Rodiče a hry

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 8. 6. 2005 06:51

:-) :-) jojo, taky bych měl jedno ESO :-) Máma ví že hraju, už několikrát jsem se jí snažil vysvětlit, lépe spíš naučit název, značku konzole kterou hraju - je to marné, dodnes říká kostce "nekňuba", prý jí tak zní původní GAME CUBE, tak posuďte jestli je to alespoň trochu podobné, nevim..
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 6. 2005 15:03

Největší prča byla,když jsem mamku učil pracovat na počítači,protože měli z práce kurz základů na kompech.Hledání na netu,tvorba mejlu,psaní ve wordu atd.Sranda je,že máti píše všema deseti,ale na klávesce jenom jedním prstem,tak sem všechny úlohy psal za ní :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 8. 6. 2005 15:04

..to je zajímavé, obavy s něčeho nového nejspíš potlačily již zaběhnutou praxi...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 6. 2005 15:06

Navíc měla pocit,že když klepne do klávesy,tak ji rozbije :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 10. 6. 2005 16:29

tatka prvne rikal memu GC Playstation :). ale naucil jsem ho rikat kostka, bo Gamecube ze sebe doluje pul hodiny
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dominick 10. 6. 2005 21:33

Hm máte celkem štěstí,máti zhodnotila žde ssem závislák na PC a gambler a pouští mě naň zřídka=hodinu denně
Ne že bych nebyl... :mrgreen:
dominick
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 10. 6. 2005 22:26

jo to jsem si tez prozil, tvrde rezimy. "uz si hodinu na pc!" :) . ale uz je to nastesti za mnou!!!!!
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 6. 2005 05:34

Tak to já neznám.Prvního kompa jsem si pořídil až sám :D
Ale znám to od synovce,může jen 2 hoďky denně a jenom když donese dobrou známku.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 13. 6. 2005 07:41

Všichni si to prožili.... Alespoň se člověk těší do práce aby si vydělal na svý :-).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 7. 2005 10:16

Mě od toho máma pořád odhání! Nedavno přišla a řikala,co zase hraju,ať jí to taky pučim a já zrovna hrál Pro Evolution Soccer 4 a tak jsem jí dal nejmenší úroveň a pučil jí to. Suveréňě vyhrála 3:0 a teď to pořád chce hrát! Moje sestra zase pořád chce hrát GTA:San Andreas....
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 8. 7. 2005 10:32

includes píše:Mě od toho máma pořád odhání! Nedavno přišla a řikala,co zase hraju,ať jí to taky pučim a já zrovna hrál Pro Evolution Soccer 4 a tak jsem jí dal nejmenší úroveň a pučil jí to. Suveréňě vyhrála 3:0 a teď to pořád chce hrát! Moje sestra zase pořád chce hrát GTA:San Andreas....d/quote]


To je neštěstí :-) Jednal jsi, ale celkem neprozíravě. Vždy, když otec chtěl pučit "zamačkat", napálil jsem mu tam tu nejtěžší obtížnost a měl to :twisted:
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 13. 8. 2005 15:25

Má matka hraje 123 free solitaire hodiny a hodiny, dále HOMAM3 hodiny a hodiny. Můj tátá hraje Diablo2, jednou i se mnou, ale už nikdy víc proboha!!! Hraje jak lama, úúúúplná lama.
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod botepidemic 11. 12. 2005 19:12

no podle toho co tady ctu sem rad, ze mam pc v jinym patre nez jsou rodice ;)
botepidemic
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 12. 2005 19:49

Taky sem si prožil tvrdý režim (jen odpoledne do sedmi a dost atd.). Táta ještě pořád o PC nechce ani slyšet. Máma byla naštěstí jeden z prvních lidí nejspíš v celé ČR, který se do styku s počítačem dostal, takže má pochopení. A navíc ho k práci potřebuje i doma. Jinak nikdo z rodičů pravidelně nehraje (snad jen máma windowsový hry a táta hrál chvíli Rally Championship).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 11. 12. 2005 20:00

muj otec pro mne napsal jednou takovou malou jednoduchou hru .. objevovala se kosticka.. a ja ji musel jinou kostickou dostat ... aplikace na cca 50 radku Basicu ... bylo mi 4-5 a porad si na to pamatuju ... takze asi vite jaky sem to mel ja doma :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků