CravataCon 2011

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 1. 2009 16:04

Všichni hráči jsou srdečně zváni na akci CravataCon 2009!
Po prvním povedeném ročníku, kde jsem si ozkoušel tvrdý chleba organizátorský, jsem se rozhodl, že si na druhý rok troufnu na něco více - vlastní linii. A o čem jiném udělat něco pěkného, než o našich milovaných hrách?
V současnosti herní linii vévodí přednášky redakce herního serveru Doupě.cz - nechybí redaktoři minulí ani současní (Karel Kališ, David Sláma, Petr Kolář), stejně jako se můžete těšit na přednášky přímo několika vývojářů ze studí Altar Interactive (Martin Boček) a Bohemia Interactive. Zapomenout nesmíme ani na populárního redaktora LEVELu - Pavla Dobrovského.
Přednášky se budou týkat výhradně her samotných, jejich vývoje a herní novnařině - těšit se tak můžete na pohled do zákulisí s názvem "Jak se dělá hra" nebo "Level a mission design," na zábavné zážitky z novinářských akcí a psaní o nich, stejně jako na méně tradiční přednášky o "Hry a umění," "Realismus ve hrách," či o filmech v enginu hry - právě pro vás je tu pak přednáška "Machinima."
Termín akce je 06.-08.03. 2009, cena za vstup na všechny tři víkendové dny je 190,- Kč. Místo konání je malebné moravské městečko Nový Jičín. Spaní bude probíhat v tělocvičně, či za drobný poplatek v nedalekém inernátě.

I když jsem chtěl nejdříve uvést novinku s PR článkem přímo na Doupěti, ale jelikož mi chybí pár přednášek, začnu tady. Témata jsou libovolná, pokud se budou aspoň trochu týkat her. Odměnou pro přednášejícího je 40,- Kč sleva na vstupné a dobrý pocit. Ideální délka přednášky je jedna hodina, byl bych rád, pokud by se udrželo maximum 2 přednášek na přednášejícího. Nabídky na přednášení mně posílejte do SZ nebo na ICQ.
Pokud někdo ví jistě, že přijede, ocením nějakou zprávičku taky - potřebuji aspoň přibližně vědět, kolik lidí nám přijede.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Heady569 10. 1. 2009 16:07

Tak jsem se domluvil s Ertíkem a potvrdil účast. Můžete se těšit na přednášku o NCsoftu, Lineage, Lineage 2 a nově přicházející MMO hře Aion.
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Odeslat příspěvekod Majorus 10. 1. 2009 19:31

Dobrovský? JEDU!!!
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod mr_wawra 10. 1. 2009 19:41

Blbej termin .(
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 10. 1. 2009 20:46

Novej Jičín je daleko, ale rád bych se zajel podívat :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pipin 11. 1. 2009 23:26

Tak už kvůli Dobrovskýmu bych tam nejel :D
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 12. 1. 2009 02:25

No Erte,je to sice daleko ,ale spojeno:s Parketou,Vandříkem,Focením a Pokecem +
,,in Nature,,lidmi okolo Her a Doupěte,...to beru,TAKY ,můžeš si udělat čárku,že...co se týče ,,kecpultu,,no navrhni téma! a Já se budu snažit s Tím něco za ty 2 měsíce províst ,aby to nebylo na,,kšandu,,he...(asi něco o Stařešinkách,Historii herní scény? a tak podobně,prostě něco co pásne a zaplní ďoure v tématech,že...),ozvi se na SZ či majl,díky... pokecáme,těší se STarec Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 12. 1. 2009 06:14

No já slíbil účast už dávno,jenom jsem ještě neměl nějak čas na ty přednášky. + kámoš se dvěmi armádami warhammeru s tím taky počítá.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 12. 1. 2009 17:17

A musi se prijet v kravatach?
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 12. 1. 2009 17:19

Heh, normálka, já mám do N.Jičína zase "povedené" spoje. To by jeden blil ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 1. 2009 17:31

C.I.S.I. píše:A musi se prijet v kravatach?

Nemusí, jenom je to stylovější :) NA minulý ročník si ji jeden člověk dělal z kroužků ke kroužkové zbroji ;-)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 1. 2009 18:21

Celkem bych přijel, ale ta dálka...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 1. 2009 00:24

hele, z praglu happy hour cena s SA za 270, jinak 350... se v Praze domluvte a dojedte i treba autem...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 1. 2009 08:33

No to už radši tim busem, jenže je to 5 hodin cesty + nějaká ta půlhodinka z Benešova...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 1. 2009 09:41

jede to 4:35 - koukneš na film, přečteš Maxim, kterej nafasuješ, popiješ kafe... Pohoda pohoda... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Další stránka