The Fall: Last days of gaia

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Šandy 1. 7. 2007 11:25

a v tom táboře řnř ještě je, nebo se někam přemístil?? Já sem tam byl, a nenašel sem ho tam.
A ještě se mi tu vyvrbil dakší problém, jde nějak naját auto co se mi někde stratilo?? Já sem cestoval autem, a přijel sem bez něj(benzin určitě byl)
Šandy
First Blood

Odeslat příspěvekod Sirnis 1. 7. 2007 13:23

taks autem nevim, ale řeknu ti že auto je dost na nic
nemůžeš z něj střílet akdyž tak ono jich ve hře je myslim celkově až šest nebo nevim kolik přesně
je tam stále potom co se dozvíš že je grázl právě tam pak odjedeš a rozhodneš se zdaho necháš naživu nebo ne
je tam na severu mapy uprostřed
měl bytam bejt na sto procent
samozřejmě záleží zdaho hledáš ve dne nebo v noci protože oni choděj spát
Sirnis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Šandy 1. 7. 2007 13:31

jojo, dík za rady.
Už sem ho tam našel, a nechal sem ho jít. s tím autem sem to udělal tak, že sem se sice o dost vrátil, ale už s ním necestiju, mám ho jen jako uschovnu věcí.
Ted obcházím obchodníky a hledám solární článek do radia pro toho polikače ohně.
Šandy
First Blood

Odeslat příspěvekod Sirnis 1. 7. 2007 18:06

[quote="Šandy";jojo, dík za rady.
Už sem ho tam našel, a nechal sem ho jít. s tím autem sem to udělal tak, že sem se sice o dost vrátil, ale už s ním necestiju, mám ho jen jako uschovnu věcí.
Ted obcházím obchodníky a hledám solární článek do radia pro toho polikače ohně.o/quote]

no tak s tím rádiem ti neporadim já sem nějakpostupoval vpřed a pak ho někde prodal
nějak sem se s tím nechtěl zatěžovat
Sirnis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Šandy 9. 7. 2007 18:57

čau, prosim tě, už sem v biosféře, a toho jejich hlavního sem teda propustil, pak mi přijel ten ve stroji času, chvíle mluvení, pak nějaká tabulka, připadlo mi to jako konec, a zase to vyskočilo normálně do hry, a nevím je to je teda konec, nebo jestli to ještě někde pokračuje.
Šandy
First Blood

Odeslat příspěvekod Sirnis 9. 7. 2007 19:27

jo je to konec
ono tohle udělali stejně jako ve falloutovi dvojce jestli si ho dohrál
tohle je prostě jen možnosti kdyby si neudělal všechny úkoly a chtěl je prostě dokončit tak tedka je můžeš jít řešit
Sirnis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Šandy 9. 7. 2007 20:11

jojo, je mi to jasný, dík
Šandy
First Blood

Předchozí stránka