Jste opravdoví pařani aneb trocha chlubení pařanskými výkony

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 8. 2006 14:26

Diablo 2 jsem projel asi cca 20krát je to bomba hra nemohu si pomoct
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 8. 2006 14:48

no já se jednou sekl u NeverWinter Nights... Od osmi do rána do dvanácti večer s přestávkou na oběd. (nejhorší bylo, že v těch dvanáct hodin jsem si myslel, že jsou tak tři odpoledne :) )
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Raider 12. 8. 2006 17:28

Teď sem se asi tkhle zbláznil do FF-VII bohužel prožitek ze hry(sice hltám každé slovo)mi kazí neustále chyby VINDOUS.......jinak tento týden nikdo nebyl doma tak sem šel spát většinou až ve 12 a šel hrát asi v 10....ale můj největší pařanský výkon byl u Warcraft 3 RoC propařil sem dva dny bez spaní abych to dohrál(BTW ne všechny mise šli na poprvé) 8)
Raider
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 12. 8. 2006 19:18

Vy ste magoři :mrgreen: můj největší výkon byl asi na lance asi s šesti kámošema, to sme pařili asi od šesti večer do šesti do rána pak hodka pauza spánek na zemi jen tak a jelo se tak do desítí(Dopoledne vy blázni!!! :mrgreen: ) znova a pak se jelo domů..
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 14. 8. 2006 06:14

Beznadějný případ :wink: :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Majorus 14. 8. 2006 06:33

:lol: :lol: :lol:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Rum666 14. 8. 2006 16:19

Můj největší výkon byl, když jsem si přines od šváry PS One a NHL, který jsem pařil tak dlouho dokud jsem neodehral dvě kompletní sezóny a útočník Rum 666 nebyl nejlspší v kanadském bodování. Časově to vycházelo asi na 3 dni s malejma přestávkama. Na palci jsem od ovladače měl pěknej puchejř.
Rum666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 15. 8. 2006 11:02

OMG vy ste maníci! :D Ja toľko hodín v kuse hrať nemôžem (občasné bolesti hlavy) a niekedy ani nechcem (aj keď hrám dobrú hru, tak po pár hodinách prosto mám pocit, že sa mi už nechce). Ale aj ja som tak nejak závislý, veď celé tieto letné prázdniny je môj režim takýto: Ráno (teda nie až tak ráno) okolo 11.00 sa zobudím a idem zapnúť komp. Pri ňom sedím v kuse len s prestávkami na jedlo a WC (plnú fľašu s vodou mám pri PC, pravidelne vymieňam za plnú) a behám po nete, keď mám rozohranú nejakú hru tak chvíľu hrám, potom som zas na nete... a potom zrazu počujem z vedľajšej izby "Fero, choď už spať!" (mama :lol:), pozriem na hodinky a je po polnoci. A potom sa vždy divím, kde kurňa je ten stratený čas?! :) No tak vypnem PC a beriem do ruky mobil s prístupom na internet :twisted: a okolo 3.00 ma premôže únava a idem spať... :mrgreen:
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 15. 8. 2006 11:20

Toho se děsně bojím.Budu 10 dní sám doma a jak se znám,budu spát asi jen hoďku denně :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Arašíd 15. 8. 2006 11:24

Jsem na tom podobně jako Fever, déle než 5 hodin v kuse hrát nemůžu, mám hodně citlivé oči (ověřeno optikem)...
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 15. 8. 2006 11:55

Jeden OT:To by ses asi v práci s kompem zbláznil :wink:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Skinny 15. 8. 2006 11:59

na kompu jsem hrál nejvíc asi 6 hodin, pustil jsem si Maxe Payna a na jeden zátah ho dohrál, na PS2 jsem hrál asi 12 nebo 13 hodin a na jeden zátah padlo GTA:VC ale to je už asi 3 a pul roku zpět, ted si dám tak max. 6 hodin a to ještě jednou za sto let, naposledy u RE4
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod peroxid 15. 8. 2006 12:17

najdlhsie ani si nepametam asi Stronghold,C&C Generali,Heroes a pod.niekedy skoro v kuse 3-4dni.spanok bol na minime
peroxid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod bitskull 15. 8. 2006 12:46

Kdyz vysel Fallout 2 a dostal se mi do pocitace, tak sem musel onemocnet. Tehda sem nesel jednu noc vubec spat. Bylo to nakych 36 hodin hrani bez spanku jen s prestavkami na WC a sem tam vzit neco z lednice k jidlu a piti. Vim, ze sem pak byl docela unavenej ;)

Podobne herni maratony sem pozdeji absolvoval se Starcraftem online - 10-20hod v tahu temer kazdy vikend nebo volny den - byla to manie :)
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 15. 8. 2006 13:35

Ja mám z počítača poškodené oči, mám na to aj okuliare ale nenosím ich. :)

A neverím že vy nemáte niečo s očami (pokiaľ nemáte LCD monitor a nepozeráte naňho z druhého konca miestnosti). :)
Fever
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka