ProHraný Čas...

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 6. 2014 21:54

.soul: Blbost proto, že vím, že kdybych začal nějakou jinou hru z mého předlouhého "to play" seznamu, vím, že bych se asi bavil víc nebo přinejmenším jinak, než při stokrát hraném leftku.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 6. 2014 22:07

Tak to já mám jistotu, že ten zážitek může být i po tisíci hodinách tak super, že to za to stojí. Jinak bych to asi nehrál, ne? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 26. 6. 2014 07:21

Sasakr: v tom pripade bych to poupravil spis na blbost pro tebe :-)
Ja si troufam rict, ze jsem za zivot hral a dohral uz fakt hodne her, ale nikdy jsem se nebavil tak, jako u EQ2. A pochybuju, ze kdybych presel na neco jineho, tak ze se budu bavit vic :-) A tam se dalo delat TOLIK veci, ze i kdyz me jedna slozka hry prestala bavit, tak jsem proste jen presel na jinou...
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 26. 6. 2014 09:01

1. Baldur's Gate 2 .. dohráno minimálně 15x, spíše už ale více než 20x (kdysi jsem ji hrával i tak 3x za rok, teď už jenom 1x/rok :) ), přestal jsem počítat hodně dávno :D .. odhaduju něco okolo 1000 hodin
2. série C&C - stovky hodin
3. série The Elder Scrolls - stovky hodin
4. série Fallout - stovky hodin
5. tady bych asi umístil Mass Effect 3 .. díl, který mě ze série nejvíce zklamal, ale strávil jsem u něj překvapivě nejvíce hodin :D . A ještě více překvapivě za to může multiplayer, který jsem původně ani nechtěl hrát..no a nakonec jsem u něj "ztvrdnul" na něco málo přes 200 hodin (podle počítadla 215)

edit: no počkat, zapomněl jsem na Zaklínače..první a druhý díl jsem dohrál tolikrát, že by to dohromady dalo určitě více než ME3 :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 26. 6. 2014 10:15

Nic proti tomu, radeji dohrat 100x dobrou hru, nez rozehrat 100 blbych. Ale tebe bavi donekonecna furt cist ty hromady textu?
Nebo uz jen "poslepu" mackas odpovedi aby ses dostal ke konci dialogu?
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 6. 2014 14:09

Nekdy me prepadaji myslenky, ze je tolik her/filmu/knih/... a ze nemam sanci vsechno dobre stihnout. Proto u me nehrozi, ze bych neco hral 100x nebo nekde skysnul 1000 hodin.
Ale dival jsem na hru, kterou jsem dle meho hral za par poslednich let asi nejvic (Battlefield P4F, vzdycky na par minut na odreagovani, prevazne pres zkouskove) a hodilo mi to necelych 90 hodin. Podle Steamu nejvic Borderlands 2 - 56 hodin a to nemam jeste vsechny dlc hotove.
Mozna GTA: SA by jeste mohlo atakovat hranici 100. Dalsi sance, kdy bych mohl nejake hodiny nasbirat je Transport tycoon, Syndicate, Warcraft, Red alert nebo podobne stare strategie. To uz se nemam sanci dozvedet, ale velice pochybuju, ze by to byly nejake stovky.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 6. 2014 20:48

Dota 2 mi hlasi 870 hodin. V jednicce jsem mel mozna jeste vic.

Taky hry nehraju vickrat nez jednou (natoz RPGcka). Vyjimku snad tvori jenom Silent Hilly a MGS, ale ty hraju kvuli zopakovani pribehu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 6. 2014 21:38

Valkyria Chronicles 2 - alespoň 350 hodin. Teď už to budu vědět na jisto jen těžko, protože mi hra dvakrát smazala save a v obou případech jsem měl minimálně 80 hodin. Ale není to že bych ji hrál "opakovaně" (tedy story část ano, ale ta není až tak dlouhá), spíš jako če jsem v té hře "pokračoval".
Stejně tak Metal Gear Solid: Peace Walker - cca 400 hodin dohromady.
Strašnou spoustu hodin jsem nechal ve Final Fantasy 7. Alespoň osmkrát dohráno a to znamená dobře ke 400 hodinám kumulovaného času.
A samozřejmě Gran Turismo. Každý týden si k té hře sednu alespoň na hodinku nebo dvě (seasonal eventy) a kdybych měl sečíst celou sérii, ty tisíce hodin by to dalo určitě.

Skvěle prokrastinovaný čas :)

Ovšem je pravdou, že se spíše soustředím na krátkodobější hry a většinu své sbírky jsem nehrál více než jednou, což vzhledem k naprostému přetlaku v oblasti FPS znamení ne více než průměrných 15 hodin na kus.

Blbý je, že si tak nějak nevedu seznam kolik hodin jsem u čeho utratil. Ale bylo by to docela zajímavé to zjistit. :hm
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 28. 6. 2014 11:15

_DAVE_ píše:Nic proti tomu, radeji dohrat 100x dobrou hru, nez rozehrat 100 blbych. Ale tebe bavi donekonecna furt cist ty hromady textu?
Nebo uz jen "poslepu" mackas odpovedi aby ses dostal ke konci dialogu?


To bylo na mě? Jestli se to týkalo těch ukecaných RPG her (hlavně teda asi BG2), tak vzhledem k tomu, že většinu rozhovorů znám skoro zpaměti, tak ty méně významné vyloženě jen proklikám a taky mi z části i proto každé dohrání trvá o něco kratší dobu. Což je tak trochu problém třeba právě u BG2, kde tak nejde dokončit romance, protože ty jsou časované..dojde k rozhovoru a pak další přijde třeba až za 10 hodin hraní..no a když hru proletíš rychle, protože znáš všechno zpaměti, tak se nedostaneš k ukončení romance :) (teda jedině pomocí konzole)

No vlastně u všech RPG, které procházím už poněkolikáté, valnou většinu rozhovorů přeskakuju a zastavuju se jen u těch, které mi přijdou zajímavé a nebo zábavné.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků