kamarádi nebo hry

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 2. 6. 2005 20:26

No jo, pak jsme u toho my, co máme počítačovou zívislost jako nemoc z povolání ;) I když je pravda, že v poslední době (E3 nepočítaje) trávím s kamarády aspoň stejně času, což se mi děsně líbí a těší mě to :)
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 6. 2005 05:23

Včera jsme si byli s kámošem sednout na pivko a oba jsme zjistili,že jsme přez týden několikrát zapli kompa,vyčistili hard a zas ho vypli.Myslím,že jsme vyléčeni :D :D :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 3. 6. 2005 09:38

Ha tak to je hustý.

Diagnóza : vyléčen :lol: :lol: :lol:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 6. 2005 11:27

Já jsem vyléčen do vejplaty než přijde novej software...
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nupix 6. 6. 2005 18:01

No já určitě trávím spoustu času s kámošema, ale všichni jsme takový počítačoví nadšemci (prostě elektro-prumka), tak se v hospě často bavíme o kompech, hrách atd. Nemyslím si, že bych byl nějaký závislák, to ne, rád si i zajdu zahrát fotbálek, na nějakou kalbičku nebo podobnou akci, ale jsou víkendy, kdy sedím doma a jenom hraju.
Pokud tu je někdo, kdo dává přednost hraní před kamarády, tak je to jeho volba a proti němu nic nemám. Nechápu, proč tu ale někteří píšou, že by se měl jít léčit.
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 6. 6. 2005 20:17

Kamarádi nebo hry ? Kombinovat : ) Multiplayer. Ale nejlepší je se věnovat obojímu (a mnoha dalším věcem), v omezené, zdravé míře.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 6. 2005 13:26

>to Athilles Nemám vůbec nic proti tomu,když sedíš u kompu(konzole) celý víkend,ale když tam sedíš 7 dní v týdnu celý rok,tak se z Tebe stane dost dobrej asociál a s tím už je třeba něco dělat.Si myslím.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SystemSecurity 24. 6. 2005 20:00

Kamarádi nebo hry ? Kombinovat : ) Multiplayer../quote]
Velká Pravda


quote]POP1 se mi moc líbil. Dvojka už moc ne, až moc okatě sází na krev a drsnej image.i/quote]
Velká Pravda


quote]Ale zas to naprosto jasně ukazuje,že pokud je člověk pařan,nestojí mu za to vycházet ven a dělat bordel,jak se poslední dobou říká,že hry ovlivňují myšlení lidí negativním směrem.Viz vraždy,okrádání apod.r/quote]

Na to se dá čas najít vždycky,,,,, :?: :!:
This world(war) sucks! :-)
SystemSecurity
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 3. 7. 2005 17:45

Začali prázdniny a já musim bohužel tvrdnout zavřenej v paneláku a chodit na brigádu první dva týdny prázdnin budou na prd,všichni kamarádi odjeli pryč a já zustal sám na sídlišti jen s mím PC a PS2...
Takže na dva týdny se ze mě stane maniak zavřený v místnosti a budu jen vařít (páč chodim na brigádu do kuchyně v hospodě) a pařit.
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 4. 7. 2005 09:04

Jasně, že kamarádi jsou lepší, a časem třeba pochopíte, že ani chlast není tím rozhodujícím kritériem (s compem nejde chlastat).

Ale faktem zůstává, že většinu svých nejlepších kamarádů znám tak či onak přes hry, protože když jsem je potkal, tak hry byly jednou z věcí, co nás spojovaly...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 5. 7. 2005 19:47

kamaradi vzdy kdyz jsou.. hry jen na zahnani nudy :)
tOplOaDer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 7. 2005 08:47

Nejlepaí jsou PC kamarádi nebo on-line kamarádi
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 8. 7. 2005 08:53

includes píše:Nejlepaí jsou PC kamarádi nebo on-line kamarádi
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 7. 2005 05:57

>to Chumbaba
I s kompem jde chlastat.Jemom si tak nepokecáš a to paření stojí za houby :D
>to Includes
Absolutně se pleteš!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 11. 7. 2005 12:47

No každý je ňáký :)
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků