Proc si lidi kupuji hry?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Kolik rocne utratite za hry?
<100 Kc 4 %  12%  [ 4 ]
<500 Kc 2 %  6%  [ 2 ]
<1000 Kc 2 %  6%  [ 2 ]
< 2000 Kc 2 %  6%  [ 2 ]
>2000 Kc 23 %  69%  [ 23 ]
Celkem hlasů : 33

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 23. 6. 2014 15:54

presne ta anketa je moc nizko od roku 2008 na ps3 a ps4 cca 250 000 kc deleno 6 roky cca 42 000 kc rocne ehmmm
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 23. 6. 2014 17:32

Ty kraso, ctvrt mice za hry :-) Ne, ze by mi bylo neco do toho, za co utracis, naopak ti to preju, ale nestezovala sis ve vedlejsim threadu, jak jsem na tom obtizne s financema?
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 6. 2014 17:58

Já váhal, jestli kilo nebo pětikilo, protože už ani ty bundly nekupuju :-D

holubek: Co mě tak napadlo první, tak třeba na cracklý verzi Mirror's Edge způsoboval zapnutý Phys-X padání hry.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 6. 2014 18:34

Cracklá ArmA/Flashpoint je taky prý nehratelná (poměrně nenápadně - znepřesnění pušek a všeho).

A jinak souhlasím 2000... to tak za jeden měsíc, v průměru.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Pickun 23. 6. 2014 19:31

Koukam, ze s anketou jsem to moc nevychytal :D
Pickun
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2014 19:56

To víš, herní fórum. Tady jsou jen hráči a u nich je pár desítek tisíc ročně standard.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 24. 6. 2014 22:11

.soul píše:Ty kraso, ctvrt mice za hry :-) Ne, ze by mi bylo neco do toho, za co utracis, naopak ti to preju, ale nestezovala sis ve vedlejsim threadu, jak jsem na tom obtizne s financema?

Prachu bylo , je a bude vždy malo pro moje drahé koníčky obzvlast ale zase na druhou stranu mi pak nezbývá na drogy chlast apod., takže pozitivum
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 6. 2014 23:02

To jo, ale kolikrát je mi líto, že jsem nezačal pít nebo brát drogy jako mladý. Třeba by to bylo lepší :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod .soul 24. 6. 2014 23:28

Ja posledni dobou dam prave radsi ten litr za luxusni veceri s mladou nez za hry. Casto mam takovy nutkani, ze si neco na ps4 koupim, naposled ted pres vikend, kdyz jsem marodil, ale odolal jsem, prave pri promysleni na nejaky dobry biftek v super spolecnosti :-) nakonec jsem koupil Hotline Miami na Vitu za stovku a bavil jsem se pomalu vic nez u AC4, za ktery jsem dal 1600... Holt se mi posledni dobou uplne meni priority.
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 25. 6. 2014 10:25

tdjohn píše:Kopírování není krádež, takže stahování není až tak špatné.

Chtěl bych Tě vidět s tíhle obstát u soudu :D Navíc to platí pouze o hudbě. SW nesmíš ani kopírovat.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 25. 6. 2014 13:51

kopírování her je porušení autorských práv , krádež je něco jiného
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 6. 2014 14:31

tdjohn píše:To jo, ale kolikrát je mi líto, že jsem nezačal pít nebo brát drogy jako mladý. Třeba by to bylo lepší :D

Počkej, já měl za to, že ty bereš drogy pravidelně od malička, jinak si neumím tvé příspěvky vysvětlit :shock:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 6. 2014 19:36

Jak píše Alianna, není to krádež.

Hlavně je dost rozdíl přijít domů a nic tam nenajít, protože ti to někdo ukradl, nebo přijít a mít vše, jen si někdo vše zkopíroval a má to doma.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Terminator3 26. 6. 2014 06:30

Když na Steamu apod. stojej áčkový hry v pravidelných akcích i kolem 5 €, proč krást?
Terminator3
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 26. 6. 2014 11:32

Terminator to vystihl.. Já se teda za posledních pět let hodně zmírnil v tom nakupování.. Ze začátku to lezlo moc do peněz a teď šetřím a už nekupuju tolik. Většinou na steamu, pokud je to za pár. Ale ani teď jsem z wishlistu v momentálních akcích nic nekoupil a asi ani nekoupím. Naplánován mám jen Far Cry 4 a případnou Laru.. Naposled to byla Lara a Crysis 3 a FC3, to jsem dal cca 700 za jednu.. Ale jen kvůli tomu, že si to zaslouží, z mého pohledu. Mám u toho nahráno víc, než u čehokoliv, pokud nepočítám online FPS, co hraju. Tak max 3k ročně bych řekl a to nejvíc udělaj ty hry za plnoi cenu.
Mrak
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka