Jste opravdoví pařani aneb trocha chlubení pařanskými výkony

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 8. 2006 14:07

Fever píše:Ja mám z počítača poškodené oči, mám na to aj okuliare ale nenosím ich. :)

A neverím že vy nemáte niečo s očami (pokiaľ nemáte LCD monitor a nepozeráte naňho z druhého konca miestnosti). :)i/quote]


Jsme OT. Já sice brýle nosim, ale měl jsem je o hodně dřív, než první PC. Navíc se mi za tu dobu oči mírně zlepšily:) Monitor, pokud je v pořádku (nerozmazanej) stejně jako televize, a koukáš na něj z dostatečný vzdálenosti, oči NENIČÍ.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 15. 8. 2006 16:36

SCobra píše:
Fever píše:Ja mám z počítača poškodené oči, mám na to aj okuliare ale nenosím ich. :)

A neverím že vy nemáte niečo s očami (pokiaľ nemáte LCD monitor a nepozeráte naňho z druhého konca miestnosti). :)i/quote]

Jsme OT. Já sice brýle nosim, ale měl jsem je o hodně dřív, než první PC. Navíc se mi za tu dobu oči mírně zlepšily:) Monitor, pokud je v pořádku (nerozmazanej) stejně jako televize, a koukáš na něj z dostatečný vzdálenosti, oči NENIČÍ.
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 8. 2006 18:08

nj, brýle mám a docela silné, ale my to máme i v rodině (ale počíteč na to vliv bude mít taky to nepopírám)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 8. 2006 18:29

Hele,v práci sedím 8 hodin denně asi 20 cm od 21" a pořád mám jen půl dioptrie.
Jsme ale OT.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rum666 16. 8. 2006 18:39

Já v práci sedim 12 hodin u PC, devět kousků - některé LCD 21" některé CRT a ještě denní světlo vidím jen když jdu na oběd nebo domů. Zatim žádný brejle nepotřebuju.
Rum666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod lama 123 16. 8. 2006 19:44

Můj nějvětší pařanský kousek byl když moje sestra odjela na víkend pryč a rodiče jsi mě moc nevšímali protože ráno jeli na nákup pak ke známím a já zůstal doma sám. Ráno asi okolo osmé jsem zasedl ke svému stroji a řekl si že si zopakuji celí CaC Generals po nainstalování jsem se do toho hned pustil začel jsem kampaní za Amíky, pak za GLA a na konec přišla Čína kromě toho že v době load-ovaní další mise jsem si došel na wc nebo jse napít tak jsem seděl u pc celí den no a večer okolo 11 hodiny kdy už jsem toho měl opravdu dost už jsem se rozmýšlel že to vypnu přišla poslední mise do které jsem se tak zažral že jsem jí nakonec dohrál a při sledování následního intra jsem si uvědomil že jsem to dohrál za jeden den. (stihnul jsem to před půlnocí) :twisted:
A to je můj největší výkon.
lama 123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 8. 2006 15:04

Lama pěkný výkon...já takhle u jedné hry dlouho sedět nevydržím
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 17. 8. 2006 20:10

Fakt ne?Já vydržím u jedné i měsíc,ale asi je podmíněno hrací dobou za den.Dýl jak 2 hoďky si nezahraju....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 8. 2006 21:35

jezek píše:Fakt ne?Já vydržím u jedné i měsíc,ale asi je podmíněno hrací dobou za den.Dýl jak 2 hoďky si nezahraju....z/quote]

Jo tak jsem to myslel že několik hodin v kuse za den...ale i tak já jsem takový typ hráče co má rozehráno 20 her :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 8. 2006 05:17

Jsi jako kámoš.Já nemůžu mít více než 3.Snad nikdy jsem neměl více,když se nad tím tak zamyslím...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 18. 8. 2006 07:18

:twisted: No ja mám rozehrané vždy to co je na HDD.A ta hraci doba denně se pohybuje tak 4-5 hod když je škola,teď tak 7-9 :twisted:
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 8. 2006 07:26

Já si na hardu nechávám i to,co jsem už dohrál a vždycky si říkám,že si to ještě jednou dám.Po půl roce to pak odinstaluju a v tu ránu na to dostanu chuť.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 18. 8. 2006 07:30

Asi tak,sem se zmiňoval v Hraje někdo Quaka 4 o HL1-ten sem dohral tak 6x 8)
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 8. 2006 08:02

Jsi lepší,já jen asi 4x.Po druhé skoro na jeden zátah.Měl ho půjčený kámoš a jak jsem ho dostal zpět... :wink:
Naposledy upravil jezek dne 18. 8. 2006 08:27, celkově upraveno 1
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lama 123 18. 8. 2006 08:18

...já takhle u jedné hry dlouho sedět nevydržím
lama 123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků