Vaše nejoblíbenější hra

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Pilf4r 26. 2. 2011 20:49

Indiana Jones and the Fate of Atlantis, ta hra na mě udělala ten nejlepší dojem ze všech a ostatní lucasartovky na tom nejsou o moc hůř. Dál to bude třeba Duke Nukem 3D (opravdu jsem moc zvědavej na ten DNF) nebo celá série GTA. Z poslední doby co jsem hrál tak určitě Beyond Good & Evil nebo CoD4:MW. :-]
Pilf4r
Rampage

Odeslat příspěvekod Slash_luke 26. 2. 2011 21:15

Má nejoblíbenější hra je rozhodně Baldur´s Gate 2 a skoro stejné množství času jsem strávil ještě se skvělým Transport Tycoonem, který hraju prakticky dodnes (vždy tak jednou za rok si jej nainstaluju).
Z posledních let mě nejvíc zaujal Zaklínač.

Skvělých her bych ještě napsal plno, ale zdejší téma je "nejoblíbenější hra", tak to nebudu raději rozebírat :)

P.S.: Indiana Jones and the Fate of Atlantis byla skvělá adventura..mohl bych ji zase po mnoha letech oprášit :)
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 2. 2011 21:40

Serie Metal Gear Solid
Serie Silent Hill
Serie Legacy Of Kain
Serie Half-Life

Uz asi 10 let se to nemeni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 27. 2. 2011 01:10

Serie warcraft.
Serie diablo.
Serie Metal gear solid.
Serie Resident evil bez 4 a 5 :)
Serie Final fantasy

Novodobe prekvapeni
Batman AA
Starcraft 2
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 2. 2011 14:46

Uváděním celých sérií dosáhla nerozhodnost opravdu absurdních výšin a tohle téma úplně absurdní směr...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2011 15:40

Proc? Prece nebudu vypisovat Silent Hill 1, Silent Hill 2, Silent Hill 3...

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Player. 27. 2. 2011 16:00

Najoblubenejsia hra je vacsinou jedna :D
Player.
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Carmack 27. 2. 2011 16:30

Diablo
2-ku jsem ještě nehrál Baldurs Gate taky ne
Carmack
First Blood

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 27. 2. 2011 17:21

SCobra píše:Uváděním celých sérií dosáhla nerozhodnost opravdu absurdních výšin a tohle téma úplně absurdní směr...

Scobra , jenze ja ty hry mam rad jako jeden velkej celek .
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2011 17:36

Player. píše:Najoblubenejsia hra je vacsinou jedna :D

To te chvalim, ze dokazes vybrat jen jednu hru ze vsech co vysly. Navic jeste napric zanry.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 2. 2011 18:55

Samozřejmě, že dokážu vybrat svoji nejoblíbenější hru - jednu :-) To přeci není tak těžký, když navíc o nic nejde... Na otázku "Jaká je vaše nejoblíbenější hra?" vypsat 5 sérií, kde jedna má 14 nebo 15 dílů, přičemž na sebe ty díly nijak nenavazují, to už mi přijde trochu extrémní :-)

Chápal bych, kdybyste se nemohli rozhodnout mezi dvěma nebo třemi hrami, ale tohle...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2011 19:31

Ktera serie ma 14 nebo 15 dilu? Jedinna je snad Final Fantasy. Navic si uvedom, ze ty serie tvori dohromady jeden koplexni pribeh, tak jakypak "nenavazuji"... :roll:

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 2. 2011 19:52

Jo, FF jsem myslel... A mezi tvořit jeden svět a tvořit jeden příběh je docela rozdíl...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 2. 2011 20:00

SCobra píše:A mezi tvořit jeden svět a tvořit jeden příběh je docela rozdíl...

Jo? A jak poznas ze pribeh je ukoncenej? Ze na konci porazis bosse? Nebo ze hrdinove odjedou do zapadu slunce?

//jako krasnej priklad vyberu Mass Effect - kazdej dil ma svuj pribeh, ale dohromady tvori jeden epickej pribeh. Proto je kravina rict, ze moje nejoblibenejsi hra je Mass Effect 1 nebo 2.
Naposledy upravil Lo!Zza dne 27. 2. 2011 20:04, celkově upraveno 1

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 27. 2. 2011 20:01

Scobra , tobe se porad neco nelibi :D Jak rikal lojza. Vetsinou tvori jeden velky komlexni pribeh . Rict nejlepsi hru proste nedokazu. Ted bych rekl Starcraft 2 , ale za pul roku si to treba myslet nemusim , tak proto vypisu hry , ktere me oslovili ze vsech nejvice a beru je jako jeden velkej celek :)

Tomkalhotka
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka