kamarádi nebo hry

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod axel222 31. 5. 2005 12:48

tak co je lepší kamarádi (ti živí ve skutečném životě),nebo radeji paříte hry a bavíte se s virtuálními kamarády???
Přemýšlejte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 31. 5. 2005 12:54

Upřímně řečeno....rád chodím do hospod,ale když jede žena na služebku,tak jsem se po každá přistihl,že zůstávám doma,abych mohl v klidu pařit.A klidně si vymyslím důvod,že do hospy nemůžu :twisted:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod stereoid 31. 5. 2005 13:28

Nejlepší je pařit hry s kamarády multiplayer u piva v hospodě. I to se mi povedlo :) Stačí mít GameBoye Advance (DSko, nebo PSPčko) Akorát je blbý, že ty pivka negativně působí na herní styl a motivaci.
Ale kdybych si měl vybrat mezi hospodou a kvalitním multiplayerem, tak vybírám ten multiplayer (ne po netu).
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
stereoid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod fales 31. 5. 2005 15:02

Jednoznacen hra. Napriklad jednou u me doma byl kamarad a divali jsme se na film a ja uz jsem tak strasne chtel hrat na PC ze jsem se vymluvil, ze se uz musim jit ucit ze by radsi mel jit. Hned jak odesel tak jsem primo skocil k PC a uz jsem paril!!! :twisted:
fales
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dewil 1. 6. 2005 17:35

Je celkem smutny to cist... Pokud si radsi zaparite, nez byste sli s kamaradam ven, tak byste se nad sebou meli trosku zamyslet... :evil:
Momentálně bez počítače - píšu z AMD K6 :sad:
Dewil
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 2. 6. 2005 05:22

Ale zas to naprosto jasně ukazuje,že pokud je člověk pařan,nestojí mu za to vycházet ven a dělat bordel,jak se poslední dobou říká,že hry ovlivňují myšlení lidí negativním směrem.Viz vraždy,okrádání apod.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 2. 6. 2005 07:11

Dewil píše:Je celkem smutny to cist... Pokud si radsi zaparite, nez byste sli s kamaradam ven, tak byste se nad sebou meli trosku zamyslet... :evil:

Váhal jsem, zda-li se k tomuto, podle mého hodně špatnému zamyšlení přidat, zda-li mám co přidat...rozhodnuto bylo po Tvém příspěvku. Plně souhlasím s tím co myslíš...
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 2. 6. 2005 08:01

Ač to z předchozích příspěvků nevypadá,taky s Vámi souhlasím.Mám kamaráda,který trpěl nadváhou.Celé dny seděl zavřený v pokoji u kompu.Pak ho brácha vytáhl na pivo a od té doby,co pije 12 kousků za večer,zhubnul 25 kilo(vím,že tam moc morálního poučení není,ale aspoň kousek se najde) :D
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 2. 6. 2005 08:14

:-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Dewil 2. 6. 2005 14:18

dr.misa píše:
Dewil píše:Je celkem smutny to cist... Pokud si radsi zaparite, nez byste sli s kamaradam ven, tak byste se nad sebou meli trosku zamyslet... :evil:

Váhal jsem, zda-li se k tomuto, podle mého hodně špatnému zamyšlení přidat, zda-li mám co přidat...rozhodnuto bylo po Tvém příspěvku. Plně souhlasím s tím co myslíš...t/quote]

Konecne nekdo normalni... Taky me bavi hry.. jinak bych nebyl tady na tom foru, ale pokud se stavi kamaradi, tak nejsu takovej blbec abych jim rekl ne, musim jeste neco udelat a sel parit... Pokud fakt mate takovy problemy, tak doporucuju nejaky to leceni... Jak chcete v budoucnu vest normalni zivot kdyz budete porad sedet u komplu? ! ? :|
Momentálně bez počítače - píšu z AMD K6 :sad:
Dewil
First Blood

Odeslat příspěvekod axel222 2. 6. 2005 15:57

Taky souhlasím s nazorem radši kamarádi.
Měl jsem dobu kdy jsem se celé dny a dokonce měsíce neodtrhl od PC,jenže pak mi bylo líto když jsem šel po dlouhé době s kamárády ven a oni měli tolik zajímavích zážitků kterých jsem se já nemohl kvůli mé zavislosti na PC zůčastnit.
Od té doby chodím ven každý den,a občas si zahraju.

Všichni to pochopí jako já že jsou důležitější kamarádi,přijde to s věkem :lol:
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2005 16:11

Jasný že kámoši sou lepší (se stejšnem se blbě chlastá). Ale taky se mi stalo že když mi naposledy na dveře zaklepal pan SNAKE a METAL GEAR SOLID 3, tak sem vypnul telefon a zmizel na 3 dny z povrchu země :wink:. Jsem snad kvůli tomu závislák ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod axel222 2. 6. 2005 16:16

Ne závislák určitě ne jenom velký nadšenec této hry :lol:

To máš to samí jako já když přišel první Prince of Persia také jak jsi psal jsem zmizel dokuď jsem hru nedohrál :)

No a ted už přijde třetí díl a já už si chystám výmluvi kamarádům.
Ale závislák (už) učitě nejsem.

I když proč teda teďka sedim u PC a nejsem radši venku :lol: :lol: :lol: :lol:
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2005 16:28

POP1 se mi moc líbil. Dvojka už moc ne, až moc okatě sází na krev a drsnej image. Neni to špatný, ale neudržel moji pozornost až do konce tak jako POP1. Od toho se fakt nedalo odtrhnout.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod axel222 2. 6. 2005 16:33

To si napsal přesně líb bych to nenapsal jednička paráda dvojka taky ale už ne tolik.

:lol: No jo už aby byla ta trojka :lol:
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 2. 6. 2005 20:26

No jo, pak jsme u toho my, co máme počítačovou zívislost jako nemoc z povolání ;) I když je pravda, že v poslední době (E3 nepočítaje) trávím s kamarády aspoň stejně času, což se mi děsně líbí a těší mě to :)
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 3. 6. 2005 05:23

Včera jsme si byli s kámošem sednout na pivko a oba jsme zjistili,že jsme přez týden několikrát zapli kompa,vyčistili hard a zas ho vypli.Myslím,že jsme vyléčeni :D :D :D
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod axel222 3. 6. 2005 09:38

Ha tak to je hustý.

Diagnóza : vyléčen :lol: :lol: :lol:
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 6. 2005 11:27

Já jsem vyléčen do vejplaty než přijde novej software...
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod nupix 6. 6. 2005 18:01

No já určitě trávím spoustu času s kámošema, ale všichni jsme takový počítačoví nadšemci (prostě elektro-prumka), tak se v hospě často bavíme o kompech, hrách atd. Nemyslím si, že bych byl nějaký závislák, to ne, rád si i zajdu zahrát fotbálek, na nějakou kalbičku nebo podobnou akci, ale jsou víkendy, kdy sedím doma a jenom hraju.
Pokud tu je někdo, kdo dává přednost hraní před kamarády, tak je to jeho volba a proti němu nic nemám. Nechápu, proč tu ale někteří píšou, že by se měl jít léčit.
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Case 6. 6. 2005 20:17

Kamarádi nebo hry ? Kombinovat : ) Multiplayer. Ale nejlepší je se věnovat obojímu (a mnoha dalším věcem), v omezené, zdravé míře.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 7. 6. 2005 13:26

>to Athilles Nemám vůbec nic proti tomu,když sedíš u kompu(konzole) celý víkend,ale když tam sedíš 7 dní v týdnu celý rok,tak se z Tebe stane dost dobrej asociál a s tím už je třeba něco dělat.Si myslím.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SystemSecurity 24. 6. 2005 20:00

Kamarádi nebo hry ? Kombinovat : ) Multiplayer../quote]
Velká Pravda

quote]POP1 se mi moc líbil. Dvojka už moc ne, až moc okatě sází na krev a drsnej image.i/quote]
Velká Pravda

quote]Ale zas to naprosto jasně ukazuje,že pokud je člověk pařan,nestojí mu za to vycházet ven a dělat bordel,jak se poslední dobou říká,že hry ovlivňují myšlení lidí negativním směrem.Viz vraždy,okrádání apod.r/quote]

Na to se dá čas najít vždycky,,,,, :?: :!:
This world(war) sucks! :-)
SystemSecurity
First Blood

Odeslat příspěvekod axel222 3. 7. 2005 17:45

Začali prázdniny a já musim bohužel tvrdnout zavřenej v paneláku a chodit na brigádu první dva týdny prázdnin budou na prd,všichni kamarádi odjeli pryč a já zustal sám na sídlišti jen s mím PC a PS2...
Takže na dva týdny se ze mě stane maniak zavřený v místnosti a budu jen vařít (páč chodim na brigádu do kuchyně v hospodě) a pařit.
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 4. 7. 2005 09:04

Jasně, že kamarádi jsou lepší, a časem třeba pochopíte, že ani chlast není tím rozhodujícím kritériem (s compem nejde chlastat).

Ale faktem zůstává, že většinu svých nejlepších kamarádů znám tak či onak přes hry, protože když jsem je potkal, tak hry byly jednou z věcí, co nás spojovaly...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 5. 7. 2005 19:47

kamaradi vzdy kdyz jsou.. hry jen na zahnani nudy :)
tOplOaDer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 8. 7. 2005 08:47

Nejlepaí jsou PC kamarádi nebo on-line kamarádi
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr.miša 8. 7. 2005 08:53

includes píše:Nejlepaí jsou PC kamarádi nebo on-line kamarádi
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 11. 7. 2005 05:57

>to Chumbaba
I s kompem jde chlastat.Jemom si tak nepokecáš a to paření stojí za houby :D
>to Includes
Absolutně se pleteš!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod axel222 11. 7. 2005 12:47

No každý je ňáký :)
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dominick 12. 7. 2005 12:49

Hm asi kamaradi lepsi.
I kdyz hraju na kompu tak uz sem se specializoval na MMORPG tam taky kamose najdes.Z offline her jen GTA:VC,GTA:SA=)
dominick
First Blood

Odeslat příspěvekod axel222 12. 7. 2005 13:47

Je jasné že ten kdo je normální tak bude brát kamarády jako první a hraní bude brát jen jako odreagování,třeba když jsou zrovna kamarádi nedostupní...
Já beru kamarády jako nejlepší věc v živitě... (no snad sem to zase nepřehnal)
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rondo 13. 7. 2005 00:16

Jezis tak na todle snad kazdej clovek, predesilam clovek (ne zkrouceny individuum sedici 23 hodin denne u PC) da radsi prednost kamosum.
Moji pratele me vytahnou z kazdyho pruseru nebo srabu. Vim, ze se na ne muzu spolehnout. Tech opravdovejch pratel je asi tolik co mam na prestech jedny ruky.
Ale potkavam se s nim se vsema i na ICQ takze obcas zaparime po netu CoD, pokecame na icq a dyz je cas deme zakalit, jedem na chatu k nekomu, nekde se vozerem a poblejem.. proste takovy vystrelky. Nekdy je takovej problem, ze to ani po netu resit nejde tak se sejdem u piva nebo u vinka.
Hrani na PC je odreagovani. Na TV skoro nekoukam. Info mam z netu a v TV stenje nic neni jen vypach, krome teda kanalu CT2 tam obcas de neco najit.
Kdybych si mel vybrat jestli sedet vecer u PC a parit nebo jit pokecat na pivko. TAK JDU NA PIVKO!
To je podle me samozrejmy. Hru zapinam kdyz neni co dela, kdyz je hnusne, kdyz nikdo nema cas nebo kdyz mi pritelkyne usne... :)
ASUS A7N8X-X, Barton 2500+@3200+, 512 DDR, GeForce 3 Ti 200, SB Live!, mouse - Logitech MX510, repro Creative Inspire 4400 + HIFI Sony :), Win XP Pro - SP2

!!!Do not STEAL, Do not KILL, Do not LIE!!!
Rondo
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 13. 7. 2005 05:06

Taky vždycinky čekám,až mi žena usne a pak se jde pažit :D
Třeba včera.A teď jsem unavený jako prase a dělám,jako že dělám.Asi tady usnu :D
Naposledy upravil jezek dne 13. 7. 2005 07:21, celkově upraveno 1
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 13. 7. 2005 07:02

jezek píše:Taky vždackinky čekám,až mi žena usne a pak se jde pažit :D
Třeba včera.A teď jsem unavený jako prase a dělám,jako že dělám.Asi tady usnu :D /quote]

:shock: Co to je za příšernej nápad, pracovat od 6:00 :?
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 13. 7. 2005 07:21

No měl jsem na výběr,ale raději půjdu na 6 a budu o půl 3 doma(teda spíš někde na zahrádce :D ).
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Daemon666 12. 3. 2007 20:45

Pro me urcite kamaradi. PC beru jako zabijeni casu, ktere me samozrejme hodne bavi ;-)
Naposledy upravil Daemon666 dne 14. 3. 2007 08:32, celkově upraveno 1
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rambo 12. 3. 2007 20:51

Jak kdy. Takoví kámoši přez net nejsou k zahození. Třeba jak sou naši doma tak se snažím někam vypadnout a když sem sám doma třeba tejden tak nevylezu a vymlouvám se , abych mohl vklidu pařit přez net. Oboje má scoje klady i zápory.
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage

Odeslat příspěvekod Wint3r 13. 3. 2007 20:27

Hej oboji ma sve klady i zapory. Nekdy je lepsi zustat doma, nekdy jit zas ven. Krasny priklad u nas z praxe: Naleli sa medovinu, a ze pockite na nas , tak odesli a vratili sa s nakradlyma sklenenyma baňama co su na svetlech takych baraku zbohatliku,ty porozbijaly, enemze si jich vsiml, tak zacli zdrhat, chytl jendeho, ten samozrejme okazite nabonzal seckych ostatnich takze to moseli zaplatit-misto teho sa dohodli, ze ty bane pudu nakrast do sousedni vesnice :D V takychto pripadech je lepsi zustat doma, aspon se clovek nenamoci do nejakeho pruseru... :
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pentapi 16. 3. 2007 09:18

no, ja bych dal prednost radsi hram nez kamaradum.
kamosi me dokazou ***** do tri minut. ale hra az do triceti minut. tak nevim nevim
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Posuk-s.r.o 16. 3. 2007 09:44

jednoznačně kamarádi teda pokud člověk nějaky má!
Počítá se k paření i čtení článků na netu a poslech hudby nebo jenom hraní her!Abych věděl páč poslední dobou furt poslouchám písničky a čtu si u toho na netu články ale taky si minimálně na hodinu zahraju na odreagování od školy a dalších blbejch věcí counter strike!Jinak kromě tohohle chodím na procházky!takže i když jednoznačně kamarádi tak dávám přednost procházkám a hudbě páč většinu dne jsem stejně ve škole a tam jsou co??Kamarádi, takže!!A než se dostanu domů tak už nemám náladu na někoho jinýho a navíc na sídlišti je poslední dobou mrtvo, dřív pro mě kámoši často chodili ať jdu ven ale od té doby co má každej pc a zvlášť v posledním roce už nikdo nechodí jen když něco chtějí!!! :evil:
Posuk-s.r.o
First Blood

Odeslat příspěvekod bohemka 16. 3. 2007 17:05

tak pro mě rozhodně kamarádi... na PC pařim hodně ale vždy když můžu tak jdu s kámošema ven... ale jen s těma dobrejma... ty který ke mě dolejzaj tak těm jsem schopnej že mi je nějak blbě nebo že mám práci a poslat je domů... ale na pravý kámoše nědám dopustit... a na pravý kámošky taky ne :wink: :mrgreen:
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 16. 3. 2007 20:21

includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod marz 17. 3. 2007 11:05

Boha jeho, tak snad kámoši, u PC můžete sedět pořád.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Hitomi 17. 3. 2007 11:23

Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Hurricane 17. 3. 2007 11:27

Jednoznacne kamarati. Najlepsie je vsak kombo kamarati a nejaka zabavna multiplayerova hra.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod Logan007 17. 3. 2007 12:09

Hurricane píše:Jednoznacne kamarati. Najlepsie je vsak kombo kamarati a nejaka zabavna multiplayerova hra.

S tím souhlasím. Včera jsem vzal ke kamarádovi Wii a hráli jsme bowling (trochu popito... :-) ) a byla nehorázná sranda... :-)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Arašíd 17. 3. 2007 17:38

includes píše:
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 17. 3. 2007 17:42

Asi :D
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ted 17. 3. 2007 20:26

No, tak před několika měsíci bych napsl to samé co includes...ale časy se mění. 8) Je to jak kdy, někdy je lepší to a někdy ono, oboje má svoje klady a zápory.
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Malignus 26. 6. 2007 23:18

Jednou tydne jdu s kamarady od hospody na pivko. Vzdycky, kdyz odchazim, tak si slibuju, ze si od priste budu uz jen kupovat ke kompu lahvace. 8)

Vcerejsi den u PC mi dal vic zabavy a poteseni nez predchozich 10 let. :P
Malignus
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 26. 6. 2007 23:22

fiha, co si robil/hral/pozeral?
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 6. 2007 06:48

Někdo to ,,zkřísil,,...no dobře...pochopitelně ,že lepší si Gumit Head s kamarády,venku ,na vandru...v krčme a přijít na jiné myšlenky ,povznésti se ,užít si společ.života...,ale ,když jsou nedostatkovým zbožím -,ten Volný čas ,čas...neseženeš ani Tři do Mariáše ,o čtyřech na Taroky nemluvě...Pak je ten vhodný čas na Komp...,Hmmm ,příjde Tě to ,,nejlevnějc,,... ,někdy...,že...stále většinou Sám ...T.S.Marcel od Zvonu...pochopitelně :Kamarádi! ,když jsou,,ready,,...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Malignus 27. 6. 2007 15:20

Thowt1 píše:fiha, co si robil/hral/pozeral?

Nic, sednul jsem si brzo rano ke kompu a za den dohral KK'n'D Extreme... Naprosta EXTAZE!!! 8)
Malignus
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 6. 2007 08:06

Malignus píše:

Nic, sednul jsem si brzo rano ke kompu a za den dohral KK'n'D Extreme... Naprosta EXTAZE!!! 8)
Jo tak to věřím, že to byla extáze :) Za obě rasy?
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod kurcatovium 28. 6. 2007 19:22

axel222 píše:tak co je lepší kamarádi (ti živí ve skutečném životě),nebo radeji paříte hry a bavíte se s virtuálními kamarády???
Přemýšlejte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: /quote]

jak kdy... většinou ale vítězí kámoši :) třeba tuhle jsme šli místo pařby ven a kámoš z toho dostal zápal plic :) :) :D
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod Thowt1 28. 6. 2007 19:26

ked tak nad tym rozmyslam najlepsie je asi hrat hry s kamaradmi, to sa clovek nemusi rozhodovat... ale inak jednoznacne kamaradi! a kamaradky! a vela! hry nikam neutecu...
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 6. 2007 19:28

Kamaradi. Jednoznacne...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 28. 6. 2007 19:28

Kamarádi,se stejnými zájmy->hry :lol:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod HALI32 28. 6. 2007 20:23

Rodina, škola, kamarádi (jak kdy) a potom hry a ostatní koníčky :D
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Malignus 28. 6. 2007 22:21

SCobra píše:
Malignus píše:

Jo tak to věřím, že to byla extáze :) Za obě rasy? /quote]

Jo, jo. Ale jeste musim dodelat ty novy mise za Evolved... :roll:
Malignus
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Luciferka 28. 7. 2007 15:24

kámoši :D
Luciferka
First Blood

Odeslat příspěvekod alximiq 28. 7. 2007 16:09

no vacsinou hry,ale tak jako neda sa furt len drtit..
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Killing Spree

Odeslat příspěvekod weca 30. 7. 2007 12:17

No, samo že kámoši, ale někdy, když je hnusně prostě ulítnu a u compu prosedim den i noc v kuse :)
weca
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Elindr 30. 7. 2007 23:32

KAMOŠI...je super nekam zajit treba zahrat fotbal bo do hospy na pivo...ale optimalni sou kamosky:D to je moje zaliba...ale tak paim taky rad...ale neni to priorita:D
Elindr
First Blood

Odeslat příspěvekod mr_wawra 30. 7. 2007 23:37

koukam, to je tema.

tezko porovnavat dve zcela vodlisny veci
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 31. 7. 2007 05:43

Nejde o to porovnat,ale kde/s kým prostě trávíš víc času
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod mr_wawra 31. 7. 2007 10:02

taglenc.

no tak to vic casem jsem ted s kamaradkou .... PS2 a Canis Canem Edit, nehlede na dalsi herni cinnosti spis profesniho razu.

cimz nerikam, ze bych se radsi nesel podivat na hokej do Sazka Areny s kameradem/kou .)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Berzeger 2. 8. 2007 01:37

Kdyz me kamaradi serou, tak si zalezu k nejaky hre .) jinak kdyz mi nekdo rekne, ze je tamhlenc nejaka oslava neceho, tak jako du no .)
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage

Odeslat příspěvekod Wint3r 5. 8. 2007 19:56

Kamaradi, ale snazim se "kalby" trosicku omezovat, bo na slucaku jsem zahucal po tme do nejake hromady s piskem...v novych sandalech :lol:
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree