Ukradený steam account?!

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod abuk 19. 3. 2008 20:22

Ahoj, kamarád má problém se steamem....
takže jednoho dne hrál normálně přes steam cs source a pak ho vypl a další den zapl pc a zjistil, že se nemůže přihlásit... myslim že mu to píše špatný heslo... nikde necheatoval atd.... na tom by nebylo nic zvláštního, ale všem, kdo sme ho měli v přátelích se smazal, prostě už ho tam nemám :shock: a nikdo

Co myslíte ? ukradl mu někdo ten acc ? jinak ještě musim říct, že heslo nikomu nedával nikdy

díky za rady
abuk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 19. 3. 2008 20:26

je to mozne at napise na podporu steamu
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 19. 3. 2008 22:24

Napiš na podporu STEAMu, vyfoť/oskenuj krabici/účet a věřím, že mu account vrátěj (mě ho takhle bezproblémů zpátky aktivovali).
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod daniel78 25. 3. 2008 18:16

Ano presne tak ako pisu.Aj mne sa to stalo a toto pomohlo.Sice som ho dostal naspat ale ta lama co na nom hrala cheatovala tak som nemohol hrat na VAC serveroch.Preto som si kupil novy.
daniel78
First Blood

Odeslat příspěvekod sexyhrosik 2. 9. 2012 10:25

Ahoj, někdo mi ukradl steam účet, ale neptejte se mě jak se to stalo, prostě jsem hloupej. kontaktoval jsem asi před 5 dny support, myslím, že jsem to napsal slušně, pozděj jsem pak ještě přidával další informace a screeny klíčů a čislem mého lístku. Jestli stím už máte zkušenost, můžete něco poradit a říct jak dlouho asi budu muset počkat na odpověd, protože to čekání je nejhorší a jestli tu dobu neovlivnilo to, že jsem pozděj dopisoval do lístku další info. Předem děkuji za odpověd.
sexyhrosik
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 9. 2012 11:04

Na odpověď mají 24 hodin, problém je 8 hodin časového posunu, takže počítej spíš 32 hodin. Ještě bys měl nafotit účtenky od těch her, jestli je máš...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod sexyhrosik 2. 9. 2012 11:56

ano, Já už to ale posílal před pěti a pak kdžy jsem přidal ještě nějaké ty odpovědi tak mi napsali, že mi děkují za přidání zpráv do mé otázky a že mě budou informovat v mailu. Také je v steam supportu informace, že mají hodně lístků na vyřízení a prosí, aby lidé psali vše pomocí jendoho lístku. doufám, že na to nemá vliv že v mém lístku jsem časem připisoval další informace.
sexyhrosik
First Blood

Odeslat příspěvekod negr 2. 9. 2012 14:42

Někdy ti support odpoví v rámci hodin, někdy jim to trvá i přes týden. Nejlepší je poslat všechny informace a pak čekat na odpověď. Postupné doplňování lístku o další info tě teoreticky může posouvat na konec fronty.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sexyhrosik 2. 9. 2012 15:43

jn a to když ještě upozornují na toto, jestli to tu smím zveřejnit.

High Ticket Volume

We are currently experiencing high ticket volumes. To ensure your ticket is answered as quickly and efficiently as possible, please include all relevant information within a single ticket such as proof of purchase, msinfo reports and screenshots. Please note that we do not provide technical support for third party titles, please contact the associated publisher for assistance.

budu ještě čekat a pak možná zkusím založit nový lístek a dát to všechno do jedné zprávy, ale dík
sexyhrosik
First Blood

Odeslat příspěvekod sexyhrosik 5. 9. 2012 15:07

tak a všechno je zpátky, dnes mi steam poslal nové heslo :-) jen ten ***** co mi ot šlohnul si vzal moje věci z TF2
sexyhrosik
First Blood

Odeslat příspěvekod USER47 5. 9. 2012 15:15

Doporučuju v nastavení zapnout toho account guardiana nebo jak se to jmenuje. Přihlašování z jinejch počítačů, změny hesel a podobný věci jsou pak vždycky ověřovaný ještě přes email.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree