ProHraný Čas...

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod weca 15. 10. 2009 21:38

Za mě by to byly asi Gothicy (1,2), potom AoE 2, Warcraft 3 a na Xboxu asi nejvíc GTA 4, ale v porovnánim s PC hrama to hraju opradu chvilku :-)
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 16. 10. 2009 19:55

Naprosto to nedokážu odhadnout. Asi půl roku jsem ubíjel čas WoWkem, takže tam toho asi padlo dost. Jinak poměrně hodně taky Heroes 3 Complete, Diablo 2 + LoD. Ani takový Fallout 1+2, Gothic 1+2+NoR, Civilization (1-4) a Wizardry 8 nebudou zanedbatelný. A málem bych zapomněl na staré dobré UFO: EU a kopu dalších her.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 17. 10. 2009 20:18

já to mám poměrně jednoduchý...

1. serie Pro Evolution Soccer
2. serie Heroes of Might and Magic
3. serie Call of Duty
4. serie Need For Speed

ostatní jsou přicmrndávači... :D
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 10. 2009 19:33

Uff, těžko říci :)

Určitě na prvních místech bude serie FIFA, u které jsem proseděl prozatím deset let života, doslova :) (samozřejmě ne 24hod/7 dní v týdnu - avšak všichni víte, jak to myslím). Mnoho hodin jsem proseděl i u serie NHL a PES :) V desítkách hodin bych odhadl prohraný čas za fighty v Unreal Tournamentu, kdy jsem chodil hrát s klukama o 3-4 roky staršíma :)
V dětství se vše točilo okolo Dooma, Wolfa 3D, Hereticu či stařičkého Prince of Persia :) A to určitě stovky hodiny byly také, sice jsem nehrál tak nárazově, několik hodin, ale byl jsem do toho naopak opravdu "zažrán" :)
V poslední době nějak nestíhám a na hry moc času již není, ale přemýšlím zas co rozejdu :) Chtěl bych si dát zřejmě znovu CoD:MW či GTA:SA :) Bohužel můj počítač už něco pamatuje, tak teď čekám maximálně na nějaký novější NB (možná?), který si zřejmě pořídím na vysokou. Popřípadně kšunt max. na office a internet a nějaké PSP na cesty :) To by nebyla špatná kombinace :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 10. 2009 06:06

U mne těžko říct. Doma jsem asi nejvíc času strávil u Undyingu, když sečtu všechny projití, tak se to ke 100 hodinám přiblíží. Pak asi bude následovat Quake III Arena, pak už to vychází na stejně.
V práci mám odehráno, za ty roky, nespočet hodil Doomu I + II + CZ verze MorDoom. Před pár lety jsem byl schopný ho chodit úplně poslepu na nejvyšší obtížnost.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 21. 10. 2009 10:48

1. Diablo 2, u toho sem strávil haaafo času... (holt profi)
2. asi Simcity 4 - je to takový piplání a poslouchám u toho hudbu :)
3. Total Annihilation
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 22. 10. 2009 09:23

Ve školním prostředí jednoznačně Heores 3 a doma nejspíš NFS, GTA či CoD2
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 25. 10. 2009 11:59

PC:
GTA SA - nejlepsi a nejzabavnejsi GTA,jel sem ho 2tydny v kuse!
Morrowind + vsechny datadisky - nevim strasne moc
Fallout1 + 2 - hra meho detsvi,hral sem ji porad dokola!
Tropico - idealni na letni mesice s dzusem ^^

X360:
Fallout 3 pres 60h (a to me ceka GOTY!)
Battlefield Bad Company - skvely MP
Far Cry 2 - ma prvni koupena na X360 :love:

GC:
Resident Evil 4 - nejlepsi akcni hra,co dodat?

Spis hraju vic her...nejsem nejak zanrove zamereny,co me bavi tak to drtim,jednu dobu sem zkousel i MMO,konkretne Anarchy Online a nedopadlo to dobre,chodil sem spat ve 4h rano apod.,od te doby se MMO bojim - nic pro me ;-)
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 10. 2009 16:30

Mafia, There (ježíš toho bylo strašně moc), GTA SA MP (taky dost), TDU (no tam to ani jinak nejde)...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 7. 1. 2010 01:07

1. Tekkens (s přehledem, tady jsou to už léta)
2. Mortal Kombat (když by se čas nasčítal za všechny díly, rozhodně to bude druhé místo, paradoxně nevim proč, zas takový fanda do MK nejsem)
3. Age of Empires 1 a 2 (hlavně u dvojky to bylo neustálé)
4. Roller Coaster Tycoon 2 (nejdřív jsem si stavěl pro sebe, ale poté již brzy otravoval na netu s balíčky plných vlastnoručně nadesignovaných map a tratí:-/)
5. Fallout 1 a 2 (hlavně 2..První RPG které jsem si opravdu užíval)
6. Diablo 2 (toho času bylo také moc)
7. Unreal Tournament a Quake 3 Arena (prvně spuštěn multiplayerový způsob FPS, byť proti botům. Nezapomenutelný a neskutečný množství propařeného času)
8. Oblivion
9. MDK (kdysi jsem ho otočil circa 10x a znal tak všechny kouty a tajnosti)
10. Borderlands (hra z poslední doby, které jsem se terpve včera vzdal. Hrál jsem ji ve volném čase v podstatě nonstop od jejího vydání až doted. A i když to tak žhavý neni, přesto mi připomněla ty starý časy, kdy mi ještě stálo za to hrát hry znovu a znovu:-) )..
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 7. 1. 2010 01:20

Je to trochu s podivem, ale podobný pocit jako ty u Borderlands jsem měl já s Falloutem 3. A to jsem byl zpočátku hodně skeptický, protože jsem původní Fallouty měl opravdu HODNĚ rád... Trojka je jiná, ale bavil jsem se skvěle (dohrál jsem to 2x a dost jsem se s tím mazal) a na další hraní se už zase těším. Tentokrát si už ale počkám na GOTY edici...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 1. 2010 03:03

Hele Kurča, další ..CVOK,,do naší,,Ztracený Party,,: TERRY...Vítaj mezi námi: ,,Potkal blázen Blázna, uzřel u Zrcadla, Tvář novou Zprázdna, Vítaj Bratře...uzřev Svoji líc, zas je Nás o Jednoho víc...,,. No navýšil jsem své konto o další Stovku HH v G3/V.sehrávka, he. Brou Ponocnej Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 7. 1. 2010 03:04

he he..Tjn, Falllout 3 nebyl špatnej, ale na můj vkus to bylo jiný než minulý díly až příliš..Pořád jsem měl pocit, během hraní, že bych si raději pustil Obliviona:-)..U Borderlands pak, že obdobně měl vypadat novej Fallout
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 1. 2010 03:18

JoJO Terry, vono je Fallout a FALLOUT, jako Gothic a GOTHIC že, ale hlavně, že s tím Virtuálem 3D vylezli, Tulák Ogden z Pustin a jeho věrný Pes ROLF...A co Morrowind Terry, máš ho u Mne připravenýho, Kam se Hrabe Oblík, ten již byl trochu se střiženejma Křídlama. Jinak Age of E II. mám tu komplet i s Klonama SW:BG.No Bordel až uvidím v akci, v Březnu, odkukala mi GE 6600 a zůstala Old 5700, he.
Pochopitelně se na Tebe těším, že...Ponocnej Marcel od Zvonu. Dárečky připraveny, něco od Stromčeka a Ogdena.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 7. 1. 2010 10:03

1) Doom 2 (jak to vyšlo tak od rána do večera několik let :-) )
2) rFactor (2 roky tréninky, setupy, závody)
3) ? (Mafia, RtCW, NOLF2, HL1, MaxPayne1,2, Quake 2, Warcraft1,2 - vše tak 5x)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků