Výdělky hráčů.

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod zouki7 5. 8. 2012 18:49

Bavíme se o uklízečkách, o tom německym nedostatkovym zboží.
tdjohn píše:Ale jakou omluvu máš pro mladé, kteří jsou k ničemu a jen počítají s tím, že na ně všude čekají?
Proč bych je já měl omlouvat? Pokud si myslej, že budou v budoucnu při procházce hlavou mlátit o nabídky s prací, která hledá zrovna je, tak sou to idioti. Nebo prostě spoléhaj na to, že jim pomůžou jejich většinou bohatí rodiče. S tim se setkávám furt častějc.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 8. 2012 18:51

zouki7: Ne... Líné, aby v životě něco změnily. Na to nejsou potřeba žádný peníze. Jen vlastní mozek.
Abych řekl pravdu, taky se divím, že tu vůbec někdo bydlí, když v tom Neměcku je všechno tak super - vyšší platy, lepší ceny, větší pořádek v politice, čisto, žádný dluhy... Idilka... A nebo ty lidi, co to tvrdí, jsou idioti, těžko říct, já tam nikdy nebyl (oni obvykle taky ne).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 8. 2012 18:55

zouki7, to jsou ty budoucí uklízečky, kterým teď vymýšlíš možnosti, aby se dostaly do Německa. Opravdu nemají z čeho našetřit, ale na to se má myslet předtím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod zouki7 5. 8. 2012 18:57

Já byl v Německu asi 15m, v bejvalym minovym poli, takže sem neměl moc chuť koukat po tamější situaci. Co ale vim, je to, že by tam mohli mít pozlacený chodníky a mohli by tam pršet ojra, ale já bych se tam nikdy nenastěhoval. Bytostně nesnášim Němce. Je ale fakt, že tady mě to začíná už taky pěkně štvát, nejen kvůli penězům
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 8. 2012 18:59

Aha, ale to je zase něco jiného. Sitauci tam ale také neznám.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod zouki7 5. 8. 2012 19:02

tdjohn píše:ale na to se má myslet předtím

Pozor, ne každej měl kdysi možnost studovat, i když chtěl. Pro příklady bych nemusel chodit zas tak daleko. Je ale pravda, že to bude spíš minoritní podíl... Apropo, můžete oponovat tim, že studovat můžeš i ve stáří, jenže potom už to přecijen nepůjde tak snadno, nejen kvůli paměti atp.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 8. 2012 19:03

Proto říkám, že u starších ročníků je to složité a radu nemám. Psal jsem ale o tom, že dnešní mladé ročníky můžou skončit ve stejné situaci vlastní neschopností.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod zouki7 5. 8. 2012 19:04

No, pokud neměli ty "mladší ročníky" nějaký problémy kvůli tomu, že třeba nemohli studovat atd., tak je to pak jejich vlastní blbost a lítost neni na místě. Je ale fakt, že nemusíš mít tituly a diplomy, abys něco dokázal. Stačí iniciativa. Trochu. Snad. Někdy.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 8. 2012 19:13

O tom tu stále mluvíme. Dneska se tituly moc neřeší a plno vysokoškoláků bude rádo, že vůbec dostanou práci, protože jsou k ničemu. Jde o to být k něčemu.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 8. 2012 20:11

SCobra píše:A nebo moc líné na to, aby ve svém životě něco změnily - což je taky důvod, proč pořád ještě pracují za 8000

Chceš říct, že kdyby to bylo opačně, tedy u nás dělaly uklizečky za 50 000 a u nich za 250€, tak by se začaly houfně stěhovat do Čech? A to je ten důvod, proč mají teď 1800€? Aby se jim všechny nevystěhovaly? :hm 8-D :lol:
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 8. 2012 20:14

To, co jsem napsal, se stěhováním nijak nesouviselo... Ony pracují za 8000 prostě proto, že za víc nestojí. Až bude naše uklízečka pracovat stejně jako ta německá, třeba taky bude dostávat 1800 eur :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 8. 2012 20:30

Lmao, tak takovouhle bombu jsem nečekal :lol:
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 8. 2012 20:36

Co se ti nezdá? :) Myslíš, že lidi nepracují za tolik, za kolik stojí? Navíc takové uklízečky/pokojské třeba v Hiltonu mají podstatně víc než 8000... Naše firemní uklízečka dostává 5000 za vytření a vynesení košů dvakrát týdně.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 8. 2012 20:42

SCobra píše:Myslíš, že lidi nepracují za tolik, za kolik stojí?

To ví přeci trh, ne já :-D

Původní myšlenka byla zkrátka taková, že česká uklizečka dostane za práci tolik a tolik, ta německá o deset km dál za tu samou práci dostane 8× tolik. Je to zkrátka dost demotivující.

Btw. tohle je docela pecka http://zpravy.e15.cz/domaci/ekonomika/z ... discussion na předrevoluční reálný příjem jsme se dostali až v roce 2003 :-D A dneska je to jen o 29% víc. Buď to tu nefunguje, nebo to řízené hospodářství fungovalo zatraceně dobře :hm :mrgreen:
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 8. 2012 20:49

A já ti říkám, že pokud chce dostávat česká uklízečka tolik, co ta německá, musí jít pracovat do Německa a nebo nabídnout na českém trhu něco, co budou zaměstnavatelé ochotni příslušně zaplatit.

Jo, jenže tenkrát neexistovali lidi (aspoň oficiálně) s nulovou mzdou :)
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka