Nejoblíbenější Zbraň!

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Grammator 29. 10. 2009 20:51

Tohle téma jsem tu nenašel...

1) Hyperblaster (Q4 - celkově tam jsou nádherný zbraně) ten mi dokonale učaroval...
2) Organic Zero Point Energy Field Manipulator (netřeba představovat ;) )
3) Leech Gun - nabitá Sunbeam (Prey)
4) Shoulder Cannon (AvP 2)
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 29. 10. 2009 20:53

Snip, puška, většinou hraju CoD nebo CSS, takže nic těžkého :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2009 21:16

Browning .50cal (třeba Fallout Tactics)
M60 (klasika)
M61 Vulcan (taky klasika)
U pistolí je to myslím jasný :D Taky .50cal nebo něco, co dělá podobný rámus :D
A když sniperku, tak jedině něco jako Barrett M107, jen je škoda, že se ve hrách moc nevyskytuje (např. ve Falloutu jako Bozar, což je sice mladší verze s označením M82, ale taky .50cal)

Ve fantasy obvykle dva meče, pokud to jde, i když poslední dobou přesouvám preference k luku.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 29. 10. 2009 21:24

future nic? :)
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2009 21:28

Jen Turbo-Plasmová puška z Falloutu :-) Lasery a takový hovadinky nemám moc rád :-) Snad ještě Gatling Laser taky z Falloutu :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 29. 10. 2009 21:28

Colt 1911 - krásná zbraň
Z pušek SCAR, M14

Sci-fi zbraně jsou až na výjimky zpracovaný blbě a nesmyslně, takže tam nic:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 29. 10. 2009 21:54

No již tady spousta železa bylo vyjmenováno, že ...základ je Magnum 44 se stop efektem, Snajperka se slušnou optikou(s dostatkem střeliva!), cokoliv automatického(ale s možností, jednotlivé rány+optika+tlumič s podvěsným granátometem), kulomet je pro sraby a šerpy, kdo se s tím má tahat, he,...
a nezbytný pumpík! na Brok i knedlík, no granáty a Miny neurazí, pastičky já rád. Ve Fantazy i třeba Falloutu-Katana, cokoliv magic, Kuše-opět stop efekt, větší než Luk,...Ogden, serž od RR.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 29. 10. 2009 21:58

Nejoblíbenější zbraně?

Tak například:
The Huntsman - Sniperův luk z Team Fortress 2 :love:

Všeničící kombo plamemonet a The Axtinguiser (speciální Pyrova sekyra, která je slabší než běžná sekyra, ale zapáleným protivníkům dává kritické škody), rovněž z TF 2 :twisted:

Flaška likéru - opět TF2 :D Prostě není nad to říznout někoho po kebuli flaškou od chlastu ^^ Škoda jen, že nejde protivníka ožrat do němoty ( :-( ), ale kdo ví, co bude dělat unlock za flašku, až vyjde Demoman update... :hm :-P

M16/M4 (strašná spousta her) - prostě klasická a osvědčená moderna :)

Colt 1911 (zase tuna her, třeba Mafia) - krásná pistolka :love:

Desert Eagle (hromada her...třeba CSko) - když chcete POŘÁDNOU pistoli, co dělá FAKT bordel ^^

Snad všechny zbraně v sérii NOLF :love: Kromě klasických kousků tam byly vtipné záležitosti, třeba bouchající kočička :mrgreen:

Predátorův Shoulder Cannon (AvP 2) - prostě skvělé na porcování marín a lechtání alienů :-]

BFG 9000 (Doom, Quake 3 Arena) - kdo by tuhle klasiku neměl rád :)

Smršťovač/zmrazovač (oboje Duke Nukem 3D) - komentář snad netřeba ;-) Jen, že s oběma zbraněmi si šlo užít fakt brutální dávku legrace :))

Gravity Gun (HL2) - parádní věcička, nemusím snad představovat ;-)

Slovutná noha pana Nukema (Duke Nukem 3D) - alias kopačky do alienských xichtů jak se sluší a patří ^^

Oblivion Keyblade (série Kingdom Hearts) :arrow:
Obrázek
Nevypadá to nebezpečně, ale dostat tím přes držku bych nechtěl O:-) :mrgreen:

Masamune (Final Fantasy VII a řada dalších, hlavně japonských, her) :arrow:
Obrázek
Je to tenký jak párátko, ale dokáže to rozsekat člověka na nudličky ^^ :twisted:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2009 22:09

Co Tonbo Giri? (např. z Warriors Orochi)
Obrázek
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 29. 10. 2009 22:40

no pokud jde o ty mlátící, sekací a kuchací zbraně tak zamozřejmě runeword Faith a Grief ;)
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 29. 10. 2009 22:43

Obrázek
Obrázek
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 10. 2009 22:53

Killzone/Killzone 2 základní puška.
Obrázek
V zásadě to je samozřejmě variace na klasickou M-4/M16, ale je perfektně zpracovaná, ve dvojce přímo cítíte její váhu, je přesná, sice ne tak rychlá ve vyprazdňování zásobníků jako protivíkův ekvivalent, ale zato má větší průraznost a díky dobré optice se dá na střední vzdálenost docela solidně použít i jako sniperka. Takže pro mne jednoznačně favorit.
Z RPG jednoznačně Omnislash z FFVII (sorry za obrázek, nedá se nic sehnat)
Obrázek
Maximální dmg způsobuje když má postava nejméně 90% života (takže doporučuji zakouzlit regen a haste), ale pak dává maximální rány jaké může postava ve hře dát, tedy za 9 999 životů. Když to spojíte se stejnojmenným limitbreakem, tak jde o opravdu smrtící kombinaci. Ve hře je sice ještě lepší zbraň (má ji Yufie a její dmg se řídí podle síly protivníka, takže proti bossům dává VŽDY max dmg, ale ta už není tak hezká).
no a protože zrovna hraju Yakuzu 2 tak ze současných musím dát tohle:
Obrázek
Má veliký dmg a nic lepšího ve hře stejně není. Navíc od jisté úrovně schopností jsou chladné zbraně stejně nejlepší napříč žánry.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 29. 10. 2009 23:09

Lancer z Gears of War - IMHO jedna z nejoriginálnějších zbraní ve hrách vůbec. Místo bajonetu rovnou motorovka :D
Obrázek

Z těch klasických MP44, můj favorit v každé hře z 2.sv
Obrázek

A ze současných SCAR a M4
Obrázek
Obrázek
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 10. 2009 23:16

Co tohle?
Obrázek
Najdete v MGS4 a v online hře to patří k těm pokročilejším ke kterým se dostanete až když nahrabete nějaké ty bodíky. Přesná, rychlá, lehoučká a velmi smrtící i na dálku.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 30. 10. 2009 01:02

Zkuste si zahrat Borderlands..tam vam z tech zbrani preskoci:D
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků