kamarádi nebo hry

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dominick 12. 7. 2005 12:49

Hm asi kamaradi lepsi.
I kdyz hraju na kompu tak uz sem se specializoval na MMORPG tam taky kamose najdes.Z offline her jen GTA:VC,GTA:SA=)
dominick
First Blood

Odeslat příspěvekod axel222 12. 7. 2005 13:47

Je jasné že ten kdo je normální tak bude brát kamarády jako první a hraní bude brát jen jako odreagování,třeba když jsou zrovna kamarádi nedostupní...
Já beru kamarády jako nejlepší věc v živitě... (no snad sem to zase nepřehnal)
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rondo 13. 7. 2005 00:16

Jezis tak na todle snad kazdej clovek, predesilam clovek (ne zkrouceny individuum sedici 23 hodin denne u PC) da radsi prednost kamosum.
Moji pratele me vytahnou z kazdyho pruseru nebo srabu. Vim, ze se na ne muzu spolehnout. Tech opravdovejch pratel je asi tolik co mam na prestech jedny ruky.
Ale potkavam se s nim se vsema i na ICQ takze obcas zaparime po netu CoD, pokecame na icq a dyz je cas deme zakalit, jedem na chatu k nekomu, nekde se vozerem a poblejem.. proste takovy vystrelky. Nekdy je takovej problem, ze to ani po netu resit nejde tak se sejdem u piva nebo u vinka.
Hrani na PC je odreagovani. Na TV skoro nekoukam. Info mam z netu a v TV stenje nic neni jen vypach, krome teda kanalu CT2 tam obcas de neco najit.
Kdybych si mel vybrat jestli sedet vecer u PC a parit nebo jit pokecat na pivko. TAK JDU NA PIVKO!
To je podle me samozrejmy. Hru zapinam kdyz neni co dela, kdyz je hnusne, kdyz nikdo nema cas nebo kdyz mi pritelkyne usne... :)
ASUS A7N8X-X, Barton 2500+@3200+, 512 DDR, GeForce 3 Ti 200, SB Live!, mouse - Logitech MX510, repro Creative Inspire 4400 + HIFI Sony :), Win XP Pro - SP2

!!!Do not STEAL, Do not KILL, Do not LIE!!!
Rondo
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 13. 7. 2005 05:06

Taky vždycinky čekám,až mi žena usne a pak se jde pažit :D
Třeba včera.A teď jsem unavený jako prase a dělám,jako že dělám.Asi tady usnu :D
Naposledy upravil jezek dne 13. 7. 2005 07:21, celkově upraveno 1
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 13. 7. 2005 07:02

jezek píše:Taky vždackinky čekám,až mi žena usne a pak se jde pažit :D
Třeba včera.A teď jsem unavený jako prase a dělám,jako že dělám.Asi tady usnu :D /quote]

:shock: Co to je za příšernej nápad, pracovat od 6:00 :?
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 13. 7. 2005 07:21

No měl jsem na výběr,ale raději půjdu na 6 a budu o půl 3 doma(teda spíš někde na zahrádce :D ).
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Daemon666 12. 3. 2007 20:45

Pro me urcite kamaradi. PC beru jako zabijeni casu, ktere me samozrejme hodne bavi ;-)
Naposledy upravil Daemon666 dne 14. 3. 2007 08:32, celkově upraveno 1
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rambo 12. 3. 2007 20:51

Jak kdy. Takoví kámoši přez net nejsou k zahození. Třeba jak sou naši doma tak se snažím někam vypadnout a když sem sám doma třeba tejden tak nevylezu a vymlouvám se , abych mohl vklidu pařit přez net. Oboje má scoje klady i zápory.
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage

Odeslat příspěvekod Wint3r 13. 3. 2007 20:27

Hej oboji ma sve klady i zapory. Nekdy je lepsi zustat doma, nekdy jit zas ven. Krasny priklad u nas z praxe: Naleli sa medovinu, a ze pockite na nas , tak odesli a vratili sa s nakradlyma sklenenyma baňama co su na svetlech takych baraku zbohatliku,ty porozbijaly, enemze si jich vsiml, tak zacli zdrhat, chytl jendeho, ten samozrejme okazite nabonzal seckych ostatnich takze to moseli zaplatit-misto teho sa dohodli, ze ty bane pudu nakrast do sousedni vesnice :D V takychto pripadech je lepsi zustat doma, aspon se clovek nenamoci do nejakeho pruseru... :
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pentapi 16. 3. 2007 09:18

no, ja bych dal prednost radsi hram nez kamaradum.
kamosi me dokazou ***** do tri minut. ale hra az do triceti minut. tak nevim nevim
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Posuk-s.r.o 16. 3. 2007 09:44

jednoznačně kamarádi teda pokud člověk nějaky má!
Počítá se k paření i čtení článků na netu a poslech hudby nebo jenom hraní her!Abych věděl páč poslední dobou furt poslouchám písničky a čtu si u toho na netu články ale taky si minimálně na hodinu zahraju na odreagování od školy a dalších blbejch věcí counter strike!Jinak kromě tohohle chodím na procházky!takže i když jednoznačně kamarádi tak dávám přednost procházkám a hudbě páč většinu dne jsem stejně ve škole a tam jsou co??Kamarádi, takže!!A než se dostanu domů tak už nemám náladu na někoho jinýho a navíc na sídlišti je poslední dobou mrtvo, dřív pro mě kámoši často chodili ať jdu ven ale od té doby co má každej pc a zvlášť v posledním roce už nikdo nechodí jen když něco chtějí!!! :evil:
Posuk-s.r.o
First Blood

Odeslat příspěvekod bohemka 16. 3. 2007 17:05

tak pro mě rozhodně kamarádi... na PC pařim hodně ale vždy když můžu tak jdu s kámošema ven... ale jen s těma dobrejma... ty který ke mě dolejzaj tak těm jsem schopnej že mi je nějak blbě nebo že mám práci a poslat je domů... ale na pravý kámoše nědám dopustit... a na pravý kámošky taky ne :wink: :mrgreen:
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 16. 3. 2007 20:21

includes píše:Nejlepaí jsou PC kamarádi nebo on-line kamarádi
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod marz 17. 3. 2007 11:05

Boha jeho, tak snad kámoši, u PC můžete sedět pořád.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Hitomi 17. 3. 2007 11:23

includes píše:Nejlepaí jsou PC kamarádi nebo on-line kamarádi
Hitomi
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka