Výdělky hráčů.

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 7. 2012 13:32

Ahoj, na toto téma mě přivedlo: http://gamrconnect.vgchartz.com/thread.php?id=145522&page=1
Jsou to hráči a také vydělávají. Co mě zarazilo, že řádově je to trochu jinde :D Protože sem chodí dost lidí z ostatních zemí, napadlo mě, že by se mohli vyjádřit, jak je to u nich. Současný měsíční průměr ČR je přibližně 24000,- a pražský 32000,-. Ani jedno mi nepřijde jako dostatečné pro obyčejné žití, ale když vidím, kolik kdo vydělává jinde, je vidět, že to asi tak opravdu je. I cena her bude pro ně trochu jinde.

Hlavně mi jde o to, jestli má cenu se stěhovat za prací do jiné zěme, když u nás se moc vydělat nedá. Jeden jazyk je dnes standard i u prací v ČR, proto stejně každý nějaký umí a podle toho by se mohlo vybrat. Jak to vidíte?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 21. 7. 2012 14:22

Kristova noho, 24 a 32 tisíc? To se asi průměruje někde na Hradě, osobně snad ani nikoho takovýho neznám. :roll:
tdjohn píše:Ani jedno mi nepřijde jako dostatečné pro obyčejné žití.

Pro někoho kdo potřebuje mít na každej den v tejdnu jiný auto, v kapse Vertu a doma pozlacený stěny, asi ne no...
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 7. 2012 14:26

Proc jsi nezalozil nejakou anonymni anketu? Pochybuju ze ti sem lidi budou psat kolik vydelavaji.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 21. 7. 2012 14:32

tdjohn > By me schvalne zajimalo, kde a kolik vydelavas kdyz ti 32k v CR neprijde dostatecne pro obycejne ziti.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 7. 2012 14:55

zouki7 píše:Kristova noho, 24 a 32 tisíc? To se asi průměruje někde na Hradě, osobně snad ani nikoho takovýho neznám. :roll:
tdjohn píše:Ani jedno mi nepřijde jako dostatečné pro obyčejné žití.

Pro někoho kdo potřebuje mít na každej den v tejdnu jiný auto, v kapse Vertu a doma pozlacený stěny, asi ne no...

Záleží na tom, kde bydlíš. Tady v Praze je to úplně běžné a právě protože neznám situaci jinde a jiných hráčů, tak se ptám. Hlavně zahraničí mě zajímá.

Lo!Zza píše:Proc jsi nezalozil nejakou anonymni anketu? Pochybuju ze ti sem lidi budou psat kolik vydelavaji.

Mně nejde ani tak o to, kolik kdo vydělává, ale jestli se vyplatí jít jinam a jak moc. To dokážeš posoudit dobře a stačí mi výsledek. Třeba i Anglie může být zajímavá, pokud se tam na Čechy nedívají nějak moc špatně.

SPY píše:tdjohn > By me schvalne zajimalo, kde a kolik vydelavas kdyz ti 32k v CR neprijde dostatecne pro obycejne ziti.

Jsem v Praze a přes pražský průměr se dostanu, ale právě proto vidím, že do budoucna je to k ničemu. Ani auto nemám, protože staré jsem už živit nechtěl a nové mi přijde strašně nákladné. Nemyslím cenu, ale údržbu. Tramvajenka na rok stojí kolem 5000,- a to mi zatím musí stačit. Zase ale nepracuju moc dlouho a chtěl bych časem vydělávat více a je mi jedno kde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 21. 7. 2012 15:09

24 prumer ? to je ale blbost .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 7. 2012 15:16

Lepší je koukat se na medián, který se ale raději moc nezmiňuje... :-)

Jinak nemá cenu řešit, jestli konkrétní částka je hodně či málo. Záleží, v čem člověk bydlí, kde bydlí, čím a jak často jezdí atd.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 7. 2012 15:17

Tady je aktuální stav, ale není tam medián, ten se dá najít zase jinde. Tak moc rozdílné to ale není.
http://www.kurzy.cz/makroekonomika/mzdy/
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 7. 2012 15:18

Jinak to mě vždycky fascinovalo, proč králem v softwarovém pirátství jsou severské země, kde děláš minutu a máš na hru vyděláno...

EDIT: A ještě jedná věc je zajímavá. Ve výkonnosti ekonomiky na hlavu je česká na cca 70% německý. Mzdy jsou ale tak na 30% :-(
Naposledy upravil Sasakr dne 21. 7. 2012 15:20, celkově upraveno 1
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 7. 2012 15:18

Sasakr, zmiňuje, jen není všude.

Určitě, ale v zahraničí si to nedovedu představit. Je tu ale dost lidí, kteří tam pracují a žijou.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 21. 7. 2012 15:24

On ten medián se od průměru neliší až tak zásadně, jak by člověk předpokládal po přečtení diskuzí na novinkách:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 7. 2012 15:39

tdjohn píše:
Lo!Zza píše:Proc jsi nezalozil nejakou anonymni anketu? Pochybuju ze ti sem lidi budou psat kolik vydelavaji.

Mně nejde ani tak o to, kolik kdo vydělává, ale jestli se vyplatí jít jinam a jak moc. To dokážeš posoudit dobře a stačí mi výsledek. Třeba i Anglie může být zajímavá, pokud se tam na Čechy nedívají nějak moc špatně.

Tak to snad zalezi na kazdem cloveku co ma za priority ne? Jestli chces levnou vodku tak se odstehuj do Ruska, kdyz si chces koupit bez problemu pistoli tak jed to Ameriky... Vsude najdes jak dobre placenou praci, tak i spatne placenou. Ta naivni predstava o tom, ze pojedu do ciziny a hned se budu mit lip, uz mne docela stve.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 21. 7. 2012 15:49

tdjohn píše:Záleží na tom, kde bydlíš. Tady v Praze je to úplně běžné

Taky bydlim v Praze, ale 32 tisíc průměr je jenom zbožný přání. Kvůli takovejm jako ty si pak celá republika myslí, že pražáci se maj jak prasata v žitě a podpalujou si tu kubánský doutníky masarykama...
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 7. 2012 15:55

Lo!Zza píše:
tdjohn píše:
Lo!Zza píše:Proc jsi nezalozil nejakou anonymni anketu? Pochybuju ze ti sem lidi budou psat kolik vydelavaji.

Mně nejde ani tak o to, kolik kdo vydělává, ale jestli se vyplatí jít jinam a jak moc. To dokážeš posoudit dobře a stačí mi výsledek. Třeba i Anglie může být zajímavá, pokud se tam na Čechy nedívají nějak moc špatně.

Tak to snad zalezi na kazdem cloveku co ma za priority ne? Jestli chces levnou vodku tak se odstehuj do Ruska, kdyz si chces koupit bez problemu pistoli tak jed to Ameriky... Vsude najdes jak dobre placenou praci, tak i spatne placenou. Ta naivni predstava o tom, ze pojedu do ciziny a hned se budu mit lip, uz mne docela stve.

Ano, priorita je tomhle tématu mzda. Právě v ČR to moc na dobrou mzdu nikde nevidím a to jsem toho neviděl úplně málo. Pokud chce někdo podnikat, má šanci se dostat na zajímavé peníze, ale já podnikat nechci. Takže zpět k tomu, že všude dobře placenou práci nenajdeš, pokud nemáš moc štěstí. Pokud mi řekneš, že v Anglii si vyděláš to stejné za stejně odvedenou práci a ještě máš dražší bydlení, tak pro mě je to zajímavá informace v tom, že se mi určitě nevyplatí tam jezdit. Myslím, že to ale tak nebude.
zouki7 píše:
tdjohn píše:Záleží na tom, kde bydlíš. Tady v Praze je to úplně běžné

Taky bydlim v Praze, ale 24 a 32 tisíc průměr je jenom zbožný přání. Kvůli takovejm jako ty si pak celá republika myslí, že pražáci se maj jak prasata v žitě a podpalujou si tu kubánský doutníky masarykama...

Asi také záleží na oboru, ale bydlení i jídlo tu stojí tolik, že moc na výběr není. Právě nemají, dyť říkám, že i s průměrem se tu dá vyžít tak tak. Žádné doutníky! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 21. 7. 2012 16:02

tdjohn píše:Právě nemají, dyť říkám, že i s průměrem se tu dá vyžít tak tak.

Nemyslíš doufám 32k pro jednoho člověka? Jestli ano, tak buď seš zvyklej jezdit na víkendy na Kanáry nebo tim topíš v krbu.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků