Jakou věc na hře nenávidíte

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod robcolonel 12. 6. 2008 23:02

Kterou věc na které hře opravdu hodně nenávidíte?
Postava, příběhový zvrat, obtížnost atd... prostě cokoliv

Já například opravdu hodně (už od 6ti let) nesnášim hlavatnatku* z Duke Nukema 3D

Obrázek

byla to skoro fóbie, teď už to trošku pominulo (už bylo na čase), už na ní vystřelim i z něčeho jinýho než z RPG

*Hlavatnatka je můj výraz, který jsem začal uživat v 10ti letech
The Cylons were created by men. They rebelled. They evolved. They look and feel human. Some are programmed to think they are human. There are many copies. And they have a PLAN.
robcolonel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 12. 6. 2008 23:06

Já vám povým mě trapí akorát optimalizace...
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robcolonel 12. 6. 2008 23:08

No tak to bych se měl ještě víc rozčilovat já s mojí archivní PC sestavou :-D :-D
The Cylons were created by men. They rebelled. They evolved. They look and feel human. Some are programmed to think they are human. There are many copies. And they have a PLAN.
robcolonel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 12. 6. 2008 23:11

Kup si RAM za 1000+GPU za tu samou cenu....
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 12. 6. 2008 23:13

Štve mě, když nějaká hra obsahuje přemíru bugů či nelogičností...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 6. 2008 07:32

Hodně mě dokáže znechutit špatnej překlad, proto už sháním výhradně originály
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 13. 6. 2008 07:55

Tak já na hrách (a herní scéně jako takové) taky nenávidím něco věcí:

Mnozí distributoři by si zasloužili nálepku "Vydřiduch". Ty ceny jsou (hlavně u konzolí a DSka, částečně i některé PC hry) v případech novinkových (nebo třeba jen pár měsíců starých) her naprostá šílenost. Normální člověk není milionář a z něčeho musí taky žít, nemůže všechno vrazit do her....a s cenami kolem 1k i výš je hraní dost drahý koníček (pirátství ponechme protentokrát stranou, já píši názor člověka-hráče poctivě kupujícího hry). Zlaté e-shopy a bazary :-) A zlatej CD Projekt - ten sází přijatelné ceny a ještě nabídne hezké balení, kvalitní manuál, podporu a u některých her (Zaklínač) docela solidní hromadu dárků/bonusů/goodies - třeba teď jsem v pondělí bral World in Conflict (ten není zase tak starý) za 400,- ^^ Ono totiž si vydavatelé stěžují na pirátství, ale...ono, když hra (řekněme novější nebo prostě profláklá) stojí támhle 1300,- a cena zase tolik neklesá (příklad: EA), tudíž se nesmíme divit, že spousta lidí na tu hru nemá a tak si ji upirátí :-( Navíc především EA příliš moc nezajímá kvalita her, hlavně když se prodá (při tomhle jsem si vzpomněl na sérii NFS, kterou jsem kdysi doslova žral a teď z ní EA udělali s**t + dojičku na prachy :-/ Dáme minutku ticha jako vzpomínku na kdysi vynikající závodní sérii, která padla za oběť komerčáckému jednání EA :'( >:-( ). I když, abych EA nehaněl, mají nového ředitele a vypadá to zajímavě - vždyť komerčáčtí EA pustili Willu Wrightovi tak riskantní a nejistý projekt, jakým megalomanská Spore určitě je.

Dále mne někdy zaráží kecy o konci PC herní scény. Absolutně nechápu, proč mnozí (pardon) blbečci dělají humbuk se zánikem PC her. To není pravda - EA dají PCčkářům dřívě výhradně konzolovou sérii: BurnOut, konkrétně poslední díl Paradise. Kdyby PC hraní mělo vážně zaniknout, myslíte si, že by EA dali PC verzi Burnoutu Paradise zelenou?

Naštval mne kompletně celý Chrono Cross (až na pár opravdu lahůdkových momentek :-P ). Hra, od které jsem čekal vzhledem k desítkovým hodnocením opravdu hodně, mne VELICE DRSNĚ zklamala :'( :grr: :eh

Samozřejmě, létající mozečci v Duke Nukem 3D byli taky mojí nightmare, naštěstí bylo RPG (případně broxna) vždy v pohotovosti :-P To víc mne štvali Commandeři - takoví ti levitující tlusťoši střílející rakety - nedám pozor a už mám raketu v xichtě s nehezkými následky >:-( Policejní vepři jsou ve větších počtech MOC nepříjemní.

Ve Final Fantasy VII mne šokovala...
Spoiler!:
smrt Aeris
Tu postavu jsem měl velice rád :'(

V FF IV jsem se moc těžko loučil s dvojčaty Palomem a Porom, jsem byl naštvaný na Square, protože to už na mne bylo místy fakt moc...navíc odešel i další můj oblíbenec z té hry: Tellah.

Celá FF VI byla jeden obrovský šok...nemusím snad rozebírat ;-)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 13. 6. 2008 13:10

Mě nejvíce vadí asi dvě věci:
1) příliš dlouhé loadingy
2) špatně umístěné savepointy nebo checpointy (nemám rád, když si může člověk ulkožit hu kdykoliv, ale pokud jsou checpointy umístěné tak, že než se dostanu např. k nějakému bossovi tak to trvá 15 min. od nejbližšího uložení, a pak po 10s zemřu a zas všechno znova...to je na mrtvici)
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robcolonel 13. 6. 2008 15:25

Torham píše:A zlatej CD Projekt - ten sází přijatelné ceny a ještě nabídne hezké balení, kvalitní manuál, podporu a u některých her (Zaklínač) docela solidní hromadu dárků/bonusů/goodies - třeba teď jsem v pondělí bral World in Conflict (ten není zase tak starý) za 400,-


jj CD Projekt je dobrej. Lokalizace, dobrá podpora a především dobré hry.

Majklbig píše:1) příliš dlouhé loadingy

Tak ono to neni jenom o těch hrách, ale taky o PC konfiguraci, ale sestavu jako mam já má málokdo (Když sem měl kdysi dávno ještě horší sestavu tak si pamatuju jak se mi demo Project IGI 2 načítalo 5 minut :-D

Majklbig píše:2) špatně umístěné savepointy nebo checpointy (nemám rád, když si může člověk ulkožit hu kdykoliv, ale pokud jsou checpointy umístěné tak, že než se dostanu např. k nějakému bossovi tak to trvá 15 min. od nejbližšího uložení, a pak po 10s zemřu a zas všechno znova...to je na mrtvici)


Tak tohle nemůžu posoudit, jelikož jedinou mojí "checkpointovou" FPSkou byla Far Cry a tam to dopadlo docela dobře
The Cylons were created by men. They rebelled. They evolved. They look and feel human. Some are programmed to think they are human. There are many copies. And they have a PLAN.
robcolonel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 13. 6. 2008 15:36

Nesnáším na hrách, když compl cheatuje (především v RTS) např. má extra zdroje navíc, vidí celou mapu apod.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 13. 6. 2008 15:39

no ono myslim Majklbig vravel zrejme o konzolovych hrach, tam loading neovplyvnis a checkpointy ta nasieraju celkom casto :-]

inak co mna stve? jeje, toho by sa naslo. asi najviac, ked je hra blba, v tesnom zavese sa pre zmenu drzi technicka nedokonalost/chyby.
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 13. 6. 2008 15:41

Wint3r píše:Nesnáším na hrách, když compl cheatuje (především v RTS) např. má extra zdroje navíc, vidí celou mapu apod.


Přesně... Hlavně taky v závodních hrách.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 13. 6. 2008 16:24

negr píše:
Wint3r píše:Nesnáším na hrách, když compl cheatuje (především v RTS) např. má extra zdroje navíc, vidí celou mapu apod.


Přesně... Hlavně taky v závodních hrách.


Jo, konkrétně mě to vytáčí u C&C:Zerou hour...komp jedná, jako by měl těch myší deset a všechny ovládal najednou :D
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 6. 2008 17:33

Prehnany respawn nepratel, nekdy zaverecne bossy (vetsina konzolovych her), technicke nedostatky(Gothic3).

A taky me trapi dnesni system zdravi u akcnich her, konkretne automaticke doplnovani zivota.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 13. 6. 2008 18:03

Mě s*ala taková ta malá skákavá potvora ve Far Cry, která mě vždycky dala jednou ranou. Jakmile tam byly třeba tři najednou, tak to bylo o držku.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků