Neznám název hry

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Pipin 4. 4. 2007 11:02

Elfkam: Čteš to dobře.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hledam... 25. 4. 2007 10:13

Ahoj, hledám jednu hru, o které jsem kdysi četla recenzi...nepamatuju si skoro nic, jen: je to stará hra a účelem je opravovat auta....vy, jako hráč jste automechanik a máte za úkol opravovat různé části aut, ovládání je myší. Mohlo by se to jmenovat nějak takto: motor-car repair shop...či tak nějak...prosím pomozte...už vážně nevím :(
hledam...
First Blood

Odeslat příspěvekod Tails 3. 5. 2007 16:43

Kdysi jsem na konzoli Sega Genesis (Megadrive) hrál jednu takovou hru, s takovou podivnou "hlavonohou" mumijí. Byla to skákačka, kde se museli likvidovat nepřátele tím, že mumije "vysouvala obličej" a ničila je tak. Pak se tam daly používat různé lektvary a každý měl jiný účinek, pamatuji se že myslím červený rozvlnil obrazovku, ale co měl za efekt si už nemůžu vzpomenout.
Na konec hry (v outru) nějaký dokotor z této mumie udělal člověka, poté co zabila bossa a vrátila se dlouhou cestou domů.
Bohužel si však nemůžu vybavit ten název hry, nezná jej někdo? :D
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tails 4. 5. 2007 20:03

Uff, tak se mi to po dlouhé době experimentování s Googlem podařilo najít, jmenuje se to Decap Attack
http://en.wikipedia.org/wiki/Decap_Attack
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 7. 5. 2007 15:04

melo by to bejt katamari damaci
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marinaco 21. 5. 2007 14:06

Ahoj,

kdysi jsem hrála demo nějaké hry, typově myslím stealth.
V noci (nebo při západu slunce) jsem se jako tajný agent vylodila ze člunu na mořském molu u exotické haciendy, vyběhla jsem pár schodů, kde byl super bazén :) s přepadávající vodou, byl tam i malý můstek. Plížila jsem se zahradou a střílela jedovaté/omamující šipky, musela jsem se vyhýbat kamerám.

Ta hacienda i zahrada byly moc hezké - exotické rostliny, palmy, cestičky lemovalo černé kované zábradlí, u světel poletovali moskyti nebo jakýsi hmyz, v levé části pozemku byla i dřevěná nebo bambusová zahradní besídka, v pravé zase tenisový kurt...
Myslím, že tam bydlel nějaký mafián, nevím to jistě. Podle té úžasné lokace bych tipovala, že se jedná o závěrečný level, ale zase mi připadá divné, že by do dema dali konec hry.

Vůbec si nevybavuju název hry, googlila jsem jak divá, ale bohužel jsem nic nenašla. Kdybyste někdo věděl, budu moc ráda!

Díky.
Marinaco
First Blood

Odeslat příspěvekod Marty89 15. 6. 2007 10:53

Marinaco píše:Ahoj,

kdysi jsem hrála demo nějaké hry, typově myslím stealth.
V noci (nebo při západu slunce) jsem se jako tajný agent vylodila ze člunu na mořském molu u exotické haciendy, vyběhla jsem pár schodů, kde byl super bazén :) s přepadávající vodou, byl tam i malý můstek. Plížila jsem se zahradou a střílela jedovaté/omamující šipky, musela jsem se vyhýbat kamerám.

Ta hacienda i zahrada byly moc hezké - exotické rostliny, palmy, cestičky lemovalo černé kované zábradlí, u světel poletovali moskyti nebo jakýsi hmyz, v levé části pozemku byla i dřevěná nebo bambusová zahradní besídka, v pravé zase tenisový kurt...
Myslím, že tam bydlel nějaký mafián, nevím to jistě. Podle té úžasné lokace bych tipovala, že se jedná o závěrečný level, ale zase mi připadá divné, že by do dema dali konec hry.

Vůbec si nevybavuju název hry, googlila jsem jak divá, ale bohužel jsem nic nenašla. Kdybyste někdo věděl, budu moc ráda!

Díky.
Marty89
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marinaco 15. 6. 2007 11:28

Hitman to myslím nebyl, spíš bych řekla, že to byl "klasický" agent, něco jako je v Project I.G.I.
Ale díky :wink:
Marinaco
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 6. 2007 13:02

no, stealth to sice příliš není, ale zkus se podávat po hře El Matador, to by to taky mohlo být
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 15. 6. 2007 13:10

just couse?
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marinaco 15. 6. 2007 13:13

Asi taky bohužel ne :( ale díky za tip, ty screenshoty vypadají dobře, asi si to dám :)
Ta hra, kterou hledám je myslím ještě starší, možná tak z r. 1999/2000.
Marinaco
First Blood

Odeslat příspěvekod klokan ve fiatu 27. 7. 2007 19:11

prosím o radu, hrál jsem tu hru někdy před 10-15 roky, už si ani nejsem jistý jestli to bylo ještě na Commodore64 nebo už to bylo na PC. Skládal se tam mechanismus z různých ozubených koleček, pák, větráků, balonků a nevím čeho všeho ještě. Ty jednotlivé části se přetahovaly někde z boku obrazovky myší a rozmisťovaly se na ploše. nevzpomenete si prosím někdo, jak se to jmenovalo, případně odkaz na stažení. díky předem
klokan ve fiatu
First Blood

Odeslat příspěvekod suk 27. 7. 2007 19:22

klokan: neco podobnyho byl kutil tim, jenze to bylo na PC. ale co ja vim, treba to bylo i na tohle, mozna ti to pomuze
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marinaco 27. 7. 2007 19:28

To byla hra The Incredible Machine, taky jsem to hrála ;)
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Incredible_Machine
Marinaco
First Blood

Odeslat příspěvekod klokan ve fiatu 28. 7. 2007 21:04

Díky za pomoc, to je ono.
klokan ve fiatu
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků