Neznám název hry

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 1. 11. 2009 18:20

Já pamatuju jen Re-Volt
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 1. 11. 2009 18:22

fisch píše:Ahoj mám podobný dotaz, ale ani jedna z uvedených her to není :'( . To po čem se pídím já byly opravdu RC autíčka, dokonce se tam jezdilo třeba po stavbě nebo po dvorku a pamatuju se že tam třeba kdákaly slepice, zvrhávali se tam kýble, když se jelo okolo rybníka tak někdy vyskočila žába a autíčko převrhla. PLS poraďte. Díky Fisch :-D

Jseš si jistej, že to nebyly re-volt? Tam se jezdilo s RC autíčkama po stavbě a na svou dobu to bylo poměrně vyspělý.

Obrázek
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 1. 11. 2009 20:00

USER: A hlavně neskutečně chytlavé :love:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod kainis 1. 11. 2009 22:19

Re-volty mě napadly při tom popisu hned, ale tam teda žádná žába vyskakující z rybníka dle mého nebyla :hm
kainis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 1. 11. 2009 22:22

kainis: Ne, nebyla...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 11. 2009 13:04

lidi prosim vás neznate nějakou hru podobnou mushroom wars ?? klidne aj free NA PC dik
anonymni

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 11. 2009 13:44

Nevíte někdo co je toto za hru?

Obrázek
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 30. 11. 2009 17:15

Juknu se Kenedy , kolem planetky a kropit Meteority...bylo jich více alá Asteroid, tohle vypadá na novější Free Remake s vylepšenou grafikou, Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 11. 2009 23:56

Díky Marceli, to samé mi potvrdil i Mican...to víš, šefik dělá nějaký quiz nebo co tak se vždycky ptá mě :-D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 12. 2009 14:32

Marceli tak nakonec se nikdo netrefil http://www.mobygames.com/game/daryl-f-g ... creenshots
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 12. 2009 14:59

No co naděláš Kenedy, že...vykrádá se všude možně, já jsem na ty Stařešinky a Stařinky klasik...ztráta květinky, he...líp sem nedopad ani na Kopru...ani Archívy doma(ze kterých jsem čerpal při kiksech é výročních kvízech v papírových herních Mágách(Score, Gamestar, Doupě blahé paměti...) by mi nepomohly, že...Prostě jsem teď Posleda + Sklerotik, he atd. Tulák Marcel od Zvonu. Byla to podpásovka...Vrrrr, Grough!
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod lolman 4. 12. 2009 13:55

Zdravím
Hledám hru (adventura myslim) ve které začínáte v nejakym bytu (myslim ze patri hl. postave) a kdyz ho trochu prohledáte tak najdete pod polštářem pistoli, nejaky PC, kabat-obleceni (kdyz vylezete bez toho tak vas zabasne nejaka hlidka ktera je kousek - resp. par obrazovek dal - ) a dalsi veci. Je to point and click a myslím, že tam jde buď o to vypadnout z města nebo zabranit (teroristum?) vypusteni nejakyho plynu nebo tak neco. Nějak se mi plete neco jako Dragon...ale mohla to byt jenom reklama na zacatku hry. je to hafo stary :-D diky :-)
Stále žiji, k nelibosti všech!!
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 12. 2009 17:14

Normality?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod lolman 5. 12. 2009 14:02

ne e...nebylo to 3D..... proste jednotlivy obrazky s par aktivnima prvkama.....videno z prvni osoby. A myslim ze to je o par let starsi jak Normality. Hral sem to fak jako malej (ted je mi 21) :-D
Stále žiji, k nelibosti všech!!
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 12. 2009 23:19

A pořád si hraješ Lolman, jak malej Jarda, jako Já, no pokusím se, ale snaž se to ještě víc upřesnit, díky...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka