Jakou věc na hře nenávidíte

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 18. 6. 2008 17:37

Tomkalhotka píše:me na hrach velmi vadi moderni ,, zjednoduseni,, z toho mi je panove na bliti proto vetsina novych her u me nema sanci .

Jo jo...doufám, že někdy někdo udělá důstojnýho nástupce System Shocku 2 nebo alespoň Deus Ex (prvního dílu, pochopitelně):'( .
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 18. 6. 2008 17:40

presne tomu rikam hry s moznostmi
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 18. 6. 2008 18:35

Ještě mě napadá zprznění série Hitman. Hrál jsem první díl, druhej díl a poslední (Blood Money). Contracts jsem nehrál. To, co se stalo mezi druhým a čtvrtým dílem, nedokážu pochopit. Ve dvojce jsem na prostřední obtížnost dal po hodně dlouhým hraní asi tak 90% misí na hodnocení Silent assassin a připadal jsem si jako king, protože to bylo pekelně těžký. Ještě teď si pamatuju, jak jsem dlouhý minuty monitoroval pohyby stráží, abych pak využil pár sekund, kdy mají odvrácený pohled a proklouznul jim, jindy jsem zase odtahoval tělo přes půl paláce přecpanýho strážema apod.

Naproti tomu je Blood Money dělaný pro úplný idioty, všechny mise na SA při největší obtížnosti tam dokáže dohrát pomalu i pes. U každýho člověka, jehož je vhodné či možné zpacifikovat, je projistotu kontejner, všechny potenciální oběti si chodí zakouřit na balkón nad propastí (pochopitelně bez bodyguardů) a podobně. Navíc se dá každej kamkoli dovést, omráčit neomezený množství lidí (oproti SA, kde měl člověk jen omezenou dávku chloroformu, která neúčinkovala dlouho) a podobně. Na Blood Money se mi líbila jedině rozmanitost misí.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 18. 6. 2008 21:44

Tomkalhotka: Samo... Když se na to koukneme takhle, pak je D2 i WoW opravdu dost rozsahově náročné. Přesto jde ale víceméně jen o klikanici, kdy rychloklikač vyhrává... Na druhou stranu dá práci pořádně vybalancovat postavu. Nevím, jestli bych však takovýhle game-design hodnotil jako "složitou hru". ;-)
(PS: Jako tím ty hry nehaním, mám je obě dost rád. Jen zkrátka si myslím, že patří spíš k takovým těm "vypnout mozek, zapnout hru".)
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 18. 6. 2008 22:57

kurcatovium píše:Tomkalhotka: Samo... Když se na to koukneme takhle, pak je D2 i WoW opravdu dost rozsahově náročné. Přesto jde ale víceméně jen o klikanici, kdy rychloklikač vyhrává... Na druhou stranu dá práci pořádně vybalancovat postavu. Nevím, jestli bych však takovýhle game-design hodnotil jako "složitou hru". ;-)
(PS: Jako tím ty hry nehaním, mám je obě dost rád. Jen zkrátka si myslím, že patří spíš k takovým těm "vypnout mozek, zapnout hru".)

rochloklikac vyhrava??? chlape nic proti tobe nemam ale tohle predemnou uz nerikej ...

neni to pravda!! a jestli si borec co vlastni ultra drsny eqipi a dava si vetsinu lidi jako presnidavku pak se ti omluvim ale jestli ne a hodnotis pouze z vlastniho nazoru pak nerikej to co pises... pac to je pitchovina :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod DevAstor 18. 6. 2008 23:03

souhlas, o rychloklikani ve WoW vubec nejde
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod kurcatovium 19. 6. 2008 00:28

Za tím si teda stojím... Není žádná ***** v rychlosti naklikat správnej sled všech možnejch kouzel a schopností. Nejsem profík, hrál jsem jen na funku (v dobách před BC 60 elf-hunt; s BC 70 troll-hunt; + nějaký sráče na nižších levelech...) a nějakej ten equip taky byl, byť žádný zázraky.
Nebyl jsem v PvP příliš úspěšnej, protože jsem prostě nestíhal. Těžce...

Jinak stále opaku, nemyslel jsem to nijak ve zlým. Jen zkrátka mi kázání o zjednodušování her nepřijde od člověka hrajícího (jak jsem pochopil) takřka výhradně WoW + D2 zcela vhodné.
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod DevAstor 19. 6. 2008 00:35

zkuseny hrac ma schopnosti serazene, pouziva klavesove zkratky a makra a potom o klikani vubec nejde
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod Chumbaba 19. 6. 2008 09:07

Já nenávidím hlavně dvě věci:

1) České lokalizace - v dnešní době jsem v podstatě úplně přestal kupovat hry v obchodech v ČR, což jsem léta dělal. Dneska má všechno mizerné české titulky nebo dokonce hrůzostrašný český dabing, o manuálech nemluvě.

2) Zdebilnění her - myslím asi totéž, co David, prostě dneska už se nehraje hra tak, že se něco hledá nebo zkouší, prostě člověk přijde do místnosti a na 100 metrů mu svítí, kterej knoflík má zmáčknout, hlavně aby hráč nemusel přemýšlet nebo nedejbože neměl moc velkou svobodu. Ovládání přizpůsobené deseti knoflíkům na joypadu. Hry zaměřené primárně na ne-hráče (tj. lidi, kteří o hrách nic nevědí).
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 19. 6. 2008 09:47

Nenávidím jednu věc!

Technickou neodladěnost a padání a sekání, ač železo je dostatečně silné...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Torham 19. 6. 2008 10:00

MajorOcelot píše:Nenávidím jednu věc!

Technickou neodladěnost a padání a sekání, ač železo je dostatečně silné...
Gothic 3 že? :roll:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 19. 6. 2008 10:08

Nee,u Majora je to RE4.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Torham 19. 6. 2008 10:29

jezek píše:Nee,u Majora je to RE4.
Tak to jo, ale brácha na mém stroji smaží Gothica 3 a to je jediná hra, která se mi na max/1440x900/4xAA seká...ostatní (i Crysis :!: ) jedou krásně plynule :-/

BTW: Do svého listu (viz 1. strana) jsem zapomněl dodat:
Hodně mě se*e i právě technická nedodělanost - Gothic 3, RE 4 :roll:

Také konverze konzolovek mi dokáží zkazit náladu...je sice hezké, že PCčkáři mohli poznat kouzlo legendární Final Fantasy VII a VIII, ale ty konverze jsou STRAŠNÉ! Nejvíce mne dodělal fakt, že hudba v obou hrách je v MIDI formátu :shock: :-/ A jak PSXkaři vědí, hudba je na FF VII i VIII jednou z těch nejlepších věcí ;-)

Taky mě dostává, že u multiplatformových her není využit potenciál PC platformy a že PC je u těchto her prakticky druhotnou platformou. Takovej BioShock vypadá hezky, ale podívali jste se na řadu objektů pěkně zblízka? HNUS! Malé a neostré textury coby pozůstatek z původní XB360 verze dokáží rázem nabourat zážitek ze hry - právě v BioShocku se na HODNĚ objektů díváte ZATRACENĚ zblízka... :-/
Naposledy upravil Torham dne 19. 6. 2008 10:36, celkově upraveno 1
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 19. 6. 2008 10:31

Gothic 3 byl obrovský šmejd tak nedoladěmou hru jsem snad ještě neviděl
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 19. 6. 2008 10:37

Weightlifter píše:Gothic 3 byl obrovský šmejd tak nedoladěmou hru jsem snad ještě neviděl
Je strašnej, já ho začal hrát, ale už jsem dlouho na něj nehráb...nebaví mě minutu čekat na save a bát se, že se mi to v souboji cukne >:-(
Torham
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka