Level je mrtev-ať žije Level !

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 5. 2013 22:22

Exšéfíci, co maj prachy odjinud. To nemůže skončit dobře :) Chvíli bude Level nadšenecký časopis a pak někomu dojde, že dotovat něco takovýho fakt nemá smysl a bude po ptákách :) Takový už tady byly :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karelpipa 8. 5. 2013 14:37

Ať se ani neodváží přemýšlet o plný hře nebo jakákoli DVD příloze nebo s cenovkou časopisu výše 120 Kč.
Koupil sem si č. 230 a je to hrůza a děs.
- Recenze o 100 slovech je fakt málo.
- Toaletní papír místo papíru jen aby bylo na DVDčko.
- Design udělaj tak, aby byly všude obrázky a málo místa na text
- Pastelový barvy všude kam se podíváš (je to snad pro tříletý?)
- Celkově to vypadá jako časopis typu Bravo (girl)
Plná hra Alan Wake to fakt nezachrání (ani žádná jiná).

PS: Kdo by se chtěl zbavit Levelů, několik čísel sháním :)
- CD/DVD/plakáty nepotřebuju.
Napište dyžtak na karelpipin@seznam.cz (jedná se o ročníky do roku 2005, takže kdo má novější, tak jedině za symbolickou částku)
Sháním Oficiální Český PlayStation Magazín.
Čísla 18, 33, 38, 38, 41 - 43, 48 - 52, 54 - 56, 58, 59
Level_první 3 ročníky
Score_první 3 ročníky
Gamestar (rok 1999; 2001/1; 2004/9 až 12; 2005/11
Pokud máte, ozvěte se prosím - karelpipin@seznam.cz díky :-)
Karelpipa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 5. 2013 20:03

Ono papirova periodika jeste nekdo kupuje? V dobe, kdy maji vsichni pristup na internet, kde pozadovanou informaci nalezenou v okamziku, aktualne a hlavne zdarma mi to prijde divne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 5. 2013 20:18

Kdyby nedávali plný hry, tak už tu nebyly dávno :) Oni si v podstatě kupujou čtenáře a předplatitele a pak doufaj, že jim rozdíl proplatí inzerenti - ty časopisy jsou spíš reklamní leták než časopis :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2013 20:21

Tak je čas na změnu. Kvalitní herní informace na papíře? Sem s tím! Jenže kvalita se evidentně necení.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 5. 2013 20:25

Kvalitu dokáže ocenit jen pár lidí, kteří vydávání časopisu nezaplatí :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2013 20:30

To zní docela pravděpodobně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 5. 2013 20:32

tdjohn: K cemu ti budou informace, byt kvalitni, v rubrice "novinky" ktere sis mohl precist pred dvema tydny na netu?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2013 20:43

Třeba novinky pro mě nejsou zajímavé - ani tam být nemusejí. Raději si přečtu kvalitní názor na hru nebo nějaké herní téma. Je jedno, že to bude třeba měsíc po vydání hry. Ne vždy jde o kvantitu. Hlavně je tam i ten papír.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 5. 2013 20:51

Kvalitni nazor je dost subjektivni.

Recenze nectu, ale kdybych je cetl, tak si radeji prectu tech recenzi nekolik abych videl jestli se v jendotlivych bodech shoduji nebo ne. Takhle si koupis za dve kila casak, prectes si o tom jak je novy CoD uzasny, koupil si ho za 15 stovek a budes se vztekat jaka je to ptakovina.

Co s papirem? Taky mam radeji klasicke knihy. Ale tam je ten rozdil ze ty se ctou vicekrat. Casopisy jsou jenom spotrebni zbozi. Precist - vyhodit.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2013 20:56

Pokud tam nepovídá nesmysly, tak by to šlo.

To je právě ten problém. Raději budu mít ozkoušeného autora. Vím, že když se to líbí jemu, líbí se to i mně. Za dvě kila ten časák určitě nebude. Třeba u COD jsem se nechal docela nachytat u BO2. Je to strašná blbost, ale recenze byly fajn. Chybí mi ten autor, který by to viděl jako vždy a řekl by, že nic horšího ještě neviděl. Pak už by to bylo na mně.

Já knihy vícekrát většinou nečtu a také je mám na papíře. Stejně tak to chci u časopisu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karelpipa 9. 5. 2013 15:42

Časopis přece nejsou jen novinky :shock: :-D
Ale ten poslední Level (230) je teda sračka největší. To se číst nedá ani jednou, navíc je to tak krátký, že se tam nic nedozvíš. Jako by někdo vzal Hrej.cz nebo jinej web a přepsal to na papír. (krom pár témat od Vávry, Rybky, Dobrovskýho)
Sháním Oficiální Český PlayStation Magazín.
Čísla 18, 33, 38, 38, 41 - 43, 48 - 52, 54 - 56, 58, 59
Level_první 3 ročníky
Score_první 3 ročníky
Gamestar (rok 1999; 2001/1; 2004/9 až 12; 2005/11
Pokud máte, ozvěte se prosím - karelpipin@seznam.cz díky :-)
Karelpipa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pipin 9. 5. 2013 19:53

Lozza: Jasně, že je recenze subjetivní, tak to má být. Pak už recenzenty znáš, umíš odhadnout, jak se tvůj vkus liší od jejich a z roho si uděláš obrázek...
Dnes se každej posmívá starým recenzentům typu Eislera nebo Andreje, ale tohle uměli- recenze byly dost rozvolněné, ale uměli sdílet ten zážitek ze hry, sdělit dojmy z toho, jak se jim to hrálo.
Dnešní recenze jsou hlavně o papouškování pressmateriálů, jsou plné "objektivních" informací typu kolik je ve hře zbraní, na jakém enginu to běží atd., čest vyjímkám. To jsou právě ty věci, který si každý najde na internetu. Ale ten subjektivní vklad, ten pocit, že mi nějaký známý nebo kamarád vypráví, jak se mu daná hra hrála a jaký z ní měl dojem, to rozhodně není běžné.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 9. 5. 2013 20:05

Karelpipa píše:Časopis přece nejsou jen novinky :shock: :-D
Ale ten poslední Level (230) je teda sračka největší. To se číst nedá ani jednou, navíc je to tak krátký, že se tam nic nedozvíš. Jako by někdo vzal Hrej.cz nebo jinej web a přepsal to na papír. (krom pár témat od Vávry, Rybky, Dobrovskýho)

+1
Koupil jsem dva poslední a mám ten stejný pocit.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 5. 2013 20:54

Pipin - osobne povazuju recenze za pomyslne dno novinariny. Obrazek si radeji vzdycky udelam sam a ne abych se ridil nekym cizim. Kdyz se nad nejakou hrou/filmem/cimkoliv nemuzu rozhodnout, radsi si prectu komentare nebo fora. Tam mam aspon jistotu ze ti lidi nejsou nikym placeni a podobne. (vis jak to myslim)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků