Jste opravdoví pařani aneb trocha chlubení pařanskými výkony

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SystemSecurity 24. 6. 2005 19:53

a píše:9 dni bez vody? :shock: ...to urcite

On tu vodu extrahoval z vlhkosti vzduchu, jako ryby z vody :lol:
This world(war) sucks! :-)
SystemSecurity
First Blood

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 7. 2005 10:51

Znamy hral svojho casu FF8 na ps 28 hodin v kuse, chudak telka to nevydrzala !
Naposledy upravil AlienX dne 26. 10. 2006 19:59, celkově upraveno 1
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 7. 2005 10:53

:mrgreen:
Naposledy upravil AlienX dne 15. 8. 2006 16:40, celkově upraveno 1
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod JM.MJ 4. 7. 2005 14:25

Já nic moc,hrál sem poprvé call of Duty na GZ,jen 14h.no:)stačí,rodiče mě hned commandují,hrůza
JM.MJ
First Blood

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 7. 2005 20:50

.. netreba to prehanat
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 7. 2005 20:51

no ale ked sa ti na stol dostane FFX, vtedy sa moze aj prehanat :-)
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Loneck 5. 7. 2005 11:59

No tak jsou hry, u kterých stojí za to, to někdy přehnat!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Storm8 5. 7. 2005 16:58

U guys Re mad :-)
Já dal asi nejvíc tak 8 hodin, myslim, že to bylo u Transoort Tycoon a bylo mi tak 10. Jinak nejvíc času jsem asi strávil u Elasto Manie, mám ji 3 roky a hraju jí skoro furt :-D
200 v městě. 300 z místa.
Storm8
First Blood

Odeslat příspěvekod Tom_svk 7. 7. 2005 15:49

mno cim bych zacal bo toho bylo tolik :) uz od mladi cca 12 let sem s nintendem 8bit travil tolik cau jako dneska u piva ale to je jen zacatek vzpominam na kup playstation a teprve zacala ta dlouha parba final fantasy 7,kvuli nemu sem si privolal anginu a celej mesic nechodil do skoly dokad sem ho nedohral denne sem ho hral nonstop pak spanek a zase porad dokola dokad sem ho nedohral nebo sme o velkych prazdninach to uz me bylo 17 let sehnali takovou mensi mistnost a s kamosema zasitovali 6 pocitacu a parili sme celej mesic tolik cigar a huleni kolik tam padlo nepadne ani na cca 20 000 party za noc ale byli sme happyklasiky starcraft diablo 2 avp2 war3 vsechno se tam parilo jak o zivot a kdo odpad lehl na postel a zased jinej:Dmno postupem caus sem si poridil internet a hrani online me dokazalo celej rok pripoutat k pocitaci jako nic co sem zazil hlavne u warcrafta 3 kterej momentalne hraju neco pres rok a stale me bavi hlavne skvela dota no ale to du od tematu hral sem denne asi 17 hodin pak spanek takhle top trvalo celej rok a o vykendu sem si zasel akorat na pivo ted uz tolik nehraju a sem rad
Tom_svk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 7. 7. 2005 21:01

u me byla vzdy temer nonstop parba, kdyz jsem mel nejakou novou hru na N64 ci GC. to byl pro me konec...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Orin 8. 7. 2005 07:19

Jsme vsichni posahany teda prej! Kdyz sem dostal v 85tym Atari800 a pak gumaka z GB zx-spectrum, tak KAZDEJ rikal ze je to nesmysl a hry jsou zabava pro nejmensi deti :D Jenze ja nikoho neposlouchal a hral a hral, az do te doby nez jsem musel dohrat vsechno co jsem mel po ruce.(MegaDrive, Snes, 486, Saturn, DC,GC,PS2, GBA, A64) Po nekolika stovkach :!: dohranych her jsem zjistil ze uz me to tolik neba a hraju ciste ze zavislosti....:) Dneska me nemuze nic prekvapit krom WoW a EQ2 a SW:Kotor a FF a SplinterC. a NHL a PES4 a sakra uz je to tu zas mmmuuussssiiimmm jjjjiittt ppppaaaaarrrrriiiittttt :mrgreen:
Orin
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 8. 7. 2005 08:45

Dnes to bude asi 14dní co mi máma rekla,ze v patek ma dovolenou a jedou na chalupu(protoze delame novou strechu) a já jsem v 13.00 prisel ze skoly ,zapnul PC a paril GTA:SA v pátek jsem koncil s PC az po pulnoci, v sobotu jsem se v pul 9 zbudil ,zapnul PC a zase paril do noci(az na nejake male prestavky jako napr.WC)
a v nedeli v 9 jsem zapnul PC a hral do 10 hodin vecer. Za chvili prijela mama a myslela si ze jsem snad nemocny, jak jsem byl bledej z toho nespaní.(kdyz,jsem zacinal, mel jsem GTA udelane jen na 8% a kdyz mama prijela ,tak jsem mel 42%)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlienX 9. 7. 2005 16:35

tolko casu s GTA, to by ma nebavilo:)
Naposledy upravil AlienX dne 26. 10. 2006 20:00, celkově upraveno 2
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Tom_svk 12. 7. 2005 21:03

hrajete moc novy hry a ty sou suck vyjimka je akorat wow ten je celkem dobrej ale radsi mam ragnaroka online. tenhle tyden si chci kupovat guildwars ktery vypadaj velice slibne tak sem zvedav neco jako diablo 2 ve 3d a zaklad tymu sou typci z blizzardu a je to ciste online zalezitost moc moc moc se tesim az povedu sveho hera do valky a hlavne ta hra je zalozena vyhradne na pvp a na skillu hrace a ne na vybaveni jako u diabla 2 to me na nem vadilo ze vyhraje na 80%clovek kterej ma lepsi vybaveni ale to neznamena ze to neni super hrakamos me porazil meho druida 70lvl s celkem peknym vybavenim kterej mel build na promenu ve vlkodlaka s sami bonusi a presnost jen na melle a porazil me se sorckou ktera mela 45lvl s neustalym teleportem a ledovou smrsti no fuj sem za nim behal jak idiot a on se porad portoval a zasahoval me ledem.pak sem zjistil ze bych ho zabil na 2 rany ale proste nezmoh sem se abych ho dostal trochu imba no :D
Tom_svk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Axel Coon 13. 7. 2005 21:52

jo, neco podobneho se mi taky stalo s tim GTA
ABF forever
Axel Coon
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka