Stará DOSová hra, neví někdo název?

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tails 18. 6. 2006 13:37

Nevěděl jsem kam to mám zařadit, nakonec jsem to dal sem. Pokud to sem nepatří, omlouvám se :|
Já sice hry moc nehraji (spíše naopak, vytvářím je :lol: ) ale když mi bylo asi 5 let, hrál jsem na 286-ce jednu starou dosovou hru, která se mi velmi líbila. Teď bych si na ní chtěl zavzpomínat, bohužel si nepamatuji její název, proto bych se chtěl zeptat jestli ji někdo nezná, popř kde ji stáhnout (Abdaonware je tuším zdarma nebo se mýlím?).
Jediné co si pamatuji, je popis té hry:
No, na začátku byl tuším takový obrázek Zlatokopa (nebo co to bylo). Jakmile se přešlo do hry (byla to skákačka viděná zboku) byl jsem v místnosti plné dveří. Každé dveře byl jeden level. V levelu se musely vysbírat všechny předměty (většinou diamanty) a pak vejít do cíle. Jamile byl level projet, dostal jsem se opět do místnosti s dveřmi (ty od projetého levelu byly tuším přeškrtlé) a mohl jsem si vybrat další dveře.
Neví někdo jak se ta hra jmenuje?
Za odpověďi předem děkuji. :D
Tails
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rpdrak 18. 6. 2006 20:42

Crystal ? Teď si nejsem jist, ale pařil jsem to taky - všechny levely bez ztráty života - v tý době mě to dost bavilo.
rpdrak
First Blood

Odeslat příspěvekod Tails 18. 6. 2006 21:41

Díky, to je ono :D
Tails
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 19. 6. 2006 07:26

taky bych potřeboval pomoct s jednou hrou kterou sem hrál na videohrách od rejžožroutukteré byly jak známo napodobeniny NESU nebo SNESU a tak byste ji mohli znát
na začátku spíte v posteli ste malý kluk pak mám vokno co se děje v ukázce ale pak už se de bojovat hrajete za malýho kluka a mužete se převtělovat do zvířat jako v prvním levelu krtek abyste se provrtali zemí jeden level se odehrává u malých vláčku na ovládání a na konci levelu vždy skočíte do postele víc si toho nepamatuju protože už je to moc dlouho kdy sem ho hrál a byl bych vám vděčný kdybyste mi někdo poradil
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Pipin 19. 6. 2006 11:43

Tomas_M píše:[i]Nevěděl jsem kam to mám zařadit, nakonec jsem to dal sem. Pokud to sem nepatří, omlouvám se :| :/i]
Já sice hry moc nehraji (spíše naopak, vytvářím je :lol: ) ale když mi bylo asi 5 let, hrál jsem na 286-ce jednu starou dosovou hru, která se mi velmi líbila. Teď bych si na ní chtěl zavzpomínat, bohužel si nepamatuji její název, proto bych se chtěl zeptat jestli ji někdo nezná, popř kde ji stáhnout (Abdaonware je tuším zdarma nebo se mýlím?).
Jediné co si pamatuji, je popis té hry:
No, na začátku byl tuším takový obrázek Zlatokopa (nebo co to bylo). Jakmile se přešlo do hry (byla to skákačka viděná zboku) byl jsem v místnosti plné dveří. Každé dveře byl jeden level. V levelu se musely vysbírat všechny předměty (většinou diamanty) a pak vejít do cíle. Jamile byl level projet, dostal jsem se opět do místnosti s dveřmi (ty od projetého levelu byly tuším přeškrtlé) a mohl jsem si vybrat další dveře.
Neví někdo jak se ta hra jmenuje?
Za odpověďi předem děkuji. :DM/quote]

Celým názvem se to jmenovalo Cryastal caves, bylo to od Apogee, myslím že to mělo víc epizod, přičemž první byla shareware...
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod fandosaur 28. 6. 2006 11:20

cawes tak se juknete na h**p://486games.net jsou tam same DOSove hry.jsou ale i nakonfigurovane na xp.
fandosaur
First Blood

Odeslat příspěvekod Dragonnx 4. 7. 2006 19:09

Čuzz lidi,
nevíte název týhle DOSárny?! Je to adventura a hrajete za plyšovýho medvídka, kterej má připravit oslavu narozenin pro malou holčičku (svojí majitelku)?!
Moc byste mi pomohli.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree