Hry pro 12ti letou holku?

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Neo_b 14. 11. 2006 18:41

Croc byl fajny. :)
Neo_b
Neo_b
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ted 14. 11. 2006 18:41

Střílečky? Tak to je těžký, záleží na přístupu, protože valná většina stříleček má rating 16, 17, 18+
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spartas 14. 11. 2006 18:45

souhlasím s Tedem já bych to na střílečku neviděl,spíš bych jako největší jistotu viděl The Sims 2,střílečky bych já osobně nevzal :? ,možná i ten Top Spin pokud bílý sport :wink:
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AiR 14. 11. 2006 18:45

no prave, tak nakou co nejmin krvavou :lol:

Sims uz mam v merku, mam k tomu poridit i nejaky ten rozsirujici pack?
Naposledy upravil AiR dne 14. 11. 2006 18:47, celkově upraveno 1
AiR
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 11. 2006 18:47

Operaci Flashpoint nebo v současné době spíš jejího následovníka Armed Assault (ale pozor, je to velmi realistická simulace války) - sice má chybky, ale ty by se do Vánoc vychytat měly :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Ted 14. 11. 2006 18:53

Tak třeba Star Wars jedi academy, sem tam sice upadne ruka, ale to skoro nepostřehnete :wink:
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spartas 14. 11. 2006 18:54

pozor Armed Assault má myslím Starforce !
viz HREJ.CZ :wink:
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 11. 2006 19:01

no a co, že má StarForce :roll: Neblbni, doprdele, 99% lidí to nic nedělá. Netvrdím, že je to super ochrana, ale zatracovat kvůli ní hru jako ArmA nehodlám. Stejně jako jsem nezatratil FlatOut2, Boiling Point, Emergency 3...

EDIT: Pardon za trošku ostřejší reakci, ale pomalu a jistě mě začíná vytáčet zatracení hry jenom kvůli StarForce.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Ted 14. 11. 2006 19:04

Boiling Point má Starforce?? :shock: Paní, já to měl v compu a ten to přežil :shock: :) No, vlastně možná to spadlo kvůli tomu... :)
To je jedno BP sem já zatratil kvůli bugum :?
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spartas 14. 11. 2006 19:05

mě to nevadí já jen informoval někdo se ho brání jako čert kříže a můj kamarád ,který má originál Flatout 2 má problémy :? ,,já jsem s ním problémy neměl ale někdo jo ,proto jsem považoval za důležité na to upozornit :roll:
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 11. 2006 19:08

Ted píše:No, vlastně možná to spadlo kvůli tomu... :) /quote]

ne, to padalo jak hrušky kvůli nevyladěnosti... ale hra to byla skvělá, dostal jsem se někde ke druhému městu, kde mi ale začaly vypadávat textury, tak jsem se na to vyštval :)
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 11. 2006 19:09

spartas píše:já jsem s ním problémy neměl ale někdo jo ,proto jsem považoval za důležité na to upozornit :roll:r/quote]

jo, sry za tak ostrou reakci, ale tys to psal, jako kdyby ta hra měla lepru :)
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod davee 14. 11. 2006 21:12

AiR píše:no prave, tak nakou co nejmin krvavou :lol:

Sims uz mam v merku, mam k tomu poridit i nejaky ten rozsirujici pack?

Ted pred Vanoci se na trhu objevila super nabidka - The Sims 2 + datadisk Mazlicci za cenu samotnych The Sims 2 (cca 1600,- kc). Doporucuju - my je prodavame jako rohliky :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 14. 11. 2006 22:10

Tak moje neteř hraje i tycoony.Třeba Zoo a dost ji to baví,ale je trochu mladší.
Jinak o SF se debatí jinde.To snad víte,ne! :x
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 14. 11. 2006 22:27

Jestli budeš kupovat ty Simáky (jako že je to dobrá volba, myslím, že pro normální holku je to nejlepší volba, sestra na tom taky ujíždí, i když jí je 22 :) ) tak bych doporučil odsud - http://eshop.megahry.eu/search.php?sear ... +2&x=0&y=0 - všimni si, že od poláků je to mnohem levnější ;) (jediný rozdíl oproti cz verzi je kromě ceny taky polský obal a manuál, ale by to snad neměl být nijaký zásadní problém .... jinak hra je normálně v CZ (respektivě asi v 20 dalších jazycích :) ) )
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka