pretoze keby som si nemohol ilegalne vypalit najnovsie hry, tak by som nepotreboval najnovsi hardware a v pohod eby mi stacila aj stara Geforce4.
5.chyba je aj vo vyobcoch softu, keby hra ktora stoji nekrestanskych 2000 sk, ktoru si za taku sumu kupi asi 5% ludi, stala 500sk, co je omnoho prijatelnejsi peniaz, tak by si tu hru kupilo napr 80% ludi
cize asi takato je pravda...
P.S.: tento nazor nie je moj. Sam mam vsetky hry poctivo zakupene, vytvaram si len zalozne kopie. Nie som zlodej. :D
Player.
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 6. 2. 2006 17:41

2Player.:Znám lidi,kteří si pálí i hry za dvě/tři stovky.Souhlasím s tím,že kdyby stály třetinu,tak by se poměr koupených a smažených her asi rapidně změnil,ale v mentalitě tohodle národa je,pálit,pálit,pálit,páč je to nesrovnatelně levnější,než origoš.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka