Jakou věc na hře nenávidíte

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Jackal 22. 6. 2008 16:47

Mě se nelíbí umírat. :-D
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 22. 6. 2008 17:29

Me u her nejvic vadi(na PC)kdyz hra vyjde nedodelana a clovek pak treba mesic a dele ceka na patche aby se to dalo hrat.
Gothic 3 plynule nejede nikomu,ale kdyz vysel tak sem ho dohral az na konec i s se straslivym sekanim.Na mojem soucasnem PC jede uz celkem slusne ale nikoliv plynule.Ono totiz na PC vetsina her vice ci mene pocukava,jen vyjimecne se stava ze dohraju hru a ani jednou necukla)))Zvlastni ze na konzolich k cukani vetsinou nedochazi.Treba na ps2 bych tezko hledal hru ktera skube a to vsechny jedou z DVD.Jednou sem zkusil na pc rozjet myslim Summonera z dvd a bylo slideshow neskutecneho razu.
Takze dalsi vec ktera mi na hrach vadi je kdyz skubou.Ja leta hral na konzolich a tak jakekoliv pocukavani na pc vnimam asi vic nez letity pc hrac,ktery jiste s prehledem rekne ze mu nic na pc necuka)))
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 22. 6. 2008 20:02

Tak Gothic 3 bude cukat furt bez ohledu na železo...je to strašně odbytá hra, co se týče technické stránky. Právě tohle je jediná hra, která se na mém železe cuká...necuká ani Crysis :!:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 22. 6. 2008 20:21

Crysis necuka,ale ma potize s frameratem a podle me k tomu nema duvod,zas takova krasa to neni.dalsi hra ktera dost cuka je treba Loki a jak sem rikal na pc skoro kazda hra ma nejake lehke pocukavani.tak samo ze nektery jedou z 98% plynule ale cisty to neni skoro nikde.jen u starsich her k tomu nedochazi.Ale u tech novejsich.....
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robcolonel 25. 6. 2008 10:30

Crysis né že by nebyla krása, ale ty grafický možnosti a výkon hw se posunuly zase o kousek výš takže za půl roku to bude mít pěknou grafiku a všichni budou žasnout nad Falloutem 3 a jemu podobným.
The Cylons were created by men. They rebelled. They evolved. They look and feel human. Some are programmed to think they are human. There are many copies. And they have a PLAN.
robcolonel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 25. 6. 2008 18:25

Fallout 3 bude jiste pekny,ale asi to nebude neco z ceho se posadime na zadek.Pouziva engine ktery byl pouzit v Oblivionu a urcite limity dnesnich konzoli napriklad nedovoli hyperdetailni textury atd,leda ze by verze na pc byla byla odlisna.a to si nemyslim...ale uvidi se koncem roku.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 26. 6. 2008 00:13

Možná, ale ESTETICKY nechá Fallout 99 % her někde vzadu, stejně jako Oblivion.
Chumbaba
Killing Spree

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků