Rodiče a hry

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod BoBor_007 29. 12. 2005 08:21

moj otec raz hral collina 2005 a z auta sparvil podvodzok tak rozbité auto som nevidel .... iba raz ked hral need for speed : hot poursuit 2
ci ako a to bolo z bieleho auta temer čierne .....
a ake bolo upravene ...... ale na golfa to nemalo :lol:
;-)
Kým držím zbraň mŕtvy nejsom .
BoBor_007
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imhotep 5. 1. 2006 19:38

moj otec hrava sem tam nejake kartove blbosti, mama je len na roznych idiotskych chatoch ale to mi je uz vlastne jedno odkedy mam vlastny NB na ktorom musim hladat kompromis aku hru hrat - mam tu XP ale je to len P3 a RAM 128MB a nove hry mi nejdu lebo mam slaby komp a stare hry mi nejdu lebo tu mam XP a preto len kecam cez ICQ alebo prehladavam fora. Nic sa mi preinstalovavat nechce. :D
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 5. 1. 2006 19:41

Můt táta např, Doom3,Quake4,Mortyr2,FarCry,IronStorm...a vše samozřejmě s cheatama :roll:
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gree.n 5. 1. 2006 19:47

moj tato teraz uz nehra ale volakedy bol zavisly na nejakom Star Wars na N64..a tusim este Mario 64, to som s nim hravala aj ja ked som bola mala...jaaj a este hral Mafiu...myslim ze mozem povedat ze moj tatko ma "naucil" hrat...ale uz som ho predcila 8)
gree.n
Killing Spree

Odeslat příspěvekod cernymotyl 5. 1. 2006 20:32

Jsem zasloužilý 32 letý otec a rok jsem nehrál nic jiného než multiplayer Call of Duty UO. Jinak, pokud mám čas, hraju střílečky a strategie. Naposledy to byl GUN a AOE3. Dceři je 7, ale PC ji zatím nebere :-))
cernymotyl
First Blood

Odeslat příspěvekod fales 5. 1. 2006 21:17

Me je 14 a tatovi 40. Obcas si zahraje Fifu ale docela casto hraje nejaky simulatory vlaku... :D
fales
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 1. 2006 22:34

mam tu XP ale je to len P3 a RAM 128MB a nove hry mi nejdu lebo mam slaby komp a stare hry mi nejdu lebo tu mam XP

To opravdu neni dobra konfigurace na hry. Doporucil bych ti instalaci W98 a mas o mnoho vic moznosti.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 5. 1. 2006 23:43

fales píše:Me je 14 a tatovi 40. Obcas si zahraje Fifu ale docela casto hraje nejaky simulatory vlaku... :D


To já když tátovi pučim FIFU, tak nadává, že mu to dělam schválně aby prohrál :wink:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 6. 1. 2006 00:45

Občas zahrám so sestrou Segu na dvoch. :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod fales 6. 1. 2006 07:30

includes píše:
fales píše:Me je 14 a tatovi 40. Obcas si zahraje Fifu ale docela casto hraje nejaky simulatory vlaku... :D


To já když tátovi pučim FIFU, tak nadává, že mu to dělam schválně aby prohrál :wink:s/quote]

Asi me nebudes verit ale rika neco pdobnyho!!!! :lol: :lol: :lol:
fales
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 6. 1. 2006 14:54

To jste měli vidět moji mamku u GTA:SA... :mrgreen: Vzala auto a... po dvou metrech narazila... :wink: Opakovalo se to asi 20x než to auto konečně vybouchlo... :lol:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gree.n 6. 1. 2006 15:06

moja manka videla jak v GTA bojujem s ballasmi o uzemie a poziadala ma aby som to nehrala....no jasne mami :D
gree.n
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 1. 2006 15:57

No to bys neměla! Maminka má vždycky pravdu! 8)
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 1. 2006 22:56

Moje mama v životě nic na PC nehrála...ale totálně propadla NDS...jak Mariokart tak Mario64...a táta hraje ne PC nejraději pinbally a nic jiného
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JJejter 15. 2. 2006 11:37

San Andreas hraju se synovcem už nekolik měsíců jen tak pro zábavu zajíždíme lidi protože ho to baví je mu 7 let a moje máma chce abych to s ním hrál i když ví že tam vraždíme lidi on jí to totiž vždycky vikecá!!:)))

jinak co se tíče mámi a hraní tak to uplně nesnáší a vzdycky mi nadává příště až bude nadávat tak ní setřu protože ona strašně ráda paří na mobilu blbosti
JJejter
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků