Neznám název hry

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod robbert 19. 2. 2019 09:03

Díky moc. Podle všeho to bude jen promo fotka, protože ji má i Asus. Takže žádná hra na PC.

Ale díky.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
First Blood

Odeslat příspěvekod evelista 5. 5. 2019 00:38

Ahoj, neni to o nazvu hru ale o to zda to nejdo hral: jde o hru MIA cca 1999 a 1998, jde o vrtulnik ze 3 osoby, znate to nekdo ze svych early let?
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING a Creditas. Miluju. :) Taky tento Listopad.
evelista
First Blood

Odeslat příspěvekod TFSi 14. 8. 2019 17:00

Ahoj vespolek,
třeba se najde někdo z pamětníků kdo mi poradí s názvem hry.

Realtime strategie, myslím že "vesmírná" nebo z budoucnosti...
Hráč začínal s kamionem, který si potom rozložil na řídící centrum ze kterého potom stavěl kasárna, letiště, továrnu na tanky,... Pro stavbu jednotek musel sbírat suroviny - občas byla na mapě "divná kytka" která vyplivovala nějaký materiál, který sklízel kombajn. Aby hráči vše fungovalo, tak musel stavět i elektrárny - ty se myslím stavěly na krystalech vykukujících ze země a potom se pomocí transformátorů elektřina převáděla k základně, případně k obranné linii dělových věží. Když měl málo energie tak se jednotky stavěly pomalu a věže nestřílely.
Myslím že to ještě ani nebylo ve 3D, ale jenom v izometrickém 2D. :hm

Předem díky :)
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
First Blood

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 4. 9. 2019 18:05

Total Annihilation?
Emil Pastelka
First Blood

Předchozí stránka