ProHraný Čas...

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Meda 7. 1. 2010 10:06

Tak u me urcite vede serie Gothic 1 a 2 plus addon jsem vse dohral minimalne 6x mozna i vickrat uz se v tom ztracim kolikrat jsem to dohral plus Gothic 3 zatim jen 1 ale urcite dam znova.Pak asi Doom 1+2 tenkrat (ten cas tak leti) jsem u toho stravil tak mesic v kuse a porad se k tomu vracel neskutecna parba.No a pak to bude asi serie X-COM a nebo Jagged Alliance 2.Novejsi hry bohuzel stezi dohraju a kdyz uz dohraju neni chut se k nim vracet.Jeste taky serie Fallout stoji za zminku a nebo Star Wars KotOR serie.Z her po netu sem hral az do minulyho roku Kingpin Life of Crime raci ani nepocitat kolik jsem u toho stravil casu za tech 8 let no a ted Left 4 Dead 1 tam uz mam neco prez 1200 hodin.
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 29. 1. 2010 18:18

Marcel: Super.. :mrgreen: Díky za velkolepý přivítání, nepodal bych to líp ^^ ;-)
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 29. 1. 2010 21:18

No Terry sice ma potěšilo, že se líbilo, ale je to parafráze na Klasiku,,Loď Bláznů,,...jinak se známe, jen podle toho co si na Sebe tady mezi řádky prozradil i v historii. Ale může se to změnit, že. Přiznávám se raději veřejně , že jsem Doupěcí a SF,,SPY,,. Mám čas se hrabat v archívu příspěvků..., ale jen v dobrém, že. Ogden - Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 6. 2014 21:41

Sasakr píše:Mafia, There (ježíš toho bylo strašně moc), GTA SA MP (taky dost), TDU (no tam to ani jinak nejde)...

Podle Steamu L4D 301 hodin a L4D2 158 hodin... za tu dobu jsem mohl odehrát takových jiných her... jenže holt to je ta moc těhlech her, že když člověk neví co by hrál, hraje tohle.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2014 21:53

Přesně tak, takhle to mám s GTA. To jsou tisíce hodin, ale to zná každý, kdo hrál někdy něco online.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 24. 6. 2014 07:22

Onlinovky jsou na mrhani casem nejhorsi no. Jeste v dobach, kdy mi cas u her pocital xfire, tak jsem mel v CS:S nahrano kolem 4500 hodin, u Everquestu 2 to bylo okolo 2300...
Kdybych se misto toho ucil treba na housle, tak uz vyhravam Mozarta v Narodni Opere :-P
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 6. 2014 17:17

Tak to já prohranýho času nelituju, však to byla zábava, ne? A čas věnovaný zábavě já nepovažuju nikdy za promrhaný. Jen že věnovat tolik času jen jedný hře je blbost.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 6. 2014 17:57

Proč by to byla blbost? U GTA jsem až po pár měsících něco málo uměl. Až po letech je z tebe někdo lepší. Když to budeš pořád střídat, tak to je o ničem. To rovnou můžeš sbírat trofeje :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 6. 2014 18:24

Ale já hry nehraju proto, abych uměl udělat nějakou šaškárnu v autě nebo na kole, jako nám tady pořád postuješ ty. Já si ji chci užít, což nevím nevím, jestli by mě tisíce hodin "tréningu" těhlech bejkáren přineslo.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 6. 2014 18:44

Třeba jsi jen lempl. Co takový Street fighter? To je podobný princip a kdybych na to měl čas, tak tomu ty roky věnuju.

A nejde o šaškárny, ale o normální hraní, jen jako protivníky vemeš lidi z netu. To je pak trochu jiná obtížnost.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 25. 6. 2014 13:52

lineage 2 +- kazdy den 5 hodin na spanek dva a pul roku v kuse
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 6. 2014 13:59

No já vzhledem k tomu, že mám na hraní týdně tak těch 7-8 hodin jsem online věci úplně vypustil. A stejně mě daleko víc baví hrát "příběhové" hry, kde je jasně daný začátek a konec.

Blbnout ve Skyrimu nebo GTA 1000hodin bych opravdu nedokázal.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 25. 6. 2014 17:39

Bohužel mi chybí metrika u těch nejhranějších her, seřazeno odhadem:

Test Drive Unlimited - tisíce hodin
C&C3 Kane's Wrath - tisíce hodin
Call of Duty 4 - stovky hodin
Grand Theft Auto IV - stovky hodin
Test Drive Unlimited 2 - stovky hodin
World of Tanks - stovky hodin

přesné číslo mám až u FIFA 13 (Origin) a to 330 hodin, na steamu vedou Worms Revolution (94 hodin).
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 25. 6. 2014 20:04

Sasakr: Proč blbost? :-) Sám řikáš, že jde hlavně o to se bavit a mě to bavilo sakra hodně. Hlavně ten Everquest 2, doteď na to s radostí vzpomínám a mít zas tolik času, tak se na to zase vrhnu :-)
V CS:S když jsme zas hrávali v klanu a dokonce i jezdili po turnajích, tak to mě taky bavilo neskutečně. Navíc jsem se díky tomu seznámil se spoustu lidí a s několika dokonce doteď sem tam chodíme na pivko.

Nehledě na to, že to bylo cenově hodně výhodný :-) V CS:S jsem platil akorát 200kč klanovej příspěvek na server a v době Everquestu 2 jsem 2 a půl roku nedal peníze za jinou hru (akorát teda 15 euro měsíčně poplatek)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 6. 2014 20:15

Mně se na tom líbí i ta soutěživost. V singlu jsi třeba king, ale když víš, že patříš k nejlepším, kteří tu hru hrají, tak je to taky super. Nevýhodou je, že děti budou vždy lepší, ale třeba do nejlepších 5 % se člověk vejde i s nimi.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků