Vaše nejoblíbenější hra

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 4. 3. 2007 09:39

Pro me by nemohl byt Kefka nikdy zaporakem (FF jsem nehral). Je to z toho duvodu, ze Kefka je slovensky kartacek a ja se pri tom vzdycky musim smat, kdyz to vidim napsane - zaporak Kartacek :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 4. 3. 2007 10:57

Torham píše:[quote="Arašíd"tVII je bezkonkurencne nejlepsi FF. Zahraj si ji a pokud ti nebude pripadat lepsi nez VI (at uz pribehem, atmosferou, postavami aj.), jsi divny :wink:


No..nevím. O příběhu něco málo vím a taky něco vím o Sephovi (to víš, umím si hledat informace :wink: ) a třeba Seph na Kefku NEMÁ! Navíc VII je provařená a všude se o ní mluví...VI je minimálně srovnatelná s VII co se týče kvality, ovšem se na ni zapomíná. VI mě vzala za srdce a VII ji nevytlačí (už proto, že VI je moje první dohraná FF). S Terrou, Lockem a spol. jsem prostě strávil přenádherné chvíle a na ty se nemá zapomínat...

Navíc jsem VII viděl u známýho v akci a graficky (mluvím o PC verzi) se mi zdá lepší VI (to 3D u VII bylo nehorázně umělý a ty postavičky udělaný zajímavě, ale trochu nepřirozeně). Ta totiž je sice 2D, ale jedná se o překrásnou a přitom nevídaně detailní grafiku, která působí naprosto roztomile a úžasně...lepší překrásná 2D než zubatá a ošklivá 3D...a říkej si co chceš, Arašíde!

PS: hrál jsi vůbec VI?D/quote]
VI jsem hra a dohral.
K Sephirothovi - od zacatku VI uz vis, kdo bude hlavni zaporak a co ma za lubem - kdezto u VII vubec nevis, jestli je Sephiroth proti tobe, proc dela to co dela a navic se celou dobu pachtis za jednim z jeho "klonu", nebot on je celou dobu na jednom miste :) . I pribeh celkove ma daleko vic prekvapivych momentu nez ten u sestky.

Ad grafika - no nevim, me pripada styl sedmicky daleko pohlednejsi nez u sestky - postavicky sice vypadaji jako by byly z Lega, ale pozadi je vyvedeno fakt pekne a nalezite cyberpunkove.

(Nehci te mermomoci presvedcovat o tom, ze VII je lepsi. Jen mi tak ve vsech aspektech pripada)
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 4. 3. 2007 11:10

Neříkám a souhlasím s tebou. Ale VI mě prostě totálně dostala..ve VII máš svět postkatastrofický, ve VI se vzpamatoval z dávné katastrofy a lidé jsou šťastni a veselí...nikde žádný strach, frustrace, obavy... Jednou ale vystoupí císař Gestahl...a idylický svět má problém...to se mi na VI líbí! Idylický, pokojný svět, který si zamiluješ, jenže....

VII si zahraju (je na cestě, ale budu ji mít až za 14 dní :( ) a možná ji uznám jako lepší než VI. Ale šestku nezanedbám...je to žážitek hadra, sice jasný a odhalený zloun, ale to nevadí. Kefka je OBROVSKÁ hrozba, učiní ve hře mnoho akcí, pro něž ho budeš nenávidět...zato Terra je záhadná postavička (ovšem to se vysvětlí)...

Mimochodem, jestli chceš něco více vědět o postavách z VI, tak si dej FF VI: Time Before. Je to projekt na http://www.newgrounds.com , kterej prostřednictvím Flash filmečků nahlíží do minulosti všech hlavních postav hry...je toho 6 dílů a je to paráda. Je to sice fanwork (Squaři s tím nemají nic společnýho), ale jeho děj vypadá DOST pravděpodobně, hlavně u Kefky...tam poznáš jeho motivy.

Omlouvám se za tenhle flame, ale VI je moje láska, zlatíčko...a VII je možná lepší, ale nenahradí ji.

EDIT [18.3.2007/17:14] Tak jsem včera začal hrát FF VII a zatím musím dát Arašídovi za pravdu. Ten začátek mě totálně strhnul...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 31. 7. 2007 16:09

Mafia, GTA 3,4, FarCry, HL 2, NOLF 1,2, NfS 5 ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 7. 2007 16:25

Fuck8r píše:Mafia, GTA 3,4, FarCry, HL 2, NOLF 1,2, NfS 5 ...

:shock: :shock:

Doom2, Carmagedon2, HL1,2, Mafia, GTA Vice city, NFS4, PES6,...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 31. 7. 2007 16:32

no tak GTA Vice City no :o :lol: ... byl jsem línej to napsat :mrgreen: ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 1. 8. 2007 16:19

Kromě FF VI jsem si značně oblíbil i Chrono Trigger a Front Mission 3. Trigger mě naprosto dostal svojí nápaditostí, rozmanitostí jednotlivých postav a časových období, zákeřností a tuhostí některých bossů a značně vylepšeným ATB systémem a dalšími věcmi příběh nevyjímaje. FM3 mě zase ukázal, že lze udělat tahovku s důrazem na postavy a příběh (což dokázal také Fire Emblem na GBA).
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackal 1. 8. 2007 17:26

Já zbožňuji Laru Croft všechny díly. Medal of Honor, opět všechny díly. Call of Duty a nově Lost Planet. Hrál jsem ho pod Dx9, ale na podzim si koupím Vistu, tak to sjedu i pod Dx10, snad se mám opět na co těšit. :wink:
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 1. 8. 2007 18:18

mna lost planet dost sklamal, presiel som to na x360 - slabsie misie, jednak ich napln a roznorodost, iba zopar krylov - predovsetkym tych vacsim ratam za plus
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 18. 8. 2007 19:06

FINAL FANTASY VII - umelecke dielo, ktore nema obdoby, dokonale a temne techno fantasy, uz nikto nevytvori tak brilantne majstrovske dielo, dokonale postavy, charizma, vztahy, tuzby, sklamania, smrt, ta hudba, materie, minihry, herny system. Hra, ktora dostala zaner rpg z undergroundu na vyslnie. Ziadna ina hra doteraz ani len neotriasla tuto hru v mojom pomyslelnom rebricku hier. Na PS4 chcem tuto hru este raz!!

FINAL FANTASY IX - dokonala rozpravka, ziadna ina hra nema malebnejsie a atmosferickejsie mestecka, zahadny Vivi je podla mna najlepsi e-charakter, prave fantasy so vsetkym co k tomu patri.

METAL GEAR SOLID - herna revolucia, ktora skombinovala film a hru do jedneho uzasneho celku, z dvoch tretin sialena a z jednej tretiny matuca zalezitost, metal je priekopnikom v stealth zanre. Nedavno som konecne zohnal remake na GameCube.

METAL GEAR SOLID 2 SONS OF LIBERTY
To co dokazal Kojima na tak malej hernej ploche sa len tak lahko nevidi.

RESIDENT EVIL ( kompletná séria 0-1-2-3-CV-4 ) - moja najoblubenejsia herna seria, hra ktoru mozete hrat aj 20x a stale vas bude bavit, pach krvy, pozadie pribehu je ceresnickou na torte - odporucam http://re-story.wz.cz

TEKKEN 3, BURNOUT 3 : TAKEDOWN, TONY HAWKS SKATEBOARDING, TONY HAWKS PRO SKATER 2, GEARS OF WAR, CRASH TEAM RACING, SPYRO THE DRAGON 2 GETAWAY TO GLIMMER, SILENT HILL, DINO CRISIS 2, WARCRAFT 2, DUKE NUKEM 3D
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 25. 8. 2007 11:35

plne souhalsim s AlienX
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Catch1707 26. 8. 2007 00:20

Fahrenheit
Final Fantasy VII, VIII, IX, X.
Kingdom Hearts
World of Warcraft :)
PS3, X360, Wii, PS2, PSP - ma konzolova rodina :-)

+ 1 PC Core2Duo, 4 GB RAM, GeForce 9600 - z her prakticky jen pro WoW
Catch1707
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Heady569 26. 8. 2007 11:31

pro mě asi GTA: SA, GTR 2, Lineage II a Mafia...
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.e.t.i.k. 26. 8. 2007 11:46

Baldur's Gate 2, Planescape Torment, Half-Life ... tyto 3 hry v mých očích už pravděpodobně nikdy nic nepřekoná
Ah, we are all heroes: You and Boo and I... Hamsters and rangers everywhere REJOICE!!!
What can change the nature of a man?
Nedávejte vědcům páčidla !!!
p.e.t.i.k.
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ben.wallace 27. 8. 2007 21:00

MP 1a 2 , god of war, black, mgs trilogie a Freedom fighters
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků