Vaše nejoblíbenější hra

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Player. 27. 2. 2011 20:18

Lo!Zza píše:
Player. píše:Najoblubenejsia hra je vacsinou jedna :D

To te chvalim, ze dokazes vybrat jen jednu hru ze vsech co vysly. Navic jeste napric zanry.

Mne to fakt nerobi problem vybrat jednu hru, pri ktorej som sa najlepsie bavil a najviac ju hral. Mozno som toho tolko neodohral alebo co... neviem.

Btw, zaner mam tiez oblubeny, takze sa mi to hladanie znazne zuzilo :)
Player.
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 2. 2011 20:24

Loizza: Poznám to jednoduše :-) Že skončil jeden díl, který je nějak uzavřený. V dalším díle jsou jiné postavy, příběh nijak nenavazuje, hra se odehrává jinde. Zrovna Final Fantasy je typický příklad několika her z jednoho světa, kdy každá má uzavřený příběh. U Mass Effectu to není tak jednoznačný, nebo třeba u God of War...

Nechápu, proč by to byla kravina... Copak hodnotíš hru jen podle příběhu? Já teda hodnotím hry podle toho, jak se mi hrály. A hraju je každou izolovaně, nedávám si sériové maratony vždycky, když vyjde nový díl...

Tom: Mě jen přijde absurdní, že dospělej člověk neumí jednoznačně odpovědět na tak jednoduchou otázku... Si představ, kdyby hru roku 2011 vyhrála série Final Fantasy... Naprostá kravina...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2011 21:36

Tak zrovna Final Fantasy na sebe nijak nenavazuje. Dokonce nemaji ani stejne svety ani postavy. (vyjma tech pokracovani jako X-2).
Kniha ma taky nekolik kapitol, z nichz ma kazda odvypravi cast pribehu. Ale az jako celek ty kapitoly vytvori celistvou story. A tak jsou pojaty vsechny hry co jsme vyjmenovali...vyjma FF a Warcraftu (kde jde spis jen o epizody z epicke mytologie)

Ano, ja hraju hry kvuli pribehu.

Hru roku vyhrat serie FInal Fantasy nemuze, protoze Serie Final Fantasy nevysla za jeden rok. Zadna serie ti nevyjde za jeden rok.

Muzu rict, ze Legacy Of Kain : Defiance byl nejlepsi dil, ale tim bych poprel ze tu serii mam rad jako celek.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 2. 2011 21:45

No vidíš, dokonce nemají stejné ani světy (určitě?).

Tak já taky hraju hru kvůli příběhu, ale určitě ji nehodnotíš jen podle příběhu...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2011 21:56

Nemaji. Jedinnym pojitkem jsou Chocoba a jeste cosi. (Torham bude vedet, myslim ze nejaka postava).

Pribeh a atmosfera, coz jde ruku v ruce. Ne nejaky AI, nebo ovladani mi nezalezi (spis je beru jako druhoradeho cinitele). Respektive, reknu to jinak - jsem ochoten pretrpet i spatnou hru, kdyz ma dobry pribeh.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 2. 2011 22:09

Pak bych pochopil jednu sérii :-) Mě ale většinou i v sérii jeden díl baví víc než ostatní (a nemusí to být ten první).
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2011 22:13

Nodyt. Jednu serii v kazdym zanru. Protoze porovnavat RPG a strategii by nebylo fer.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 2. 2011 22:29

Jo tak :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Torham 28. 2. 2011 07:58

Lo!Zza píše:Nemaji. Jedinnym pojitkem jsou Chocoba a jeste cosi. (Torham bude vedet, myslim ze nejaka postava).
Cid :) Poprvé se objevil myslím ve třetím nebo čtvrtém díle :) Od té doby je ve snad každém díle série (ve XII a XIII má roli padoucha a bosse) :-) Ono těch pojítek je trošičku více, třeba FF Theme = ona slavná úvodní skladba a tak dále :) Jenže FF je prostě o tom, že každý díl je zcela jiný (v její historii jsou jen DVĚ přímá pokračování - FF X-2 a FF XII: Revenant Wings), má jiný svět, jiný souboják (i když v dílech IV - IX včetně se jednalo o modifikace původního ATB - to může být další pojítko), jiné postavy a zcela odlišné zážitky :)

Jinak k debatě: já se spíše přikloním k Tomovi & Co. Těch her, které člověka navždy ovlivnily po hení stránce prostě může být příšerně moc a je nehorázně obtížné vybrat jen jednu. Třeba pro Toma může být nejlepší hrou např. Metal Gear Solid 1 stejně dobře jako Warcraft III, protože obě hry jej zaujaly svými příběhy a hratelností :) Já osobně si taky nedovedu vybrat jednu jedinou, zdá se mi to příliš "kruté" vyzdvihnout jednu hru z mnoha, které pro mne hodně znamenají.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 2. 2011 09:13

Jeste Crysis Core, ne? Hudba se mi zda ve vsech dilech jina.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 28. 2. 2011 10:07

Lojza: Crisis Core, ano :) On je to prequel, ne pokračování. Ovšem technicky máš pravdu. Ohledně hudby - já měl namysl tohle:

To je opravdu ve většině dílů :) Pak většina dílů má společný prelude (ačkoliv je ho více verzí, je to vlastně stejný hudební motiv):

Ostatní hudba je samo díl od dílu jiná :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 2. 2011 11:57

Torham: FFVII: Dridge of Cerberus. Docela fajn FPS/akce z třetího pohledu s Vicnentem v hlavní roli.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Torham 28. 2. 2011 11:59

Marko: Je vidět, že jsem to nehrál :-) Tak ty pokračování jsou 4. V těch celkově více než 20 hrách se to utopí ;-) :D
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 2. 2011 12:34

Jinak nejradši jsem měl prelude v sedmičce. Tam se to cca po druhé minutě krásně rozjede.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Necrosczzz 16. 5. 2014 11:01

Nemam jednu nejoblíbenější hru to snad ani v tom počtu her co jsem hrál by ani nešlo.

Takže tu mám pár kategorií :

Nejlepší MMORPG : World of Warcraft
Nejlepší online FPS : Battlefield 3
Nejlepší závodní hra : Need For Speed Most Wanted
Nejlepší RPG : Série Fallout
Nejlepší Adventura : Polda 2
Nejlepší Strategie : Total Anihilation a Age of Empires 3
Nejlepší single-player FPS : Série Mass Effect
Necrosczzz
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka