Vaše nejoblíbenější hra

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 17. 12. 2006 18:33

spajdr píše:Dungeon Master
Black Crypt
Turrican II


nove hry ta asi moc nebavia :mrgreen:
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 18. 12. 2006 15:28

Moje nej hry? Já jich mám dost...napříč žánry i platformami. Tak třeba:
3D akce - F.E.A.R. - skvělej mix akce a hororu, škoda jenom tý jednotvárnosti levelů, jinak bomba
Závody - FlatOut 1 a 2 - co dodat, simulace můžu, ale nemám a tak hraju tyhle destrukční věci. NFS jsou pro mrňata :P
RPG - Oblivion a hlavně celá série Final Fantasy
Strategie - RTS Company of Heroes a TBS Advance Wars, Final Fantasy Tactics Advance a z PC scény kupř. Panzer General (HOMAMy se mi tak dobré nezdají)

No..a to je asi všechno :)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 12. 2006 19:31

Vaše nejoblíbenější hra?
To jako mám vybrat jen jednu? To bude dost problém, rozhodnout se mezi FF7 a MGS1 je těžký, přetěžký úkol. MGS jsem prošel cca 13 (počítám i shlédnutí videí 2x), FF7 asi 6x a z toho jednou pasivně. Opravdu nevím jak si vybrat..... Asi FF7, ale MGS je ve velmi, VELMI těsném závěsu.

Jinak Deus Ex- týden plného hraní, včetně jednoho 12-ti hodinového maratonu (to nezapomenu :-) ). Pak Tekken 1,2,3. A nakonec Vagrant Story- tahle věc se Metal Gearovi asi nejvíce přiblížila ze směru RPG aniž ztratila smysl a ducha.

Zatím mě jinak nejvíce baví hra s názvem ŽIVOT- ta mě nikdy neomrzí :twisted:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vodny 22. 12. 2006 21:42

Pokud budu striktně odpovídat na otázku, která hra pro mě byla nejlepší, osudovou, zlomovou a na kterou nikdy nezapomenu?

Half-Life
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arathas 22. 12. 2006 21:48

Nejoblibenejsich her je vice, ale asi nejvic me ovlivnily dve hry a to:
Fallout
UFO:Enemy Unknown
I pád na hubu je pohyb kupředu.
arathas
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jont 22. 12. 2006 23:21

No já v tom mám docela jasno : Je to Metal Gear Solid 1 -byla to má první hra na ps1 a hned ta nejlepší - nikdy nezapomenu, jak jsem slintal nad grafikou ( viditelný dech snakea v doku mě fakt dostal), přemýšlel nad nejlepší cestou do další oblasti, skoro ani nedýchal když strážce řekl "what was that noise?", se snažil pochopit o čem je příběh a nejlepší bylo setkání s Meryl na dámských záchodcích :D . Prostě fakt good hra, ale i trojka je skoro stejně dobrá.
PS4ever
Jont
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 12. 2006 08:34

Vodny píše:Pokud budu striktně odpovídat na otázku, která hra pro mě byla nejlepší, osudovou, zlomovou a na kterou nikdy nezapomenu?

mb]Half-Life[/b]


No tak podle tvého avatara bych to fakt nepoznal :wink:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 12. 2006 17:06

Jont píše:No já v tom mám docela jasno : Je to Metal Gear Solid 1 -byla to má první hra na ps1 a hned ta nejlepší - nikdy nezapomenu, jak jsem slintal nad grafikou ( viditelný dech snakea v doku mě fakt dostal), přemýšlel nad nejlepší cestou do další oblasti, skoro ani nedýchal když strážce řekl "what was that noise?", se snažil pochopit o čem je příběh a nejlepší bylo setkání s Meryl na dámských záchodcích :D . Prostě fakt good hra, ale i trojka je skoro stejně dobrá.l/quote]

TAk pod tohle bych se i podepsal...jsem na tom stejně :wink:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 31. 12. 2006 00:36

starcraft, CS 1.6, NFS
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 31. 12. 2006 10:03

U me je to tezky je toho vic ale jestli mam vybrat jednu tak je to Gothic 1 asi u zadny hry predtim a asi uz u zadny hry ktera bude nezaziju takovej pocit a atmosferu :) Jeste na PS1 Resident Evil 1 skvela zalezitost.Jinak kdyz vemu z drivejska tak Doom me ve sve dobe tak pohltil ze sem u toho travil kazdej den a kdyz reknu mesice tak asi neprehanim :D Pak jeste stary UFO X-COM serie.Co se tyce zavodnich her tak ty nehraju vubec ale jsou 2 ktery muzu oznacit za best a ktery sem hral jednim dechem Gran Turismo na PS1 a na pc NFS:Porsche.
Edit:Jinak samozrejme vetsina her na mem Didaktiku Gama, ATARI 800XE a C64 byli super :)
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Renda. 31. 12. 2006 10:21

Moje nej nej hra je NFS:Carbon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Renda.
First Blood

Odeslat příspěvekod Majklbig 31. 12. 2006 11:11

Renda. píše:Moje nej nej hra je NFS:Carbon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak to si toho asi moc nehrál... :twisted: :mrgreen:
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 31. 12. 2006 13:09

Nejlepsi hra je samozrejme Fallout :mrgreen:
A moje momentalne uz rok nejhranejsi :wink: Warcraft 3: The Frozen Throne - mapa DotA - Allstars (Defense of the Ancients)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 12. 2006 15:32

Majklbig píše:
Renda. píše:Moje nej nej hra je NFS:Carbon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak to si toho asi moc nehrál... :twisted: :mrgreen:>/quote]

Taky vím o pár lepších,i ze stejné série...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 31. 12. 2006 15:39

série Silent Hill, Half-Life a Grand Theft Auto mám osobně nejradši.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků