Jagged Alliance2

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod wvpassat 15. 8. 2006 09:13

Ahoj všem.Potřeboval bych poradit.Ve hře jsem se dostal až před město MEDUNA,které je mimo jiné hlídáno tanky.Může ně někdo poradit jak je mám zničit.
wvpassat
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 8. 2006 10:34

raketomety, Rocket Rifles...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fever 15. 8. 2006 11:34

To je náhoda, že som sa práve včera znovu pustil do tehto skvelej hry... mám ju už niekoľko rokov a ešte som ju nedohral do konca. :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 8. 2006 14:38

Ertefol píše:raketomety, Rocket Rifles...

Hlavně granátomety, LAW a granáty (kouřový a výbušný). Rocket Rifles spotřebujou spoustu nábojů, než ten tank zničí.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod negr 15. 8. 2006 16:34

Tak to ti musím doporučit (pokud neznáš) jedinečnou a naprosto dokonalou Pavoukovu Rukověť- Jagged Alliance 2 rozpitvaná do nejmenších kousků, tipy, triky, vychytávky a mnoho dalšího.
(nejspíš si budeš muset stáhnout offline verzi - server Gamestaru už jaksi nefunguje na 100% ...)
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 15. 8. 2006 17:29

negr píše:Tak to ti musím doporučit (pokud neznáš) jedinečnou a naprosto dokonalou aurl=http://www.gamestar.cz/pavouk/JA2_CZ/RUKOVET/info.htm]Pavoukovu Rukověť
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 8. 2006 17:50

Já to hrál poprvé bez ní a v pohodě, na většinu věcí sem přišel sám, i když některý tipy se hodily :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike