Hraní v obýváku

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Smileface 28. 11. 2013 14:41

Už jsem uvedl třeba TLOU, mě osobně daleko víc než RDR bavilo i Uncharted (Zejmena dvojka a trojka), GOW3 nebo LittleBigPlanet(Oba dily). Metal Gear Solid 4 taky luxusní záležitost, Journey je přímo umělecké dílo. I Killzone 2 stálo za hřích. Všechno jsou to hry s průměrným hodnocením přes 90%.

Zase majitelé Xboxu by měli svoje kusy, předpokládám Halo a GeoW2,3.

Souhlasím že RDR je jedna z těch her co na konzolích stojí za hřích, ale ani náhodou není jediná a nad ostatními vyčnívající.
Telefon: Lumia 930
Tablet: Apple iPad Pro 9.7
Convertible: Acer Aspire Switch 11V
Notebook: HP Envy 15
MP3 Přehrávač: FiiO X1
Smileface
First Blood

Odeslat příspěvekod Cru4l 28. 11. 2013 15:33

Zase se nám to tady zvrhlo k něčemu, na co se vůbec neptal :-) Shání konzoli pro dámské osazenstvo domácnosti a vy mu tady sypete Halo, Geow, Killzone, RDR nebo MGS...
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2013 16:00

Jsou to zvrhlíci :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 12. 2013 14:27

Ertefol píše:
jezek píše:A WiiU fakt neber. Znám hodně lidí, co nehrajou hry, koupili si Wii/Wii U a to jim po 2 mesících občasného hraní jenom leží a chytá prach.

Otázkou je, jestli takovým lidem nebude chytat prach úplně jakákoliv konzole...

Tady jde o to, že takoví lidi se chtějí zahrát něco, co vypadá jako skutečný sport (hokej, lyžování atp.). Nějaký Mario je jim úplně někde a na 90% nehráčské veřejnosti má spíše infantilní, odpuzující vliv.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 6. 12. 2013 08:41

Tak já hry normálně nikdy moc nehrál, naposledy far cry 2 a pak Mafii na PC... jediný dvě hry + richard burns rally.. Kdysi jsem měl jako 10 letej gameboy classic, možná leží ještě někde ve sklepě :) A za sebe říkám, ps 3 u kámošů nebaví, na pc by ani nenapadlo už nšěco hrát.. Ale wii U jsme pořídili a baví mě to víc a víc... ;) Je to o chuti, vkusu...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 12. 2013 08:32

tak co si ten sezamovej medvěd nakonec koupil? :D

já šel do SONY a nad PS+ nabídkou a vánočníma slevama ryčím blahem ^^

XBOX je kompaktní počítač pro amíky se 3ma exkluzivkama, a ty Wíí jsou na mě moc jiné zase :-D ... a pak už zbejvalo jen PS3 / PS4 = hrát tolik her, až se z toho po*eru a nebo mít nejnovější stroj s jednou exkluzivkou ale přijít o tu kupu TOP her z PS3.. takže pro konzolovýho nováčka celkem jasná volba - i když na Wii je určitě taky spousta exkluzivek pěknejch a mají best move ovládání :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků